Jump to content
Hugo

Superseeria

Recommended Posts

Sõber soovitas katsetada käte treenimisel superseeriaid ,talle kunagi ammu aitas enam ta täpeselt ei mäleta mis harjutusi sisse pani, kas keegi oskakas soovitada head superseeriat kätele ,või kust selle kohta infi saaks ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin sulle anda ähmase viite: otsi midagi stiilis "famous arm-routine" vms. Mitmes dokumendis (nt. HIT meetodi kirjeldavas) on selle kohta vihjeid. Pidi andma enamvähem kahe nädalaga kaks tolli biitsepsi kõrgusele :( (no mitte nii hästi muidugi :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise täpselt ei tea aga see peaks toimuma järgmiselt ,näiteks kui teed superseeriaid kätele siis teed biitsepsit 8 kordust ja siis kohe puhkamata triitsepsit ka nt 8 kordust , see on nagu 1 seeria ,puhkad ja teed veel nii u. 3 seeriat.Need esimesed neli seeriat teed biitsepsile ja triitsepsile nt baasharjutusi.Siis teed veel neli seeriat samamoodi ainult vahetad harjutusi.Ja veel näiteks 4 seeriat ,ja jälle vahetad harjutusi.Loodan et ei jäänud väga segaseks , ja kas ma sain üldse õigesti aru?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah ja veel plussiks peaks olema vist see et trenniks kulub vähem aega ,piitsepsi ja tritsepsi samaaegsel treenimisel kasutatakse ära sama veri, ja veel peaks see paremini lihaseid arendama , vähemalt algajate kohta olen nii kuulnd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Superseeriaid võib teha mitmet moodi. Kas raskust vähendades, st. valin sellise raskuse millega suudan teha 6 kordust, võtan natuke raskust maha ja sooritan uuesti 6 kordust. Võimalik on kombineerida sama harjutusega, samuti erinevate harjutustega ja erinevate lihasrühmadega. Ise kasutan superseeriaid enne võistlusi, massi perioodil ei ole mõtet treenida liiga intensiivselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×