Jump to content
ingmar991

kõht,kõhulihased

Recommended Posts

esiteks võta hoogu maha! Liigapalju ei ole samuti hea. Teiseks 2 nädalaga saab midagi saavutada, kuid siiski minimaalselt. Ja kolmandaks- mina küll ei julgeks nõnda noorelt kõiki neid aineid sisse võtta. Pealegi, lihas ei arenegi veel nii noorelt väga suureks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa ainult kõhtu tahad arendada, miks sa seda kreatiini võtad. Võta asja rahulikult, seda kreatiini pole sul veel üldse vaja. Kõhu lihaste välja toomiseks on kaks võimalust, kas viia alla oma rasva % või siis teha suurte raskustega lühikesi seeriaid (suuremad lihasd paistavad paremini ka väikese rasvakihi alt välja). Ja võid kindel olla, et 2 nädalaga sa ikka suuri tulemusi ei saa. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa võid 24 tundi päevas ka kõhulihaseid

teha - kui pekist lahti ei saa siis pole

kasu muffigi.

Vaata üle oma toitumine ja tee madalal

pulsisagedusel aeroobset trenni iga päev

vähemalt 1,5 tundi.

2 nädalaga ei juhtu midagi.Kui järjepidev

oled näed paari kuu pärast tulemusi.

Jõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

k6igepealt peaksid nagu aru saama...et kiiresti sul tulemusi ei tule niikuinii.k6ik tuleb pikast ja hoolikalt l2bim6eldud j2rjepidevast treeningust.k6igepealt m6tleks mina kohe l2bi selle et 7x n2dalas ikka trennis saalis ei k2ida. siis selle k6hulihaste trenar88ri j2taks kah raudselt v2lja. soovitan teha k6ige elementaarsemaid harjutusi ja kaldpingile mitte ronida, sest sealt tuleb seljatraumasi..suht noor oled kyll selleks et mingeid aineid v6tta..aga noh..2ra nad ei tapa niiet selle kohapealt ma s6na vist ei v6ta. 5x30 on raudselt palju..proovi kuidagi sooritamistehnikat vms parandada et j6uad aint 20 kordust teha. selleks pead liigutust sooritama selle momendini kus k6hulihas k6igerohkem t88d teeb, j22 sinna umbes sekundiks-kaheks pysima ning lase viimnegi 6hk kopsust v2lja. ise teen sellist harjutust et yle 20x teha ei j6uagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutt, et jõsuaali treening paneb noores eas kasvu kinni on tegelt nagu mingi müüt või midagi säärast kuna olen kunagi lugend sellekohta, et see on teaduslikult tõestamatta, ja kasvueas inimsese ihaskond ei võimaldagi üldjuhul selliseid raskusi kasutada, mis tema organismile kahjulik võiks olla....<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei jää

Mina kaldun arvama, et jätkuva ja suureneva sellise trenning koormuse puhu aeglustub kasv kohe kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei jää

Mina kaldun arvama, et jätkuva ja suureneva sellise trenning koormuse puhu aeglustub kasv kohe kindlasti.

Kaldud arvama millistele faktidele tuginedes? Või on lihtsalt sinu enda arvamus?

Teaduslikult ei ole seda minu teada suudetud tõestada, et jõusaalis käimine varajases eas pärsib kasvu.

Kui keegi oskab mõne uuringu selle kohta välja tuua, siis palun. Oleks tore lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×