Jump to content
norman22

Ottile ja teistele targematele

Recommended Posts

Tere mul selline probleem,treenin rinnda ja triitsepsit ühelpäeval ja rinnalt surumist teen esimese harjutusena.Alustan 50 soendusest siis 80 6 korda siis 100ga niipalju kui jõuan täna läks 6 korda ära,seejärel hakkan 5kg kaupa tagasi tulema 95 max90 max 80 max.Seejärel treenin rinda nii nimetatud liblikal edasi hantlitega lendamine siis triitseps blokil allasurumised siis rööbaspuudel surumine lõpetuseks prantsuse surumine.Harjutusi teen enamjaolt püramiid stiilis 4-5 seerjat igat ühte aga probleem on selles et suudan kangi rinnalt suurte raskustega praegu näiteks 100ga iga treening kord natuke rohkem lükata aga tagasi tulles jõuan samapalju või veel vähem kui eelmine trenn jõudsin ning teiste harjutustega ka sama lugu lihtsalt ei ole jõudu teisi harjutusi sooritada jõuan neid eelmisest treening korrast vähem teha.Milles võib olla põhjus mida valesti teen,praegune eesmärk on jõu arendamine,äki ei peaks ennast rinnalt surumisega nii ära kurnama, treenin rinnda 2 korda nädalas 1 raske 1 kerge päev.Natuke pikk ja segane jutt sai aga oleks tänulik kui annaksite häid soovitusi mida teisiti teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina teen nt nii:

raske päev:

soojendus

5x, 3x, 3x, 2x, 2x, 1x max + raske kangi hoidmine (nt surud 120 hoiad 170kg rohkem kui 10 sekundit)

1 harjutus triitsepsile

8x, 6x, 6x, 4x, 4x

õlgadele

6x 6x 6x

kõht

kergel päeval:

50-60% maksimumist: 3x 3x 3x 3x 3x 3x 3x 3x

triitseps kergelt (70%)

8x, 6x, 4x

Tegemist on tegelikult siis west side kavaga, väga normaalne kava, ma näiteks teen seda kava ilma kummide, pakkude, kettide, ilma surumise särgita, aga areng on normaalne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×