Jump to content
klemm

toidulisand

Recommended Posts

ma ei tea nüüd kas see postitus ära kustutatakse või mitte, aga omal läheb juba kolmas 1,8 kilone purk Nitrot ja tulemustega olen väga rahul. Loomulikult on ka muu toit ning teised lisandid paigas, millest praegu pikemalt kirjutama ei hakka. Kaalu on selle 3 purgi ajal juurde tulnud ca 10 kilo ja julgen väita, et lihase arvelt, mitte rasva. Tahaks isegi rasvaprotsenti veidi suuremaks, sest olen kehatüübilt selline suht hardgainer.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oskagi soovitada kuid ise endal ka sarnane küsimus kuna lisandite alal algaja ja pekine päästerõngas ümber kõhu on kerge/kiire tulema siis kuidas neid lisandeid õigesti tarbida ,et asi õigesse kohta läheks? Trenni teen korralikult ca 4x nädalas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nitro-tech on mõttetult kallis toode. Kõvad miljonidollarilised uuringud taga - kuidagi tuleb raha ju tagasi teenida, sellest see kõrge hind. Võrdluseks tooks ära selle hinna nt. Kosovos - seal maksab see 1,8 kilone purk 500. Aga kui raha palju, siis miks mitte laristada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See iga tootega ju nii, et tohutud protsendid juures!

Kui see tõesti nii odav seal kosovos on ja tegu on ikka originaal tootega,

siis võiks keegi ju seda hoopis sealt kandis tuua! Turgu oleks tootele

eestis küll ja küll!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no jah, kuidas võtta, kui kvaliteeti tahad, siis peab veidi juurde maksma. 1,8 kilo nr 1 maksaks 650 krooni, 1,8 kilo nitrot maksab 999 krooni.

Olen proovinud ka nr 1 ja noh ausalt öeldes, tulemusi ei anna võrrelda eriti.

Kui aga raha suht vähe siis ise soovitaks hoopis Prolab Pure Wheyd, 2,2 kilo hind on 590 eeku.

Ise jah eriti toidulisandite pealt raha kokku ei hoia. Pigem meelelahutuse pealt olen hakanud kokku hoidma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×