Jump to content
madridista

Kreatiin

Recommended Posts

Kõrvalnähud

Mao- ja sisikonnahädad. Kreatiinide tarvitamisega kaasnevad kyllalt tihti maokrambid, sydamepööritus ja kõhulahtisus, seda eriti tarvitamise algupoolel, kui päeva jooksul tarvitatakse kreatiini suurtes kogustes. Need kõrvalmõjud on kõige tõenäolisemalt põhjustatud sellest, et mittelahustunud kreatiin tõmbab vett sisikonda. Selle häda vastu on siiski ka rohtu. Aitab kui kreatiin enne tarvitamist täielikult vees või mahlas lahustada (väh 800gr). Ka suurtes kogustes suhkru tarvitamine koos kreatiiniga võib põhjustada seedehädasid (Ehki väikestes kogustes on see kasulik). Siinkohal mainiks ära veel yhe mõiste: peenestatud kreatiin ("micronized creatine" ingl.k) - See on kreatiin, mille osakesed on tavalisest kuni 20 korda väiksemad ja seetõttu lahustub see paremini vees. Inimestel, kellel tavaline kreatiin põhjustab seedehädasid, on vaegused peaaegu alati kadunud, kui nad on tavaliselt peenestatud kreatiinile yle läinud.

Et nagu see text seal lehelt võetud:

http://www.zone.ee/ninjazombiesfrommars/kreatiin.php

Kus ma seda peenestatud kreatiini saaks, kuna mul on jubedad seedehäired ;)

Ise kasutasin Tai Kane kreatiin monohüdraati

Muudetud kasutaja madridista poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tai kane mono ongi peenestatud?mul oli yx j2medateraline...kristallid olid nagu soolad omad..aint miskip2rast tundusid k6ik kergelt pikliku kujuga olema ja s2rtsu olid t2is koguaeg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×