Jump to content
Alexander Andrusenko

Keemia

Recommended Posts

Kas see on siis t6si, et prof. kulturistid ei tee dopingteste? Keegi r22kis siin, et seal ei tehta, kuidas see v6ib niimoodi olla? Siis tuleb v2lja, et k6ik kulturistid on keemikud? Mu maailm variseb kokku. Ma olen pettunud. Palun, 8elge, et see pole nii.

Kui ei tehta, siis mis p6hjusel? Tuleb v2lja, et prof. kulturism on systimise sport? V6idab see, kellel on rohkem raha ja paremad arstid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on ikka umbes nii jah... paraku...

aga ära sellepärast põe,sest n: suusatamine on samasugune,lihtsalt seal ple keemiat välja näha vaid kajastub vastupidavuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii hull see asi ka pole. Tuleb trenni teha ja korralikult süüa, siis kasvab. Samahästi võiks öelda, et ükskõik millise teise spordiala tippmehed on ainult süstimisega saavutanud tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänapäeval tippu puhtalt ei saa,see on fakt!

isegi eesti korvpallis on tegijamatel süstid taga.

Muudetud kasutaja E46 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nii hull see asi ka pole. Tuleb trenni teha ja korralikult süüa, siis kasvab. Samahästi võiks öelda, et ükskõik millise teise spordiala tippmehed on ainult süstimisega saavutanud tulemusi.

No seda me teame, et tuleb syya, tuleb treenida, tuleb magada ja teha veel tuhat asja. Kysimus ei olnud selles, kuidas kasvada, kysimus oli selles, miks sysitatakse ja miks ei j22da vahele ning miks ei tehta proove.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellepärast Ott ongi amatööride kuues et seal tehakse dopinguteste. Kui Ott samu ained mis colemann kasutaks oleks ta kindlasti 2 korda jämedam. Vaadake proffikulte ja mõelge natuke loogiliselt selliseks ei saa ainult putru süües.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võin nii palju öelda, et lugesin et coleman üks väheseid tippkulturiste kes keemiat ei pane, ja oli isegi kirjas mida ta sööb nagu näiteks tsink, magneesium, mingi valk oli ja siis ZMA, ja tõsi ta on et usas näiteks ei võeta dopinguproove.Ja täitsa õige kuna milleks need steroidid muidu välja mõeldi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võin nii palju öelda, et lugesin et coleman üks väheseid tippkulturiste kes keemiat ei pane, ja oli isegi kirjas mida ta sööb nagu näiteks tsink, magneesium, mingi valk oli ja siis ZMA, ja tõsi ta on et usas näiteks ei võeta dopinguproove.Ja täitsa õige kuna milleks need steroidid muidu välja mõeldi

Selles olen ma 100% kindel et ükski proffikult puhas ei ole.......kõigevähem coleman.........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võin nii palju öelda, et lugesin et coleman üks väheseid tippkulturiste kes keemiat ei pane, ja oli isegi kirjas mida ta sööb nagu näiteks tsink, magneesium, mingi valk oli ja siis ZMA, ja tõsi ta on et usas näiteks ei võeta dopinguproove.Ja täitsa õige kuna milleks need steroidid muidu välja mõeldi

ise ka usud mida räägid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui eesmärgiks on proffimaailma tipp siis EI OLE LOOTUSTKI KELLEGIL SEAL LÄBI LÜÜA ilma, et sa endale paaki ei valaks sama kütust mida teised. Isegi sellisel juhul jääks see ikkaki suure küsimärgiga.

Unistada muidugi võib, aga tõega uskuda seda, et COLEMAN on naturaalne vöi nn. puhas looduslaps???))))) See oleks natuke haige.

Ma võiksin ju ka soovida oma žiguliiga F1 maailmas Schumaher-iga võidu sõita, öeldes, et mitte masin pole tähtis vaid mehe sõiduoskused. Aga ükskõik kui hea roolikeeraja ma ka ei oleks (MUUSESAS KINDLASTI TÄIESTI KESKPÄRANE) ei oleks mul välja pakutud variandi puhul ÕHKÕRNA LOOTUSTKI TEDA VÕITA. Isegi siis mitte kui ta mulle 150 km. ette annaks. ;);):D<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mind huvitab, MIKS ei tehta dopinguproove? Suusatamises kyll tehakse ja m6ned j22vad vahele ka.

