Jump to content
roheline

Milline kreatiin ja kas üldse ?

Recommended Posts

Olen 16a , 175cm pikk ja kaalin 73kg (kerge kõht on ka ees :D) . Mõtlesin ,et võiks hakata kreatiini kasutama ,et saada paremaid tulemusi ja siit tekkis kysimust ,et millist kreatiini .Kas kreatiin tsitraati või monohüdraati .Jõusaalis olen käinud 3 kuud .

Kas üldse hakata kasutama ?Käin trennis 3x nädalas .Kõik soovitused on oodatud .

Muudetud kasutaja roheline poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

monohydraat seob vett, ehk siis kui massi tahad. Tsitraat ei seo, see on rohkem nagu vastupidavus-sportlastele. Muidu minu meelest natuke v2he k2idud j6ukas... k2i veel, selles suhtes et kreatiini oleks m6ttekas siis kasutada kui j22d toppama mingile raskusele st. teed trenni ilusti ja k6ik on justkui hea, aga edasi ei j6ua. Arvan, et veel pole m6tet, aga eks proovida ikka v6ib. Arvestada tuleb nende laadimiste jne asjadega ka, niiet veits m2ssamist on.

See k6ik minu meelest, eks targematel ole targemad m6tted.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõigepealt alusta ikka sellega et sa hakkad korralikult trennis käima ja kui tunned et areng on toppama jäänud sis oleks alles mõistlik kreatiinile mõelda :ph34r: ja kreatiin pole mingi ime, mida sisse võttes oled kohe kulturist valmis :D trenn on kõige alus ja sis tulevad alles lisandid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega kreatiin kehale paha tee, isegi kui tarbida seda enne kui oled jõudnud selle raskuspiirini. Tuleb teha kuuridena lihtsalt, et organism ära ei harjuks. Ise kasutasin kreatiini 2-3 kuu pealt ning ei saa öelda, et midagi halvasti oleks:)

Niiet minu arvates võid sa seda siis süüa kui tahad, paha ta ei tee:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega kreatiin kehale paha tee, isegi kui tarbida seda enne kui oled jõudnud selle raskuspiirini. Tuleb teha kuuridena lihtsalt, et organism ära ei harjuks. Ise kasutasin kreatiini 2-3 kuu pealt ning ei saa öelda, et midagi halvasti oleks:)

Niiet minu arvates võid sa seda siis süüa kui tahad, paha ta ei tee:)

Aga kas kreatiin tsitraati või monohüdraat ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega kreatiin kehale paha tee, isegi kui tarbida seda enne kui oled jõudnud selle raskuspiirini. Tuleb teha kuuridena lihtsalt, et organism ära ei harjuks. Ise kasutasin kreatiini 2-3 kuu pealt ning ei saa öelda, et midagi halvasti oleks:)

Niiet minu arvates võid sa seda siis süüa kui tahad, paha ta ei tee:)

Aga kas kreatiin tsitraati või monohüdraat ?

jõusaali treenijale monohüdraat nagu siin ennist mainiti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise kasutasin tsitraati esimene kord ...hästi palju muud (vitamiinid etc ) ka sees peale kreatiini ... oli üsna abiks küll ,aga nüüd tahaks monohüdraati võrdluseks proovida .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enda arust on mõjunud mulle monohüdraat paremini, kuna on andnud kaalus juurde ja tundub et on lihastesse rohkem vett sidunud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×