Jump to content
Chiko

Kohupiim enne magama minekut.

Recommended Posts

Kas on mõtekas enne magama minekut süüa ära kuskil 250 g kohupiima, tavaliselt lisan ka veidi rosinaid. :P

Väga arukas tegu - lahja toidu tarbimine enne magama minekut, ei koorma seedeorganeid. Aga kindlasti peaksid sa toitu mitmekesistama s.t mitte jääma kohupiimale vaid kasutama ka muid tooteid. Sooitavalt peaks öhtusöök olema 2 - 2,5 tundi enne magama mineku söödud, kuskil pole keeldu Inimene võib selle pakki ka padja alla panna ja siis öösel lisa võtta. Aga see on soovitav - mitte kohupiima pakki padja alla panek, vaid 2 - 2,5 tundi enne magama minekut söömine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kõik need süsivesikud mis sa saad? Ise võtan enne magamaminekut tavaliselt purgi tuunikala+kodujuustu+rohelist ja segan kokku mõnusaks salatiks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et chrisrea mõtles süsivesikute saamise all rosinaid :P Tavalises maitsestamata lahjas kohupiimas (meieri) on ainult 1,5g süsivesikuid 100g kohta <_< Rosinakohupiimades ja vaniljemaitselistes on juba rohkem !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea , 2 võimalust - kas ise panen võssa või siis paneb arvuti võssa. Enda mäletamist mööda oli Alma 400g maitsestamata tuubis mingi 100g kohta 4,7g süsikaid!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rosinad on südamele head,sisaldavad kaaliumi.Südamearstid soovitavad isegi rosinaid Panangini asemel võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To norman22: Ma mõtlesin et rosinaid ei ole hea ennem magamaminekut süüa, liiga palju süsivesikuid. Aga söö seda kohupiima sis terviseks, mul isiklikult muidugi ei meeldi süüa, sest teeb kõhu raskeks kuidagi. Aga nuh inimesed on erinevad. <_<:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
igatahes lase aga minna oma kohupiima ja rosinatega..ei tee need rosinad sulle midagi

No ikka piik leht on täis soovitusi , et ei tohiks htuti süsikaid eriti süüa ja siis tueld sina sellise jutuga :P Need õhtused süsikad ju ladestuvad suuremas osas rasvadeks ja seda ju ei taheta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×