Jump to content
plax3

Nahk ripub peale kaalukaotust

Recommended Posts

Kuna oled noor veel, siis peaks nahk ajapikku tagasi tõmbuma. Üldiselt soovitan trimmivaid kreeme järjepidevalt kasutama hakata. Seda oleks pidanud muidugi juba kaalulangetuse ajal tegema. Aga noh, parem hilja kui mitte kunagi! Lisaks joo ohtralt vett ja tee trenni tublisti edasi.

Kas sa oskad mõnda soovitada äkki ? ,ma muidu olen jooksnud neid poode päris palju läbi iga kord kõik räägivad jumala lampi texti seal kosmeetika poodides ,kõik pakuvad erinevaid kreeme mis üksgi ei toimi ja apteegis annavad ka kõik erinevaid niisutavaid kreeme ,naha arsti käest küsisin, et nagu niuksed kreeme ei olegi ja nad selle probleemiga vabsee ei tegelegi , sealt saadeti siis mingi endokrinoloogi juurde seal mingi mõnusad järjekorrad augustis läksin novembrisse sain aja :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega kreemid eriti midagi ei tee, muidu oleks ju kõik vanad naised näost siledad ja pringid nigu beebi pepud.

Mingil määral parandab naha elastsust vitamiin A ja selle derivaatide üleannustamine. Nt aknekreem Retin-A (tretinoiin), mis meil "õnneks" raviminimekirjast maha võeti, selle asemel on praegu saadaval sigakallis analoog Retirides.

Kasvuhormooni peaks 19-selt piisavalt olema, nii et nahk peaks ikka elastne olema ja mõõtu tõmbama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli sama probleem peale kaalulangetamist (30kg), aga aastatega tuli lihtsalt lihast ja veits rasva ka muidugi juurde, nii et enam pole erilist probleemi :D. Rohkem häirisid need kohad, kus on nagu tõesti sellised lillakad jooned või laigud, aga enam ei pane tähele :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on võimalik kuidagi kiirendada naha tagasi venimist? Mingeid kreeme, sööke? Ei leidnud siin ka sellist teemat aga vb ei oska ma ka otsida :D.

Venimist? Kokkutõmbumist ...pinguldumist vast ikka?

Mida parem nahaaluste kudede verevarustus, seda kiiremini pinguldub. Sportimine on parim. Piisavas koguses häid rasvu, puuvilju, juurvilju, marju jms aitavad ka kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul nahk jäigi kõhupealt ja mõningatest teistest kohtadest kergelt lodevaks peale suurt kaalukaotust, kuigi viimase 3 aastaga on lihast tulnud ~15kg juurde on ikka suht sama lodev värk...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestis on vist kättesaadavad ainult retinoidid. Ingverist võib ise ekstrakti teha :P Glükoosamiin võib hea olla.

Oh, sa andsid mulle hea idee kreemi valmistamiseks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasvatad lihase naha alla ja küll pinguldub :P

oot ...

nii et kui mu ümbermõõt vähenes meetri võrra,siis tulnuks mul vähemalt 20-30cm lihast sinna asemele kasvatada, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eveline kreem pidi väga hea olema...müügil Maximas ja Selveris!!!!

Kreemid ei anna tõestatavat tulemust.

Siin on üks hea kokkuvõttev artikkel väljaveninud nahast.

Hmm... Kokkuvõtvalt...ei peakski unistama 100 % trimmis nahast, kui teie rasvaprotsent on veel ikka suhteliselt kõrge. Meestel hakkab "looma", kui protsent läheb ühenumbriliseks ja naistel 12 maksimum 16 %

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreemid ei anna tõestatavat tulemust.

Oleneb mida sinna sisse panna. Aga enamasti midagi toimivat ei panda ehkki uuringuid igasuguste toimeainetega on tehtud. Kreemi müügis on põhiargument ikka tuntud nimi, ilus pakend, hea lõhn, säilivus, nahaärrituste puudumine, mitte see et ta reaalselt midagi teeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oot ...

nii et kui mu ümbermõõt vähenes meetri võrra,siis tulnuks mul vähemalt 20-30cm lihast sinna asemele kasvatada, :D

Ära heida meelt!

Noored mehed tavaliselt ei tea nendest kaalulangetamisega tekkinud probleemidest midagi. Nendel sellist muret ei ole ja sellest ka teadmatus antud küsimuses. Mul üks tuttav vanem mees võttis samuti ligi 45 kg alla ja nüüd on tal kõhul nahavolt elu lõpuni, kuigi ta on viimased 4-5 aastat looma moodi trenni teinud. Ainuke võimalus seda suurt volti eemaldada, oleks ilmselt operatsioon. Noorematel inimestel peaks nahk taastuma, aga sõltub ka muidugi inimese nahatüübist ja muudest asjaoludest. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära heida meelt!

