Jump to content
p2rt

mida trenni ajal juua ?

Recommended Posts

Trenni ajal ikka vett jah. Muu on suht välistatud. Neid kallid suhkruveed on mõttetud. Endal läheb trennis keskmiselt 3 liitrit vett pooleteise tunniga. Ei kaani, janu on <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oot, et kui jood hästi palju vett lühikese aja jooksul, siis on organismis millegi järgi puudus, nagu soolad? Soolad tekitavad kehas happelisust ja siis kasutatakse vedelike nagu vett, et hapelisust reguleerida pigem.

Ise joon trenni ajal sammuti vett. Minu arvates on tavaline vesi, kus ei ole mingeid gaase ega asje sees, kõige parem trenni ajal. Gaasiga veed ajavad luksuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida juua trenni vältel, mul on pidevalt joogujanu, joon hetkel vett, sest süsivesikut eriti ei soovitata vist.

..Sõltub eesmärgist

Massilisamisel soovitaks just süsivesikuid trenni ajal juua mitte paljast vett.

Ise joon 0,5-1l vett segatuna trauben zuckeriga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle tagajärjel paisus aju ja suridki maha. Surmav kogus oli umbes 4 liitrit poole tunni jooksul. Loomulikult mängisid rolli ka muud tegurid nagu jube kuumus ja paksud riided ja kiiver.

Mõtle neerudega! Kas sa kasutad aju veest vajalike ainete kätte saamiseks ja liigsete erituseks. Ma kaldun arvama, et neil tekkis kroonilne neerupuudus, millest oli tingitud ajuturse tekkimine. Ah, et kuidas? Kui ma nüüd õigesi veel mäletan, siis söda vist ei kestnud 5 tundi.

edit: mina ise küll vett trenni ajal ei joo. Natuke imelik on joosta või hüppata hüpenööriga kui maos laine käib. Muidugi maadluses on see hea nipp vastasele maadluse raskeks tegemisel aga 1 võte ja oled haiglas - rebendiD <_<

Muudetud kasutaja St poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise joon umbes liitri... aga olen tähele pannud et mida intensiivsem ja lühemate pausidega on trenn seda rohkem kulub vett...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates on nii, et mida rohkem jood, seda suurem on janu!

;)

Et kui ma monikord trenni lahen ja kohe midagi jooma ei kuku, siis pole mul terve trenni valtel janu. Kui ma aga juba soojendust kaanimisega alustan, siis muud ei teegi kui vahet pidamata tahaks midagi juua... :P

ilma joomata on mugavam minu arvates... peale vestist trenni olen ma palju väsinum, kui muidu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kaalun hetkel 105...107 kg ja vett joon kuni 0,5 liitrit trenni jooksul. 1,5...3 liitrit on ikka jõhker küll trenni jooksul ära juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vesi on elu alus ja kuna endal ka suht kõva janu sis mingi 2l pole trenni vältel mingi probla ära lasta..kui mitte rohkemgi

Muudetud kasutaja taks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui korraga väga palju magetat vett juua tegib naatrimumi puudus ja aju tursub ning võib tekkida ajurabandus ja surm.

Muudetud kasutaja Baracus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega see asi nii väga hull ka pole, et surma saada pead ikka väga janune olema ja vägavägaväga palju vett korraga ära tarbima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega see asi nii väga hull ka pole, et surma saada pead ikka väga janune olema ja vägavägaväga palju vett korraga ära tarbima

Justnimelt!

Ja enne seda vägavägaväga palju vett korraga kehast ära kaotama.

Muudetud kasutaja Kzma poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×