Jump to content
Mossemeez

Kuidas kaalus juurde võtta!

Recommended Posts

Terevist!

Küsimus siis selline,et kuidas saaksin kaalus juurde võtta.Hetkel kaalun mingi 65 ja olen 185 pikk->Järeldused tehke ise!Asi selles,et yritan kyll võimalikult normaalselt süüa,kuid viimasel ajal pole yldse söögiisu.???Ei tia milles asi on.Käin 3 korda nädalas jõusaalis aga kuna eriti jäme ei ole siis pole tulemused kah märgatavad.Jõudu on igatahes natuke juurde tulnud.Max mis suruda jaksan on 80kg.Äkki keegi oskab aidata.Tahaks umbes 75-80 kg kaaluda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsivesikud, süsivesikud ja veel kord süsivesikud. Ja valku ka... kuid mitte sama palju. Proovi 6-8g süsivesikuid süüa kehakaalu kohta ja 1-2g valku kehakaalu kohta. Proovi nii kuu aega..... kui ei mõjunud siis kisa Otile :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siiski peab sööma ka rasvu, et kehamass tõusex. on vastavad tõidulisandid, mis on kokku mätsitud valkudest, sysivesikutest ja rasvadest!!!! vaata linki **************

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks ka 130 kilo kaaluda : ) Tuleb endale aru anda, et kiirelt ei toimu siin midagi, selleks on ikka vaja aastaid-aastakümmneid vaeva näha ja 24 h ööpäevas sellele proffesionaalselt pühenduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu Marek on paljuid kordi öelnud juurdevõtmise kohapeal: 40kcal ühe kehakilogrammi kohta peaksid sööma päevas et kaal tõuseks see aga juhul kui trenn on vastav, muidu lähed lihtsalt paksuks-seega kui sa teeksid kõvasti trenni võiksid süüa 40*65= 2600kcal päevas. Siiski ei julgeks seda sulle hetkel soovitada, kuna on oht liiga kiirelt seaks süüa!

kõige kindlam oleks siin samas tööriistade alt arvutada endal välja palju sa praegu sööd. Hiljem saad seda juba tunde järgi aru kas sööd vähe või palju.

Oletame nüüd et arvutad välja, et sa sööd hetkel 1800kcal ja nagu ütlesid juurde ei võta siis tõsta omal süsivesikute kogust 200kcal võrra ja siis vaatad kas tõuseb kaal või ei.

Kõige lihtsam on pane siia kirja oma toidukava ja osta kaal kui sul seda veel pole, tavaline kaal maksab 100-150eek ja siis saab juba sind täpsemini aidata.

veelkord ütlen et enne kaal ei saagi tõusta kui sa ei tea täpselt mida sa sööd ja kui palju

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nuh söön Tavaliselt siis nii:

Hommikul:

6-10 võileiba(oleneb päevast kas siis pasteedi,juustu,vorstiga)+kohv.Kell 8

Kooli lõuna.Kuna käin ülikoolis siis saan ise valida aga tavaliselt võtan kartuli ja kastme Kell 12

Praekartulid,Keedetud kartulid ja midagi kõrvale nt salat olenevalt päevast Kell5

Võileibu või vahest ka midagi muud Kell8(tavaliselt nii hilja enam ei söögi)

Kuna ma käin öösiti tööl siis:

Oleneb olukorrast aga sinna võtan kaasa kartulisalatit,jogurt kohupiimaga,võileivad,saiakesed,makarone olen kah söönud!

Kuna olen suhteliselt energiline siis seda energiat ikka kulub!

Jõusaalis kasutan Carbococi spordijooki ja võtan vahest ka kohupiima.

Ps!Ei loodagi üleöö ramboks saada kuna olen juba 20 a vana siis tahaks lihtsalt asja käima saada.

Äkki keegi oskab seda isutuse asja kah seletada.Nimelt vahel isu pole???

Ahjaa äkki keegi abivalmis inimene viitsib mingi toitumis kava välja pakkuda!

Igatahes olen kõigile tänulik!

