Jump to content
jedi

Rinnalihaste ebaühtlane areng

Recommended Posts

Et siis jama selles, teen juba aasta paar trenni. Algusest peale on olnud vasak rinnalihas märgatavalt suurem kui parem. Ja jama kestab ikka ja ikka edasi. Mõlemad arenevad ja kasvavad, aga seda, et üks pool teisele järgi tuleks seda ei ole. Mida ettevõtta, et mõlemad oleks ühesuurusega ja üks teisele järgi saada?????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pööra vähem arenenud lihasele rohkem tähelepanu hantel kätte ja jõudu ja kangiga tehes pööra tähelepanu selelle et kang ikka täiesti sirgelt käes oleks...:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui suurus erinev ja jõunäitajad samad, siis ei ole hea mõte ainult ühte treenima. lihtsalt tuleb teha nii, et kang oleks maaga paralleelne. tasapisi peaks võrdseks minema, kui kangi viltu mitte hoida... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on samamoodi et vasak tundub suurem kui parem...kuid ma alles alustasin ka trenningut ja lihas ple kasvama hakanudki. kuid mulle tundub et ei ole eriti lihase viga...selline jama nagu et rinna korv või no se mis seal rinna lihase juures on se tundub mingitmoodi kõver olema..et vasakpool on eespool...võibolla asi selles et olen vasakukäeline ja vasak pool on koguaeg ees kui kirjutan, või on millegis muus asi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kang on kohe kindlasti paralleelselt sest ma surun selle krmuse postide vahel (smithil). ja selle treeningu ajajooksul, on rinnalihased märgatavlt suuremaks läinud, probleem ongi selles, et mõlemad arenevad aga üks on teisest kogu aeg maas. jõus pole probleem, ei punni ei ühe ei teise poolega, läheb ühtlaselt, lihtsalt peeglist on jube jama vaadata, kuidas üks on suurem teine väiksem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine spordiarsti juurde.

Las ta vaatab Su rühi üle.

Kui lihase viga siis anatakse Sulle juhiseid kuidas väiksema lihase osakaalu suurendada.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on samuti üks rinnalihas teisest suurem, aga olen enda probleemi põhjuse teada saanud ja sellega ei saa ma midagi kahjuks teha. Nimelt, on mul vasakpoolne rinnakorv lihtsalt natuke suurem kui parem, sellest tuleneval on ka vasak rinnalihas suurem. Et rindu ühesuuruseks saada peaksin ma paremat poolt eelisarendama ja seega muutuks see tugevamaks kui vasak ja jälle oleks jama, ma lihtsalt lepin sellega, et üks on suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ka sama probleem, vasak pool suurem...eriti jama on see et kohvitassi ei saa rinnale panna kuna kipub külili minema. Meestel ei ole aga igal naisel on üks rind natukene suurem kui teine, vean kihla et enamus teist ei teadnud seda :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Endal ka sama lugu vasaku rinnalihasega. Kuid ma vaatan, et ma olen igaltpoolt veidikene viltu, niiet pole hullu :rolleyes:

Seda ühe poole kuidagi järgi upitamist ei kujuta ette eriti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole mingi spets, aga tee vbolla mingi lisa-harjutus mahajäävale rinnalihasele.Mul endal on ka mahajäämusi igal pool, kuna olen paremakäeline, nii et parem pool kehast on tugevam ja suurem kui vasak pool :) Selle lisa-harjutuse peaks tegema vist trenni algul, mitte lõpus.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×