Jump to content
alyastra

v6istluseelne periood

Recommended Posts

Tere!

Armas Ott palun anna nõu.

Aprilli alguses (1-4) toimuvad mul võistlused, maailma karika etapp, lestaujumises.

Mul on seljataga järgnev toitumine pulbritega:

alates 1 märts söön All Stars kreatiini, poolteist kopsikut 2 korda päevas.(jätkan kuni 20 märts)

veebruaris sõin Hard Fasti, kogus 1 kopsik 2 korda päevas

Hard Fast andis jõudu juurde, kuid muutis lihased raskeks, see-eest tugevaks, kreatiin praegu on ka koormaks, aga teist moodi. Küsimus - kas 10 päeva enne võistlust (ehk siis 21. märts kuni 1.aprill) on piisav et lihased muutuks kergeks ja hästi kontrollitavaks?

Vaja on et pulbrist saadud jõud jääks alles aga lihas oleks kerge.

Kuna ma teen kiirusala, siis sooviks endaga kaasas kanda nii vähe kui võimalik.

Alates veebruarist võtsin juurde 5 kilo, enne olin 70, nüüd 75 piiril. (vanus 19, neiu, nagu liiga palju oleks 177 cm peale) Kuidas kaal ohutult alla saada (nii et Preformance-võimeid mitte mingil juhul rikkuda) ja kas ning milliseid preparaate kasutada?

* karnitiini olen enne kasutanud, ehk soovitad midagi paremat?

Veidi hilja küsin aga PALUN vasta, 2 mädalat aega midagi ette võtta endaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Te sööte kreatiini suuremas koguses, siis võtategi kaalus juurde, ma ei tea kui suur see All Stari kopsik on kuid kui tegemist on puhta kreatiiniga, peaks mõõtmine käima oluliselt väiksema mõõtlsuikaga, samuti Hard Fast ei ole Teile kõige sobivam, kuna sisaldab enamuse süsiveikuid ja väikse osa valku. Kui on ikka näha et kaalu tuleb juurde, siis on vaja kohe midagi ette võtta, mitte oodata mis edasi juhtub, eriti kui on suurvõistlused tulemas, lülitage see kreatiin välja ja asendage see kreatiintsitraadiga, juurde võite kasutada original Amino dr. sseal on kõik muu olemas mis taastumiseks vaja. Paha ei tee ka väikese koguse WDGP söömine päevas, seal on kreatiini, kuid ühes portsus mitte rohkem kui 2 gr. mis kaalu ei mõjuta. Vähendage ka natuke süsivesikute hulka toidus,sest 5 kilo lisakaalu vastupidavusalal on kõva takistus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×