Muudetud kasutaja Mossemeez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise toitumise juures ei saagi ju midagi tulla. Kolm korda päevas ja valku peaaegu ei olegi. Menüü peaks koosnema sellistest peamistest toiduainetest : liha, kala, kohupiim, kodujuust, muna, riis, kartul, makaron, juurviljad, puuviljad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

viska need võileivad, kus kurat. Hommikul asenda võileivad näiteks kaerahelbe- või neljaviljapudruga ja valgud ruttu menüüsse, muidu jäädki kõhnaks. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahe, mis jääb 12 ja 5 vahele, on liiga suur. Sinna oleks lausa hädavajalik 1 söögikord vahele sokutada. Kui sul on vähe aega, siis tee proteiini?heike, need on ju toidukorra asendajad. Hommikusöögiks söö võileibade asemel näiteks putru, tass jogurtit, paar banaani jne. Söömine, trenn ja puhkus paika, küll siis tõuseb ka kehakaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan, et sellest on abi:

Hommiku söök peaks olema ~ 8 ajal, kogus peaks olema 25 % päevasest energiavajadusest. Lõunaoode 11 - 12, 10 % päevasest kogusest aeg peaks olema sõltuvalt kõhu tundest s.o sööd kell 11 või 12. Lõuna söök 15 - 16, 45 % päevasest kogusest. Õhtusöök 20 - 21, 25 % päevasest kogusest, kuid õhtu sööki peaks kindlasti 2 tundi enne magama minekut sööma! Eelnev oli enav vähem copy/ paste . Tegelikult kui nüüd mõtlema hakkata siis sa ju sporti eriti ei tee päeva ajal - sellisel juhul peaksid sa asendama lõunaoote ja lõunasöögi s.t lõunasöök on siis 12 ja õhtu oode 15.30 aga sel juhul peaks see olema 20%. Seega saime päevaseks toidukoguseks 110 %. Kuna sul on vaja saada kaalu juurde saada siis ülal kirjutatu peaks sind aitama. Nii aga ma ei saanud eriti hästi aru kas sa siis sööd peale kelle 20. või mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa kulutad energiat rohkem kui juurde saad,sellepärast kaal ei tõusegi.Hakka võtma ?en?enni sisaldavaid tooteid,nt.Gerimax`i.Söögiisu ei ole vahel sellepärast,et oled stressis liigse koormuse pärast.Aga kui tahad ruttu kaalus juurde võtta,siis ära anaboolseid steroide kasuta.Said aru?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa kulutad energiat rohkem kui juurde saad,sellepärast kaal ei tõusegi.Hakka võtma ?en?enni sisaldavaid tooteid,nt.Gerimax`i.Söögiisu ei ole vahel sellepärast,et oled stressis liigse koormuse pärast.Aga kui tahad ruttu kaalus juurde võtta,siis ära anaboolseid steroide kasuta.Said aru?

noh mis jutt see nüüd on???

Sel juhul just neid peabki kasutama ju. :)

Aga näiteks ise teen nii, et hommikusöögi, mis on kell 8 ja löunasöögi mis on kell 12.30, nende vahel umbes kella 10 ajal söön purgi rasvata kodujuustu ära. 200 gr juustu ja kohe 36 gr valku käes. Simpel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina s88n hommikul 7.30 siis 10.35 siis umbes 13.30-14.00, siis kell 17.00 siis kell 20.00 ja enne magamaminekut valku ning 88seks segan kah yhe sheigi(kui juhtub et yles 2rkan joon 2ra kah)..kusjuures 6htused s88maajad erinevad teistest suuresti, ei viitsi siin laialt kirjutada praega sest tahaks minna v2ikse s8rgitiiru teha. mina sinuasemel niiv2ga seda maxi praega j6ukas taga ei ajakski vaid keskenduks pumpamisele, sest sa tahad kaalus juurde v6tta..hiljem kui liha juba on v6id hakata maxi arendama...aga hehh...kui h2sti treenid ja 6ieti s88d siis vbla suve l6puks kaalud 70..noh kreatiin monohydraati v6ttes saad juba varem r66must h6isata, aga p2rast ka pisaraid valada..sest sealt saadud mass l2heb kiiremini kui tuleb:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×