Jump to content
klemm

Tuleviku-kulturistid

Recommended Posts

Olge nüüd kuss pubekad ja tehke trenni. See "mina olen kõvem kui sina ja mul on veel kõvemaid sõpru kui mina ise" jutt hakkab juba ära tüütama.

Parema mehe väljaselgitamiseks saage kokku ja võistelge siis alal, milles iganes te nõnda kõvad mehed olete.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To Kurupt:Võistlustel ei loe kui suur sa oled loeb see kui hästi on lihaskiud väljas ja iga igasugused vigurid nii jalal kui seljal nii et ta võib suur olla küll aga ise asi on kas ta kuivkas saab ennast selleks ajaks!!Sa võid olla laval nii suur kui tahas kui reljeefi ei ole ja oled üks suur udukogu siis pole sellest tolku!!

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Langul on niru selg....

Aga meie poiste kohalt on ainult pildid tõesti nirus valguses.

Kurat... kas ei saanud nüüd korralike profi pilte teha....???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah ma pole kellegi poolt, ple viitsinud selle langi piltegi vaadata aga nurmsalu v6iks kyll oma enda juukseid n2rida. kole suure jutuga olete soengutega lillade kohta.kyll aeg n2itab mis siin edasi saab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma voin saia pätsi ka vahele panna, et kui ma 22 olen..siis olen kovem kui lang..!

midagi ei ole teha.!mehed teeme tööd ja viie aasta pärast, votame teema uuesrti üles;):)

seniks..aga rahu:D

bb..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täisesti arusaamatu sõnavahetus. Õige mehe kohta räägivad tema kohad võistlustel (võidud) mitte, mitte see, kes rohkem ja ropumaid sõnu teab. Ja kõige nõmedamad on "sellest mehest te veel kuulete", "tulevane maailmameister", "järgmine Schwarzenegger/Haney/Yates/Coleman" stiilis kraaksatused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kõige nõmedamad on "sellest mehest te veel kuulete", "tulevane maailmameister", "järgmine Schwarzenegger/Haney/Yates/Coleman" stiilis kraaksatused.

Ma vaatan, et sa võrdled neid tuleviku kulturiste liiga kõvade meestega nagu näiteks olid/on Schwarzenegger/Haney/Yates/Coleman.

Need meie tuleviku-kulturistid ei saavuta sellist taset ealeski. Ma usun, et see on kõigile selge. Kahjuks on see tase Eestis nii nagu ta on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, kahjuks on see tase nii nagu ta on! Ja mida sa omaltpoolt teed, et see tase tõuseks? Mine töllerda saali ja tee trenni, mitte ära ibise siin, äkki siis saab sinust Schwarz, sest meist seda loota pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, kahjuks on see tase nii nagu ta on! Ja mida sa omaltpoolt teed, et see tase tõuseks? Mine töllerda saali ja tee trenni, mitte ära ibise siin, äkki siis saab sinust Schwarz, sest meist seda loota pole.

Ülbust on küll viie mehe eest loodan,et jaksu jõusaalis ka nii palju.Igatähes edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muc-il on täiesti õigus pole vaja siin irised ega oma ülbust välja näidata ex arvuti taga on kõik kõvad mehed ja ei tea kui kõvad tegijad veel!! Tulge lavale suured jutupaunikud ja teiste maha tegijad siis näeme kui kõvad mehed te siis olete!! On teil kade meel või milles on asi ma ei saa aru?Kas tõesti midagi targemat ei ole teha kui siin ainult kellegi kalla võtta?Hoidek oma kommentaarid endale!!

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellel mucil on käed peenemad kui naisterahval, rinda pole, säär 0, rõhub koguaeg jalgadele, mida nati nagu paistab tõepoolest.

arnold ütles et kõvasid mehi on saalid täis, nii ta on!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to michel:Kas sa oleks nii hea ja hoiaksid oma kommentaarid endale??Kui sa oled nii tegija siis pane oma pildid üles ja näita kõigile meile kui kõva sa siis oled et teisi siin nii kritiseerid!

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult oleks aus küll kui kõik, kes võtavad kritiseeriva hoiaku, paneks o m a pildi Amazon.ee Ratesse üles:

http://www.amazon.ee/main.php?main=rate/index

Ja kui tõesti kritiseerida tahate, siis minge kritiseerige Delfis või jokeri lolle "nalju" Amazonis. Endale ei tundu juba nõme teisi maha teha? Saagem parem sõpradeks ja aidakem ja täiendagem teineteist. Nii saavutame kõik rohkem. Peace.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jokeriga nõus, aga midagi pole ju teha kui käsi on nii peenike, et selline tunne on nagu poleks eales hantlid käes hoidnud see muc! sellest ei saagi nagu aru. minu arust trenni ju mees teeb ja nohh, MÕTLEB liiga palju minuarust. See mees peaks sööma nagu loom nagu siin kuskil juba öeldi!

peace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To Michel: võta teatavaks et muc on üle 190cm pikk ja tal ei ole kerge seda lihast kasvatada selliseks nagu seda on lühematel meestel!!Ja kui su käsi on suure siis pane pildid üles ja näeme kui suur su käsi on!Ja kas see häirib sind et käsi nii peenike on kui tõesti häirib siis ära vaata keegi ei käsi vaadata!!Enne mõtle mida kirjutad!!

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu käsi on muideks 40cm. Topelt biitsepsi puhul tundub küll väike, aga vaata nt vabaseisul seljatagant. Ja kas MÕTLEVAD kulturistid on siis vapsee vastuvõtmatu? Minu arust võiks neid tiba rohkemgi olla. Kui oskad vaid kangi liigutada, siis on asi suht nigel minu arust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×