Jump to content
originaal

valgu segamine maitseainega

Recommended Posts

arctic spordijook, või mõni ace vms, vaata kuidas endale maitsepärasem on, on ka muid asju, kuid ei viici neid eriti loetlema hakata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kasutan maitsestamata valku ja maitse parandamiseks lisan alati natuke kakaod. Väga maitsev on, jooks ngau külma kakao jooki! ;)

ma mõtlesin ise ka kakao peale..aga sa paned mõrudat kakaopulbrit või magusat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
joon seda ikka nii et pisarad silmid

võta prooviks maitsestamata (ehk siis naturaalse maitsega) whey1-te - siis tead, kui suured ühed pisarad olla võivad või kui palju üldse nutta saaks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tead, mis ma ütlen v- joo, pigista see alla natuke aega ja organism harjub lõpuks selle maitsega ja ei hakka sugugi vastu. võib isegi meeldima hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii..rõõmuks kõigile kel sama mure hea uudis..;)

ostsin paki NESQUIK sokolaadijoogi pulbrit, ning segan kolmele lusikale whey lemonile lisaks ühe lusika sokolaadipulbrit..panen veel klaasi piima ja sheigin ära..:P nüüd on maitse magus ja sidrunit pole tundagi..:)

väga hea..lausa mõnus on nüüd seda juua..:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi aasta tagasi oli müügil ka proteka maitsestajat aga enam ei ole, vähemalt mina eitea kust saaks, kui keegi teab andku märku..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei saa üldse aru mis jama teil koguaeg selle valgu maitsega on. Ise joon maasika proteiin no1 ja ei kurda küll midagi. No kui tegemist on maitsetu valguga siis võib-olla on teine asi, ei tea, pole proovind. Valku segan veega ja kõik korras. Oluline ei ole ju maitse vaid valgu omadus. Trenniga kaasnevad ju palju raskemad keelamised ja loobumised headest asjadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei saa üldse aru mis jama teil koguaeg selle valgu maitsega on. Ise joon maasika proteiin no1 ja ei kurda küll midagi. No kui tegemist on maitsetu valguga siis võib-olla on teine asi, ei tea, pole proovind. Valku segan veega ja kõik korras. Oluline ei ole ju maitse vaid valgu omadus. Trenniga kaasnevad ju palju raskemad keelamised ja loobumised headest asjadest.

Vaat, Sa jood Protein No. 1 - ka mina joon seda ...

Aga enamus räägivadki, et see parima maitsega ...

Nii et Sa proovi neid teisi proteiine - siis näed, mille üle nad kurdavad :rolleyes:

Õigemini - tunned :blink::P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtke seda niiviisi: iga päev laksad paar kokteili, milles on igal juhul rohkem või vähem aspartaami, koagulante ja muud saasta. Kvaliteetsemates on neid muidugi vähem. Mis mõtet on sinna veel mingit mõttetut keemilist solki (maitseained)lisada ? Et maksal igav ei hakkaks ? Aastatega koguneb ka milligrammidest kilo kokku.

Ma ei saa aru - ma kunagi segasin ilma seikerita WGPD kokteile nii et suured klimbid ujusid sees. Jõin. Korduvalt. Siiamaani olen elus. Kes on proovinud see teab kui nilbe asi on WGPD klimp :rolleyes:

Lastele pannakse vitamiinidele magusat pudi juurde sest nad muidu ei söö. Täiskasvanul ei tohiks seda muret olla ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×