Jump to content
siimukas

Kõrge vererõhk ja todulisandid!

Recommended Posts

mure järgmine: vererõhk natuke liiga kõrge,...ja nagu ma aru saan ei tohiks kreatiini süüa, aga mida võib süüa, millised lisandid ei tõsta vererõhku?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi nagu oleks öelnud , et kreatiini tarbimine mõjutab kõrgemas eas vererõhku vms.

Võin ka eksida!?

Olen ka kuskilt kuulnud midagi sellist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jutt oli kreatiinist nagu......

Mis jutt see kreatiinist oli kui ta ytles et ta teab et kreatiin t6stab ja kysis mis ei t6sta?

Ja ma vastasin et proteiin ei t6sta.Ennem loe asjad l2bi kui vastad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hrm.. Kõigepealt oleks kena vererõhk korda saada. Kuna on ka isiklikult vererõhuga probleeme olnud (vahvad numbrid nagu 186/80, 150/50 ernievatel aegadel) siis soovitaks selle näitaja kah korda seada, kuna kõrge vererõhk hakkab südamele pikas perspektiivis <_< .

Isiklikust kogemusest soovitan jõhvikaid ja arooniaid sisse ajada. Pikemaajalise tarbimise peale viisid nad kõrge vererõhu tagasi normaalsuse piiridesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

<_< nojah, kõrge vererõhk karm nähtus. Arstid ei soovita üldse kõrge vererõhu puhul jõutrenne. Kindlasti tee palju aeroobset trenni, aga jällegi mõistuse piires.

Kuna ise ka jõusaali teinud ca 5 aastat, pole enda jaoks avastanud, et toidulisad probleeme tekitaks ning arstid pole ka midagi sellist maininud.

Kindlasti väldi soolast ! Näiteks söögid on mul nii magedad, et keegi pereliikmetest ei söenda süüa seda ;)

Mul endal ka "parimatel aegadel" ülemine olnud >160 :D

Aga ikkagi lase arstil kontrollida, kas süda üldises mõttes on korras.

Mulle isegi kirjutati välja kõrgvererõhku langetavad tabletid ning arst ültes, et võta enne trenni sisse (ca 2-3 tundi ennem),,,kuigi ei tea, kui õige see on ;)

rebasele, et veel üks võimalus vererõhku langetada, on külmas ruumis olla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mul on ka k6rge verer6h ja arstid ei soovita j6utrenni teha. Verer6hk on olnud ka 160-170/90-100. Praegu on viimasel ajal see enam-v2hem normaliseerunud. Viimati oli 138/85 vist. Aga tarbin tablette. Ei tea, kas tabletid aitavad v6i l2ks asi t6esti paremaks, aga nii see on. Ja j6utrenni teen siiski, vaatamata sellele, mida arstid ytlevad. P2rast trenni tunnen ennast suurep2raselt, isegi kui enne trenni oli enesetunne halb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel soolase jutul on tõsi taga.

Idee on seal selline, et keskmine inimene sööb reeglina kordades rohkem NaCl sisse kui tal seda vaja on. Selleks aga, et piisavalt kiiresti üleliigsest naatriumist lahti saada peab selle neerude kaudu eritama. Kui soola kogus on suur (tavaliselt on), siis paljude inimeste organism ei suuda seda normaalse vererõhu juures piisavalt kiiresti neerude kaudu väljutada ning seetõttu suuredabki organism vererõhku. Tarbi vähem soola ja asi läheb paremaks. Esimese asjana asenda tavaline lauasool Pan-soolaga, kus suur osa naatriumisoolast on asendatud muude sooladega, mis iseenesest vähendab juba tarbitava naatriumi kogust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hüpertoonia on üldmõiste ja ei oma diagnostilises leksikas kohta. Tradistsiooniline meditsiin käsitleb hüpertooniat 5 üld eriliigina. Näiteks on etioloogilises mõttes eesents. hüpert. ja sekundaarne hüpert. kaks väga erinevat patoloogiat ning nõuavad erinevat lähenemist ja vajadusel ka eriravi.

Iga füüsiliselt aktiivne inimene peaks kõigepealt teadma täpselt millega temal on tegu, seejärel leidma endale ka koormused ja koormusteliigid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×