Jump to content
markus

Selline trenn nädalas

Recommended Posts

Tahaks siukest üldist arvamust, et kas selline treeningkava nädalas on normaalne.

Esmaspäev:

Õlad

Biitseps

Käsivars

+

Kõht

Teisipäev:

Rind

Selg

+

Kõht

Kolmapäev:

Triitseps

Trapets

Jalad

+

Kõht

Neljapäev

Aeroobne

Reede

Aeroobne

Laupäev

Aeroobne

Pühapäev

Puhkus

Kas selline kava üldjoontes kõlbab või peab midagi muutma ka?

Ette tänades

Markus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarvates on rind õlg ja triitseps liiga lähestikku.ma paneks nad kõik ühele päevale või teeks pikemad vahe.ja biitseps ja selg on ka samamoodi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära tee kolm päeva järjest jõudu..Tee näiteks esmaspäev, kolmapäev ja reede ja sinna vahele aeroobset..Vähemalt see on minu arvamus.

aga miks see hea on, kui ma peale 2 trenni aeroobset teen ja siis uuesti jõusaali?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui aus olla siis kava on sul ikka päris pea peal. mis su eesmärk üldse on? palju kaalud? palju alla tahad võtta? palju juurde tahad võtta? kui kaua trenni teinud oled nendele küsimustele on vastuseid vaja!

Esimene asi kohe mis häirima hakkas on kõht, täiesti kasutu on sul teha kolm korda nädalas ning lisaks kolm korda järjest. Maximum mida teha võiksid kõhule on kaks korda nädalas-ise siiski soovitaksin teha ühe korra nädalas ja korralikult-näit kolm harjutust ja igas harj kolm seeriat mitte rohkem.

Teine asi kohe mis silma jäi ja ka teised vastasid on tee aeroobset peale jõutrenni ja seda nii 15-20min, eraldi teha on mõttetu.

Samuti on sul lihasjagunemine väär. On kaks võimalust kuidas lihasgruppe jagada: Esimene on teha koos töötavad näit lükkelihased ühel päeval(rind, triits, õlg) või teine võimalus on teha ühel päeval vastupidi töötavad lihased(Rind-biits, Selg-triits jne)

kuna näen et teed kolm jõutrenni siis soovitan ka jagada lihased kolme päeva peale ja kaks järgmist varianti oleks sellised:

Esmasp

Rind Rind

Õlg Biitseps

Triitseps Käsivarred

+20min ratast

Teisip puhkus

Kolmap

Jalad Jalad

Säär Säär

Kõht Õlad

+20 min ratast

Neljap puhkus

Reede

Selg Selg

Biitseps Triitseps

Käsivarred

+20min ratas

kui on eesmärk kaalust alla võtta siis lisa 20min juurde 5 või 10 min alguses mitte rohkem. Kui ei ole siis kindlasti ära lisa aeroobset.

Ise valiksin teise pakutud kavadest ehk teha ühel päeval vastastikused lihased.

Alati pea meeles kui trenni kava koostad et iga päev peaks algama suurema lihasgrupiga(rind, selg või jalad) ja juurde lisa üks või kaks väiksemat (käed, õlg).

Sinu kavas on ju kohe näha loogiline takistus. Kui sa esmaspäeval teed õlatrenni ja tahad teisip rinda teha siis rinna trennist ei tule midagi välja kuna õlad on valusad ja väisnud. Täpselt sama asi biitsepsiga, teisip selga teha ei jõua üldse kuna biitseps valus ja väsinud.

Aeroobsega tahad kõvasti üle pingutada ja esimene vale asi on teha aeroobne eraldi päeval-loe artikleid tee uurimistööd enne kui omapead hakkad trennikava endale koostama. Rasv hakkab põlema u 15 min pärast peale aeroobse trenni algust seega peale jõutrenni teha väike 20-25min ots on ideaalne, jõutrennis kulutad oma energia ära ning kui istud kohe rattale hakkad rasva varusid kasutama-loomulikutl peab ka pulsisagedus õige olema et rasv üldse põleks 120-140 lööki minutis.

loe ka mu vastust siit

http://forums.amazon.ee/index.php?act=ST&f=18&t=4211

jõudu

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui aus olla siis kava on sul ikka päris pea peal. mis su eesmärk üldse on? palju kaalud? palju alla tahad võtta? palju juurde tahad võtta? kui kaua trenni teinud oled nendele küsimustele on vastuseid vaja!

ega erilist eesmärki ei olegi. lihtsalt enesetunde pärast teen. võib-olla on väike eesmärk, et lihased suureks. alla ei taha üldse võtta, tahaks, et kaal püsiks seal 75-77kg vahel. aktiivselt olen jõusaaliga 2a tegelenud, aga kokku üldse 4a.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on palve, ärge riputage oma kavasid üles minu teemade alla, sest mul ei ole aega neid niisama ülevaadata, kui kellelgi see aeg on võivad teha seda teiste temade all, vastan konkreetsetele ja asjalikele küsimustele nii kiiresti kui võimalik, kuid kavasid ei kommenteeri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×