Jump to content
hakker21

Kahlane asi!!!!!!

Recommended Posts

Tere

On seliine imelik asi :D

Olen käinud trenni s juba 7 kuud korralikult ja jälginud oma söögikordasid e. siis põhimõtteliselt kõik täesti õieti teinud ,kuid probleem et rinnalihas ei kasva üldse, ei ole sugugi suuremask läinud kui ma alustasin treeningut 7 kuud tagasi ,kõik teised lihased on juba suhteliselt hästi välja kujunenud kuid rinda pole lihtsalt olla.

Mis te aravte!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas lihast ennast pole või pole jõudu ka ? Vahest peaksid kergemalt treenima ... tegema piisavalt kordusi ,et ehitada põhja rinnalihasele ... enda kogemusest tean ,et 7 kuuga saab juba üsna normi rinnalihase (üldjuhul ) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tubli saavutus juba :D aga proovi rinnalihastele igasugu lisa harjutusi ntx hantlitega erinevat toetuspinda kasutades(lamamispink ja kaldpink) lendamist ja rööbaspuudel surumist. ise olen proovinud ka pea väheke alaspidi kõhupingil hantlitega lendamist :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt teen nii

1 kaldpinnal sutumine kangiga

2 horisontaalselt surumine

3 Lendamine kaldpinnal hantlitega ja ka lendamine horisontaal pingil

4 ületõmbed kangiha või siis hantliga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

need kõik vägahead harjutused rinna treenimiseks aga imelik miks tal sul siis üldse ei kasva, äkki sulle endale lihtsalt tundub, kusjuures tunduvad inimese kõik kehaosad endale väixemad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga tee rööbaspuid ilma lisaraskuseta mõni aeg ja vaata kuidas siis mõjub ja tarvita ka mõndasi lisaproteiine kõige selle juurde :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei saa mainimata jätta, et päris tubli poiss oled

omalt poolt on ka sõber olemas, kes samuti 16 aastasena juba tegi imesid -- surus 125 kilo rinnalt, aga lihast ei tulnud ega tulnud mitte kuskilt

veider värk on see inimene

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt on judu nats ikka sest rinnalt surun 90 kg ja ise olen 16 a. kaalun 67 kg ja 180 cm pikk ja teen 4 kordus igale harjtusele

4 kordusest jääb ilmselgelt väheks, kui siiani rind ei kasva. Proovi vahelduseks korduste arv viia 8-12ni. Samas võiksid kirjutada mitu seeriat teed. Ise soovitaksin sulle järgmist:

1 kaldpinnal sutumine kangiga 4x8-10

2 horisontaalselt surumine 4x8-10

3 Lendamine kaldpinnal hantlitega ja ka lendamine horisontaal pingil 3x10-15

4 ületõmbed kangiha või siis hantliga 3x8-10

ja mina vahetaksin 3 ja 4 harjutuse omavahel ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

67 kilo 180 cm ja surud 90....kas see teema oli ehk väike edevuse-puhang sul, sest 90 kilo sinu "silguniisu" kaalu kohta on super tulemus. Väikese rinnaga sellist asja ei tee naljalt. Aga võibolla sa ajad taga mingit spetsiifilist rinnalihase kuju...ntx tahad ülemist osa arendada. Kui tahad ilusat tissi siis tee võimalikult erinevad harjutusi, nagu juba eelpool mainitud lendamine ja ületõmbed ja kaldpinnal surumised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõesti ülepingutusest on vb asi kängu jäänud kuid ma väga kahtlen selles, aga lisa mõndasi erinevaid harjutusi juurde ja vaata kuidas siis on tulemused, kuid ära hakka rinda pressima igapäev vaid siis 2xnädalas :D palju edu igatahes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
67 kilo 180 cm ja surud 90....kas see teema oli ehk väike edevuse-puhang sul, sest 90 kilo sinu "silguniisu" kaalu kohta on super tulemus. Väikese rinnaga sellist asja ei tee naljalt. Aga võibolla sa ajad taga mingit spetsiifilist rinnalihase kuju...ntx tahad ülemist osa arendada. Kui tahad ilusat tissi siis tee võimalikult erinevad harjutusi, nagu juba eelpool mainitud lendamine ja ületõmbed ja kaldpinnal surumised.

p2ris supertulemus see vast ei ole.. Minu s6ber kaalub 70 ja surub 16 aastaselt 120. Surus 6igemini, praegu teeb muid asju. Aga 90 kilo 67 kilose kohta on suht hea jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vot mina sellest aru ei saa et kust tulevad noored ja kergekaalulised jurakad, kes juba mehetegusi kangi all teinud, miks neist üxki kuskil võistlustel pole proovinud käija vms, või on kutid lihtsalt uhkuse pärast mõned(kümned) kilod juurde pannud, et mitte häbisse jääda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16 aastane ja 120 on täiesti võimalik....Ise surusin kunagi 16 aastaselt ka 120...Maal elasin ja ei teadnud võistlustest suurt midagi....Samas ma ei usu muidugi, et kõik 120 kg mehed siin õiget juttu räägivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noorte (-18.aastased) rekordid lamades surumises 17. jaanuari seisuga silbaum.net andmeil:

(kategooria, tulemus, nimi/sünniaasta, klubi, kaal, asukoht

-52kg 70.0 Alo/Kauber/89 SK JõuMees 50.60 Tartu 20.03.04

-56kg 85.0 Stanislav/Muratov/86 Muskel-Sport 55.50 Kõrveküla 30.03.02

-60kg 107.5 Raimo/Verkmann/85 Ai-Petri 59.00 Tallinn 29.03.03

-67,5kg 120.0 Tarmo/Rothberg/85 Power 66.80 Kõrveküla 18.10.03

-75kg 130.0 Hardi/Nurmine/84 TÜ SK 74.80 Paikuse 17.03.02

-82,5kg 122.5 Erkki/Koll/87 Tartu 79.80 Tartu 20.03.04

-90kg 120.0 Mario/Sõõro/85 Jõud 89.00 Kõrveküla 15.03.03

-100kg 120.0 Artjom/Poplavnõi/85 Metal Gym 93.60 Kõrveküla 18.10.03

-110kg 117.5 Taavi/Minnik/86 Märjamaa SK 106.10 Tartu 20.03.04

-125kg 116.0 Rekordnorm

+125kg 120.0 Rekordnorm

Muudetud kasutaja migell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×