Jump to content
Alexander Andrusenko

Keemia

Recommended Posts

Ma ei ole veel siiani mõistnud miks diureetikumid on profileeris keelatud... ma arvasin et seal üldse mingit kontrolli pole???? <_<

Siin M.M. rääkis et Ronni ja teised proffid on vaevatud laval.... no vaevalt nad seda hooaja väliselt on... Ja pealegi iga kulturist ei tunne ennast kõige paremini kui on kogu rasv ja vesi võistlusteks välja aetud.... Lihtsalt mida kõvem tase seda paremini on näha....

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njaa...ega suusatajagi finissis paremas seisus pole.Lavalolek ongi kulturistil finiss <_<

See ei kannata võrdlust. Need üle lombi mehed ei suuda seal aastaringselt normaalset elu elada. Mehed, kes elavad ühekordsetes majades, kuna teisele korrusele ronimine on lihtsalt talumatu piin. Cutleri intervjuust lugesin kunagi, et niisamagi on raske kõndida, kuna reied käivad vastu ja valus on. Nõme elu on seliine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks kaks kolm - kellel kõige kiirem kustukumm.

Mis seal siis ikka seisis. Palju mõtetut juttu seisis, mida mina (kui erapooletu administraator) ikka päevast päeva kustutama pean. Iga kalkar, kes end sisse logib mõtleb just et TEMA on see kõige kõvem mees ja TEMAL on kõige rohkem ja kõige targemat öelda.

Eksite.

TEADMISEKS KÕIGILE

Läbu ei salli ja teiste mahategemist ei salli ammugi mitte - olgu see siis mees metsast või kuskilt mujalt. Kui on midagi väga kangesti ja kehvasti öelda - palun väga - saatke e-maile ja ersõnumeid ning kui kuum veri ikka edasi möllab, leppige aeg kokku ja tehke kasvõi duell (keda duellile kutsutakse, saab relvad valida muuseas) kui muidu ei saa aga Amazon.ee ei ole läbustamiseks mõeldud.

Nii et kõik, kellele on ülekohtu tehtud ja sõnumeid kustutatud, hoiatusi väänatud ja jumal-teab-veel-mida-kuri-adminnionu-Rebane on julgend teha - minge ja nutke padja sisse, järsku läheb tõesti paremaks. Kui on mingi karm alaväärsuskompleks ja IKKA tahaks midagi solvavat öelda - palun väga - tehke endale ise kodulehekülg (http://www.rebane-must-die.ee/ ???) ja riputage sinna üles mida aga heaks arvate.

Ja oma kurjad ja tigedad sõnumid võite kõik mulle saata kui kellelgi veel midagi kobiseda on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa. Ma tahaks küll proff olla. Kui kellegil on lintsents müüa, siis andke teada. Ma oleks huvitatud raskelt. Ja siis pakkuge ka muidugi korterit esimesele korrusele. Ma praegu kolmandal, sest kui profi-litsents taskus, siis ei jõua turnida nii kõrgele enam. Aga naine ootab ju kojuuuuuu .... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njaa. Ma tahaks küll proff olla. Kui kellegil on lintsents müüa, siis andke teada. Ma oleks huvitatud raskelt. Ja siis pakkuge ka muidugi korterit esimesele korrusele. Ma praegu kolmandal, sest kui profi-litsents taskus, siis ei jõua turnida nii kõrgele enam. Aga naine ootab ju kojuuuuuu .... <_<

Ega ma seda juttu ise välja ei mõelnud, need olid mehe enda sõnad. Kui natuke lugeda viitsiksid siis saaksid aru muidugi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa öelda, et ma eriti kellegi poolt või vastu olen. Kuid mulle tundub, et siin foorumis on väga vähe tõsiseid nõuandjaid ja üks neist on kindlasti Kalmus. Kindlasti veel mõned. Siiski on väga palju oletusi ja muud plõksimist. Ja seda ei nimetata läbuks kui mõni mees kirjutab oletusi, kontrollimatuid fatke ja lausa lollusi (tingitult oma noorusest või asjatundmatusest). Igal juhul peaks olema foorumis võimalus vabalt kõik välja öelda, mis öelda on - see ongi ju selle mõte. Mina olen igasuguse tsensuuri vastu, asi hakkab mingil määral isikukultust meenutama. Kui juba otsustada tsensuuri kasuks, siis võik hr. Rebane ka poolikud laused ja kirjavead ära parandada. Igal juhul amazoni portaal on väga tänuväärne koht internetis, ehkki natuke kumab seda va kommertsi läbi. Nii et edu teile kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loomulikult on tipud keemiat täis --- siin pole miskit imestada ,sest ilma selleta nad poleks pooltki seda mida näha saame ; ja liiguvad teatud ained ka meie turul ja kel julgust-tahtmist-raha kasutavad neid rohkemal või vähemal määral.

Muudetud kasutaja rustik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks igaüks püüa võimu näidata seal kus ta tugev on. Kui reaalses elus ollakse luuser, siis pole imestada, et virtuaalses maailmas soovib inimene natuke võimu omada ja olla "God himself".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks igaüks püüa võimu näidata seal kus ta tugev on. Kui reaalses elus ollakse luuser, siis pole imestada, et virtuaalses maailmas soovib inimene natuke võimu omada ja olla "God himself".

Touch? (kuigi ma kahtlen sügavalt, et sa omad õrnematki arusaama, mida see sõna tähendab).

Ja inimene, kes on oma nimeks valinud 'iluspoiss' tuleb rääkima minu tiitlist siin foorumis ning tõmbab samas paralleele reaalse eluga. Mida kohe kosta...

Samas ma ütlesin, et igasugu möla, virina ja kaebustega pöörduda ERASÕNUMIGA minu poole. Nii et tunnen kaasa, et oma hallolluse oled saalis käies täitsa nulli lükanud - lükka edasi, mul savi.

Jõudu tööle ja jaksu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas sõnasõda või kulturismi foorum??? <_<

aga tegelikult kui kellelgi on asjakohast infot oleks tore teada ka kindlaid fakte sest siin nagu kõik rohkem oma arvamust kaitsevad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ka äramainitud kolumni suur fänn, kuid kahjuks pole mõtte järgi igakuist veergu juba peaaegu 2 kuud ilmunud. Ei tea, milles asi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tahaks ka proff olla ja tahaks ka et mul reied vastu käiksid....

ikkagi.... miks diureetikumid on proffidel keelatud....????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selge see, ma tahaksin tunda kuidas oleks olla coleman, kuidas sääne tüüp üldse wcs suudab käija <_<

Muudetud kasutaja taks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×