Jump to content
Guest Rinx

Küsimus rinnalihaste kohta

Recommended Posts

Proovi siis juba harjutusi 3 ja 9 (kordused 6-8, seeriad 3, paus 3 min, max koormus). Raskus vali maksimaalne nõrgema käe järgi, mõlemisse kätte võta ühesugune raskus. Siis hakkab edasi arenema nõrgem käsi, tugevam hoiab põhiliselt ainult vormi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Margus

Aga teised harjutused mida välja pakkusin, kas need ei võiks asja parandada? Kui ma teeksin nagu sa soovitasid, kas siis tõesti hoiab tugevam põhiliselt ainult vormi, tegu on ju siiski väga-väga väikse jõu erinevusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Margus

Aga teised harjutused mida välja pakkusin, kas need ei võiks asja parandada? Kui ma teeksin nagu sa soovitasid, kas siis tõesti hoiab tugevam põhiliselt ainult vormi, tegu on ju siiski väga-väga väikse jõu erinevusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Margus

Ja veel kas see harjutus ei võiks midagi parandada, kui surun lamades kangi, ainult et haare on ülimalt väike (ühe peopesa suurune)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Margus

Ja veel kas see harjutus ei võiks midagi parandada, kui surun lamades kangi, ainult et haare on ülimalt väike (ühe peopesa suurune)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Margus

Vaatasin ja otsustasin, et siiski viga ei tohiks olla lihase kinnitus kohas, mõlemad hakkavad ju ühesugustest kohtadest, ainult et vasakrinnalihas on nati väiksem ja rinna sisekülg laugem, kui paremal poolsel rinnal. Kas on mingisuguseid harjutusi, millega saan just rinna sisemist külge treenida nii, et nad võrdsustuksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Margus

Kuidas see Pec-dek välja näenb ja üldse kust kohast ma saan teada nende inglise keelsete harjutuste eesti keelset seletust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×