Jump to content
pumpo

Kreatiin 17 aastasele

Recommended Posts

Lugu selline. Olen 17 aastane noormees, kes on tegelenud kodus tugevalt vastupidamis treeninguga üle aasta ning nüüd umbes kuu-kaks jõusaalis tugevamalt massi kasvatamist kolm korda nädalas. Küsimus siis, millised oleksid soovitatud annused minu vanuses olevale noorukile. Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutage otsingut!!!!!!!!!!!!! Selle kohast infot on terve amazon täis. Praktiliselt iga nädal kui mitte varem tuleb keegi samasuguse teemaga välja. See on ära mämmutatud teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5-7 päeva 4X5g päevas(laadimine), edasi 2-3 nädalat(alalhoidmine) 2X5g

Peale seda teha paus 2-6 nädalat ning alustada uuesti. Siis võib nn laadimise annuseid ka vähendada-minu meelest peaksid nii võtma

<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mismõttega harjutada enda keha kohe algul lisa kreatiiniga, kui areng on niigi? Siis olukord järgmine, võtad kreatiini juba teatud aja, tekib arengu paus, mis siis võtad?Steroidid? Mõte väga seinast seina, aga nii ta umbes on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga saad paremad tulemused kui ootad natuke , pool aastat - aasta optimaalne minuarvates. Ja algajad võiksid üldse vait olla.

Mind huvitab kui tegija on üks 15 aastane noormees? Kaua sa siis ise treeninud oled? Mina olen ca 6 aastat trennis käinud ja ei pea ennast küll tegijaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ongi ta enda valik! kui kohe teha kreatiini kuur siis tulemused kiiremini veel kasvavad aga kui hiljem süüa siis võib vältida selle kiire arengu pidama jäämise!

mina pooldan teist varjanti!

Muudetud kasutaja kame poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vahepeal läks teema teravaks aga vastuse sain ikkagi kätte. Tänud.

Osa sellest teemast oli tehtud mõttega, et teada saada kas on ültse 17 aastasele kreatiin kasulik või rikub midagi ära.

Muudetud kasutaja pumpo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×