Jump to content
scorpion666

MuscleTech Pump-Tech või Nitric Oxide Booster - NO

Recommended Posts

Selle pumo-tech kohta on palju head räägitud, ainult hind fitleris on idiootselt suur peaaegu 1000 maksab 200tabletti sama netist tellides maksaks 650

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

yksk6ik kust mujalt ka mitte tellida...postikulud ajavad asja ikka paigast 2ra niiet fitlerist tuleb isegi kasu osta..keegi kahepeal osta viitsib klapime ma tahaks proovida kyll seda pump-techi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
yksk6ik kust mujalt ka mitte tellida...postikulud ajavad asja ikka paigast 2ra niiet fitlerist tuleb isegi kasu osta..keegi kahepeal osta viitsib klapime ma tahaks proovida kyll seda pump-techi

Just, üskiku purgi tellimisel teeb postikulu Eestisse selle hinnavahe tasa. Mingise paarikümnekroonise kasu võib heal juhul saada, kuid mis mõttega <_< Kui aga rohkem korraga tellida, tuleb tolliga jama, läheb ligi kolmandik koguväärtusest otsa, niiet samamoodi mõte kaob ära. Nii et ikkagi Fitler-ist tellida ja saad kiiresti juba panema hakata tooteid, ei pea nädalaid kaupa ootama Ameerikast ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nitro-Tech erineb Satur8-sast ja Cell-Techist, Nitro on proteiinitoode, viimased on aga nn. kreatiinitooted. Mina soovitan isiklikult Satur8-t, natuke üle poole kuurist on tehtud ja lamades surumise max. on juurde tulnud 17,5-20 kg <_< Väga rahul olen, ei jõua ära oodata kuuri lõppu, kus olen loogiliselt veel rohkem lükanud. Ei tee mingit reklaami Fitleri toodetele kuid minu silmis on nad end väga tõestanud ja olen väga rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma otsustasin osta satur 8 ja nitro techi.Ja kas on mõtet neid mõlemaid süüa.Või peaksin ostma ainult ühe neist.

Ja kas keegi targem oskaks soovitada kunas neid asju peab võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nitro Tech on jama , saad sama effekti kui sööd ükskõik millist wheyd. Puhas reklaam ja hype mis selle tootega kaasas käivad. Aga satur on (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

makaveli, kui ma ei eksi, siis ise kasutasid ju nitrot, miks nüüd ütled et jama on? Ja tavalise wheyga võrrelda ka nagu ei saaks, kui vaadata mida nitro sisaldab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No.. MuscleTech Pump-Tech, 200 Caplets MT083 $51.89 $51.89

Sub Total $51.89

Shipping Charge $12.99

Total $64.88

Sinna otsa veel toll :52x0,18 = umb 10 dollarit otsa.

75 dollarit on umb 900.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pumpi ei ole ise kasutanud , sest alla 18 ei soovitata. Samas võin julgelt soovitada satur8.

Vanasid teemasid on vahest päris tore väljakaevata, ajad muutuvad, inimesed ja asjad koos nendega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×