Noored mehed tavaliselt ei tea nendest kaalulangetamisega tekkinud probleemidest midagi. Nendel sellist muret ei ole ja sellest ka teadmatus antud küsimuses. Mul üks tuttav vanem mees võttis samuti ligi 45 kg alla ja nüüd on tal kõhul nahavolt elu lõpuni, kuigi ta on viimased 4-5 aastat looma moodi trenni teinud. Ainuke võimalus seda suurt volti eemaldada, oleks ilmselt operatsioon. Noorematel inimestel peaks nahk taastuma, aga sõltub ka muidugi inimese nahatüübist ja muudest asjaoludest. :D

Olenevalt naha tüübist paistab taastuvat jah noorematel suht hästi. Ise olen viimase poole aastaga kaotanud juba pea 30kg ja mingit probleemi pole. Veel 15kg ja siis rohkem ei tahaks lasta kaalul langeda. Mingit rippuvat nahka vähemalt minul pole kusagile tekkinud. Kuna, aga lihas ka areneb mühinaga siis see aitab võimalikke probleeme vältida.

Aga naharebendid jäävad küll vist igavesti. Samas mind need absoluutselt ei häiri.

Vaatasin, et Trey Brewer vaevleb ka korralike rebendite all.

post-14438-1282554698_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Hakkasin jõusaalis käima, koolikõrvalt - suveks vormi ikka :D

Mure seisneb selles, et kunagi lapseeas oli väga paks, siiani on nahk väljaveninud ja lotendab kõhuosal..

Võib-olla osatakse anda mõni treening nipp, kuidas oleks võimalik treenida ennast sedasi, et saada lahti sellest lotendavast nahast...See ei saa muidugi kerge olema, aga tahtmist on, siis on ka võimalusi.

Ettetänades,

Lacoste

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Hakkasin jõusaalis käima, koolikõrvalt - suveks vormi ikka :D

Mure seisneb selles, et kunagi lapseeas oli väga paks, siiani on nahk väljaveninud ja lotendab kõhuosal..

Võib-olla osatakse anda mõni treening nipp, kuidas oleks võimalik treenida ennast sedasi, et saada lahti sellest lotendavast nahast...See ei saa muidugi kerge olema, aga tahtmist on, siis on ka võimalusi.

Ettetänades,

Lacoste

Selline üleliigne nahk saab olla ainult siis, kui on toimunud väga suur kaalukaotus lühikese ajaga. Oled kindel, et probleem pole liigses rasvas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur kaalulangetus toimuski paaraastat tagasi, lihtsalt näljutasin ennast ja ainult trenn-trenn.

Tegelen aktiivselt jalgratta spordiga, kalduvus on kergelt paksuks minna, nii kui magusa/rasvase toiduga liialdan, aga ma olen kolm aastat juba jälginud mida söön - ei magusale, ei rasvasele jne, poest ostes alati loen, mida sisaldab ja palju, suht fetish juba sellest.

Ja ikka, nahk ei tõmbu kokku, suvel võistlustel käies ja trenni tehes tõmbub mingil määral kokku, aga nii kui tuleb talve hooaeg, nii tekib see nahk tagasi..

Nüüd peab ennast kätte võtma ja sooviks sellest nahast lõplikult lahti saada !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur kaalulangetus toimuski paaraastat tagasi, lihtsalt näljutasin ennast ja ainult trenn-trenn.

Tegelen aktiivselt jalgratta spordiga, kalduvus on kergelt paksuks minna, nii kui magusa/rasvase toiduga liialdan, aga ma olen kolm aastat juba jälginud mida söön - ei magusale, ei rasvasele jne, poest ostes alati loen, mida sisaldab ja palju, suht fetish juba sellest.

Ja ikka, nahk ei tõmbu kokku, suvel võistlustel käies ja trenni tehes tõmbub mingil määral kokku, aga nii kui tuleb talve hooaeg, nii tekib see nahk tagasi..

Nüüd peab ennast kätte võtma ja sooviks sellest nahast lõplikult lahti saada !

kui pole õigesti kaalust alla võtnud, vaid näljutades siis nii ta jääbki.Noaga saab lahti sellest, kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui pole õigesti kaalust alla võtnud, vaid näljutades siis nii ta jääbki.Noaga saab lahti sellest, kahjuks.

Mismoodi see õigesti siis on, ka noaga või :D

See on ikka individuaalne, kellel mida nahk teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismoodi see õigesti siis on, ka noaga või :D

See on ikka individuaalne, kellel mida nahk teeb.

Mõjutab ikka dieet väga tugevalt seda, kas nahk tõmbub kokku või mitte.

Naha kokku tõmbumine sõltub selle tervisest, see omakorda rasvhapete, antioksüdantide ja valgu leidumisel dieedis. Kui minna lihtsalt näljakuurile ja eriti veel sellisele, mis koosneb vaid süsivesikutest või valgust (klassikalised mingit toitainegruppi välistavad dieedid), siis on tulemuseks ka põnts naha tervisele.

Muidugi sõltub ka palju isiku pärilikust naha kollageeni sisaldusest ja selle võimest loomulikult kokku tõmbuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×