Jump to content
klemm

Tuleviku-kulturistid

Recommended Posts

Tulles tagasi Colemani , Jay jt. juurde . Kui on tahet , geneetikat , häid tingimusi ja häid anaboolikuid on kõik võimalik. Ja toidulisandi tööstus areneb ka iga päevaga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind siin kunagi kritiseeriti, et LIIGA tuliselt sõna võtan, aga siin vaatan ja tundub lausa sõjaeelne seisukord olevat. Kohe kohe leitakse sobiv ajend ja tänavatele hakkavad kogunema kambad.

Peaks ka sobiva välja valima, tunnen juba kuidas lihased täituvad verega, sõrmed kõverduvad rusikasse, silmavalgedki lähevad juba punaseks.

TÄNAVATELE MEHED, karjub sisimas üks hääl.

Juba ma tõusengi toolilt ja jalad suunduvad ukse poole. Enne veel siiski jõuan vajutada "SEND" nuppu.... :):(;):angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, kahjuks on see tase nii nagu ta on! Ja mida sa omaltpoolt teed, et see tase tõuseks? Mine töllerda saali ja tee trenni, mitte ära ibise siin, äkki siis saab sinust Schwarz, sest meist seda loota pole.

Just tulin saalist. Schwarziks ei saada, vaid sünnitakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, kahjuks on see tase nii nagu ta on! Ja mida sa omaltpoolt teed, et see tase tõuseks? Mine töllerda saali ja tee trenni, mitte ära ibise siin, äkki siis saab sinust Schwarz, sest meist seda loota pole.

Just tulin saalist. Schwarziks ei saada, vaid sünnitakse.

Väidan just vastupidist :) Champions are not born , they're created :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Schwarziks saadakse igast vahvate tablakate abil :(

kes saab, kes mitte. need nn vahvad tablakad on päris kavala mõjuga. sa võid ju neid kasutada aga sel juhul pole see jõud naturaalne :) igal asjal omad plussid ja miinused.

Muudetud kasutaja acer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No niii, siin nii lahe sõnelus, et ütlen ka sõnakese juurde, kui kellegil selle vastu pole :D ...........no mis siin ikka öelda............ noored tuleviku vennad-ma vaatan, et te siin räägite juba nii, nagu tahate te selle alaga ka tulevikus hakata elatist teenima ja särki-värki.......no igaljuhul on see vahva ja soovin ka edu ja kui selline innukus ka püsib, siis eks see tulemus tuleb ka (y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on lahe kui tüübid koos valmistuvad võistlusteks ja lasevad oma pilte üles panna. Norm ju kui saad jälgida arengut jne.

Ma ei saa sellest aru, et mis ufo pärast on vaja rääkida sellist juttu et 5 aasta pärast, 10 aasta pärast jne... Point on selles, et EKV toimub 1. mai 2005 ja seal selgub kes on kõva mees.

Igatahes ma loodan et neil kõigil läheb hästi võistlusel, kusjuures 2 kuud on aega veel areneda :D

Ja et veel siuke värk et ma pakun et Muc sööb dieedi ajal rohkem kaloreid kui siin enamus vendasid massi ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

omaltpoolt lisaksin niipalju veel, et need tegelased on tegelikukt suuremad kui piltide peal paistavad... Tööd me teeme kõik ja mitte vähe, aga point on selles, kes on just enda jaoks selle õige meetodi leidnud. Mis töötab ühe juures, ei pruugi üldse teise juures seda teha.

Ja poisid, milleks vaja iniseda nende poiste kallal, tehke parem siis juba mõni märkus lihtsalt, et mida rohkem arendada või millele rohkem tähelepanu pöörata...

Ja kes julgeb, see tulgu ja näidaku end laval, kus saab mees-mehe vastu võidelda... Eks siis näha ole, kes on parim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja et veel siuke värk et ma pakun et Muc sööb dieedi ajal rohkem kaloreid kui siin enamus vendasid massi ajal.

ma arvan, et iga vend ei loe kaloreid. ma panen täielikult tunde järgi, kui kõht täis, siis kõik ok. s*tta mul neid kaloreid veel vaja lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja et veel siuke värk et ma pakun et Muc sööb dieedi ajal rohkem kaloreid kui siin enamus vendasid massi ajal.

ma arvan, et iga vend ei loe kaloreid. ma panen täielikult tunde järgi, kui kõht täis, siis kõik ok. s*tta mul neid kaloreid veel vaja lugeda.

Ja siis veel mõned mõtlevad , et miks nad nii rasvased on või miks nad lihasmassi juurde ei võta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D las igaüx treenigu oma nurgas, pole mõtet siin vaielda ju kes on suurem või ehtsamate lihsatega, jätkem see töö kohtunikele :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatasin pilte...ja pole ühtegi halba sõna öelda. Paljud kommentaarid siin on suht mürgised. Neis paistab kadedus mitte niisama kritiseerimine. Kriitikat saab edasi anda ka niimoodi, et keegi ei solvu. Suht eestlasele omane käitumine - et saaks aga kellegi kallal võtta ja kobiseda...samas palk enda silmas jääb nägemata.

Edu noortele tuleviku-kulturistidele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja siis veel mõned mõtlevad , et miks nad nii rasvased on või miks nad lihasmassi juurde ei võta  :D

õnneks mul seda probleemi pole :ph34r:

Muudetud kasutaja acer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatasin pilte...ja pole ühtegi halba sõna öelda. Paljud kommentaarid siin on suht mürgised. Neis paistab kadedus mitte niisama kritiseerimine. Kriitikat saab edasi anda ka niimoodi, et keegi ei solvu. Suht eestlasele omane käitumine - et saaks aga kellegi kallal võtta ja kobiseda...samas palk enda silmas jääb nägemata.

Edu noortele tuleviku-kulturistidele.

ärge liialt erutuge nüüd aga, kas sa kodanik freshman peale nende tuleviku kulturistide veel mõndasid pilte näinud oled ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatasin pilte...ja pole ühtegi halba sõna öelda. Paljud kommentaarid siin on suht mürgised. Neis paistab kadedus mitte niisama kritiseerimine. Kriitikat saab edasi anda ka niimoodi, et keegi ei solvu. Suht eestlasele omane käitumine - et saaks aga kellegi kallal võtta ja kobiseda...samas palk enda silmas jääb nägemata.

Edu noortele tuleviku-kulturistidele.

ärge liialt erutuge nüüd aga, kas sa kodanik freshman peale nende tuleviku kulturistide veel mõndasid pilte näinud oled ?

olen neid pilte näinud või ei ole, selles pole praegu küsimus. Asi on pigem selles, et mõni lihtsalt kraaksub asjatult. Oled parem siis ole, kelle asi see on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mu käsi on muideks 40cm. Topelt biitsepsi puhul tundub küll väike, aga vaata nt vabaseisul seljatagant. Ja kas MÕTLEVAD kulturistid on siis vapsee vastuvõtmatu? Minu arust võiks neid tiba rohkemgi olla. Kui oskad vaid kangi liigutada, siis on asi suht nigel minu arust.

Käsi on 40 cm, mida kuradit see tähendab? :D

Käsivarre ümbermõõtu, õlavarre ümbermõõtu, bicepsi ümbermõõtu, randme ümbermõõtu...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

segast pritsid välja siin ve sprotisai. arva ära mida see tähendab.

sinu jaoks rinnaümbermõõtu väike räimehautis selline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe aru saada, et eestlased. Mõõtude kohta niipalju, et laval kahjuks mõõdulindiga ei mõõdeta. Kui ikka ei näe hea välja siis olgu need mõõdud nii suured kui tahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×