üks versioon on selline: nagu siin juba ennem öeldi tahetakse näha suuri monstrume. kui on suured monstrumid, siis tuleb rohkem rahvast ja ka rohkem raha. dopinguproovid on kallis värk ja kui see ära jätta üldse säästetaks jälle palju raha. kuna dop-proove pole tuleb ka rohkem võistlejaid, ja mida rohkem võistelajaid, seda rohkem raha jällegi. need auhinnad- hummerid värgid viitavad kõik sellele, et raha on neil palju. seega on kõik raha taga, keegi lihtsalt rikastub selle arvelt.

see on minu versioon, sellega ei pea kõik ühtima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahe käega peab hetkel pead kinni hoidma kui mõelda mis süsteem praegu kulturismi-maailmas toimub. Selle taga on selline mees nagu Joe Weider kelle isa Ben lõi omalajal sellise organisatsiooni nagu IFBB, mis on hetkel maailmas kõige mõjuvõimsam kulturismiga tegelev liikumine ning kes korraldab näiteks tiitlivõistlust nagu seda on amatööride MM, kus hetkel iga kaalukategooria 5 esimesele mehele tehakse dopingukontroll ja lisaks võitleb täiega vastu dopingu kasutamise eest. Samas jälle kutsub näiteks see sama organisatsioon IFBB amatööride võistluste võitjaid või üldse mõõtmetelt suuremaid mehi proffileeri, kus dopingu kasutamine on lubatud, väljaarvatud diureetikumid. Edasine saatus oleneb juba meeste enda rahakoti suurusest. Ega keegi ei hakka neile selle eest maksma, et nad proffi litsentsi said. Võin öelda niipalju, et paremate meeste aasta eelarve Eesti rahas on kuskil miljon krooni ning ainult tippmehed teenivad selle raha tagasi reklaamide ja võistlus-auhindade näol. Kui te arvate, et selline koll-moll on olla on lahe, siis te eksite rängalt. Põhimõtteliselt on nad "elavad surnud", kelle elulõng on üsna lühike. Nägin oma silmaga sügisel Moskvas Ronnie Colemani ja ei saa küll öelda, et see mees kadedust tekitas ning nähes kuidas ka teised mehed laval piinlesid ja üksteise järel põrandal istusid, siis kadus viimanegi tahe nende kõrval seista. Selleks, et teada mis selle põhjustajaks oli pole vaja olla spetsialist. See on hoopis teine maailm või hoopis teine galaktika ja meist niivõrd kaugel, et pole kuidagimoodi mõtet neid oma eeskujudeks luua. Parem võtke jõusaali kui tervist ja harmoonilist lihaskonda arendavat tegevust ning nautige seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen M.M-iga igati nõus, mulle on ainult kuskilt jäänud meelde, et Ben ja Joe on vennad aga mitte isa ja poeg. Võimalik et ma ka eksin. Aga see selleks.

Kirjutasid, et pole vaja eeskujuks võtta, olen sinuga 100% nõus.

Aga kallid lugejad, millega tegeleb amazon-i meeskond????????????????

Aga just nimelt sellega, et tuuakse siin näiteid ühe ja teise sealt galaktikast pärit tegelase treening meetoditest. Miks kurat peaks see siin, sellel nö. puhast kultrismi propageerival lehel selliseid näiteid tooma. Noored tahtmist täis juntsud loevad ja proovivad järgi, aga oh jama küll süsteem ei tööta millegipärast???!!!!

Ei saagi töötada, sest see töötab ainult selles teises galaktikas ja nonde teiste elavate surnute peal.)))) (hea võrdlus M.M)

Siin oleks vaja aga..... Ma isegi ei oska välja tuua kelle kavade ja treening meetodite propageerimist. Võib-olla tõesti ainult Ott.i)))) Sorry! Või siis M.M-i.

Ai jah. Sinu omasid ei saa ka näiteks tuua M.M sul ju ka üks positiivne.)

JAMA küll, mida teha kallid kaasgallaktiklased? Kuidas päästa oma koduplaneēet

`See võikski olla järgmise teema pealkiri. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Weiderid võivad olla ka vennad jah, kui ma eksisin aga mis puudutab leheküljel olevaid tippmeeste kavasid siis keegi ei väidagi, et nende järgi peab treenima, need on lihtsalt näited. Sind ju ennast huvitab ka nende meeste maailm ning kuidas nende päevad mööduvad. Minu eripära sinuga seisneb selles, et mina ei üritanud tõestada oma puhtust. Kõik teavad mis selle põhjuseks oli ning sellest ma kõiki teisi ka edaspidiseks hoiatasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head tegelased saite mu jutu jälle maha tõmmata, arvate, et see teie kunagised teod olematuks teeb. Härrased ROBOTOKKLASED. No mis sa k...t oskad öelda, küll see mull ükskord ikka pauguga lõhki läheb mida te nii hoolega lappida püüate. ;):D<_<;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×