Jump to content
majataga

kava

Recommended Posts

Kas lihaskrupid on enamvähem õieti jaotatud?

esmaspäev ja neljapäev

rind 2 harjutust

biitseps 3-4 harjutust

triitseps 3 harjutust

kõht 2 harjutust

teisipäev

jalg 5-6 harjutust

kõht 2 harjutust

kolmapäev

selg 3-4 harjutust

trapets 2 harjutust

alaselg 1 harjutus

õlg 3-4 harjutust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise teeks kolmapäeval puhkepäeva ja siis ühe trenni reedel. Rinnale võiks teha ikka nädalas 1 korraliku trenni mitte 2 hädist. Jalale 6 harjutust - kõva mees, pole midagi öelda :P Küll saad siit veel asjalikke soovitusi kuidas kava paremaks muuta. Minu arvamus - ise sellist kava ei teeks. Jõudu sulle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise teeksin sedamoodi :

esmaspäev ja neljapäev

rind 3 harjutust

biitseps 3-4 harjutust

kõht 2 harjutust

teisipäev

selg 3-4 harjutust

alaselg 1 harjutus

jalg 5-6 harjutust

kõht 2 harjutust

kolmapäev

õlg 3-4 harjutust

triitseps 3 harjutust

trapets 2 harjutust

kõht 2 harjutust

endale meeldiks sellist tüüpi kava <_< ja ma ei teeks trenni nelipäeva jutti, kuna siis kurnad ennast eriti läbi, teeks mõned puhkepäevad vahele, ise teen trenni esmasp.kolmp.neljap.reede <_<:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu tõstjad ja kulturistid teevad ~ 5 korda nädalas trenni aga ega nad samadele lihastele tee. Erinevates lihaste varieerub kindlasti superkompensatsioon aga tavaliselt on see 3 - 5 päeva. Lihtsalt ärge ületreenige :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ka nii,et teen 3 trenni puhkus ja siis jälle kolm trenni...

ja tavaliselt teen 2 lihas gruppi mõlemat olenvalt lihasest aga tavaliselt neli harjutust...

ja kordusi sellise raskusega,et oleks võimalik teha kusagil kymme korda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise teeks kolmapäeval puhkepäeva ja siis ühe trenni reedel. Rinnale võiks teha ikka nädalas 1 korraliku trenni mitte 2 hädist. Jalale 6 harjutust - kõva mees, pole midagi öelda :P Küll saad siit veel asjalikke soovitusi kuidas kava paremaks muuta. Minu arvamus - ise sellist kava ei teeks. Jõudu sulle.

Hack- Kükk trenazööril 3 x 8 - 10

Säärte sirutused ette trenazööril 3 x 8 - 10

Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10

Istudes jalgade kõverdamine 2 x 8 - 10

Säärtele seistes pöialetõus hack-masinal 3 x 8 - 10

Säärtele istudes trenazööril pöialetõus 3 x 8 - 10

Jõutõmme 3 x 8 - 10

See on Kiivikase kava teine päev ja selles on ka jalale 6 harjutust ju tee tema ka kava ikka kõvadele meestele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise ei ole ka ületreenimisest aru saanud tegin ka algusel 2 jaotatult 4 päeva järjest. alguses olid lihased vahest tiba valusad.

aga viskas koppa ette see kaks jalapäeva nädalas ja siis tegin esimese päeva enamvähem pooleks. Ma tegelikult ei kujuta muidugi ette mis see ületreenimine ongi, sest olen 6 kuud alles trenni teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui üle pingutad, tekib taandareng ja lihased ei jõua enam seda koormust taluda mis nad enne ilusti vastu pidasid ja võivad tekkida ka igasugu südamehäired kui liialt jõutrenni teed..ühesõnaga ülepingutades oled algstaadiumis tagasi ja võid endale terveks eluks viga teha :P niiet varuge kannatust ja tehke trenni niiet üle pinguta, küll need lihased ka ükskord tulema hakkavad <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×