Jump to content
netz

Kõhulihaste treening

Recommended Posts

Jõusaali treeningukaaslane tunneb huvi, et kui palju peaks olema kõhulihaste korduste arv.

Ta teeb põrandal mati peal ja veidi kaldpinnal.

Ma ise soovitasin et 4-5 korda nädalas ja kordustearv 150-300.

Öelge nüüd Teie proffid kuidas tegelt õige on. Ma alles neljapäeval arutasin temaga.

Hea oleks ruttu head proffesionaalset nõu saada.

Tulemus peaks olema rasvavabad tugevad reljeefsed kõhulihased.

Tänan ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

massile tuleks teha 20 kordust siia-sinna. reljeefile võid rohkem teha, kuni 50 piiri. võid ka rohkem teha, aga kui sul on otsene soov rasva põletada, siis ei aita see 300 korra tegemine. tuleb toitumine paika panna ja rasv aeroobsega maha saada kõtult. mina ise üritan alati sinna 20 korduse kanti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma näiteks teen 70-140 kordusega 3-4 seeriat (keretõsted). selline küsimus, kas peale jalatõste mingeid häid harjutusi on veel kõhu ülaosa treenimiseks..?

Muudetud kasutaja Sphinx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina teen umbes kokku 120 kõhulihast .. vahest ka +- 10 . Mõned räägivad ,et peaks tegema võimalikult 3-4 korda nädalas , siis pidi nagu hea trenn olema ,aga mul töötab väga hästi ka kord nädalas teha ... .üldiselt teen pingi abil ning kuskil 4x20 kõige järsema astmega ning siis lasen allapoole paar nõksu ja teen 2x20 tsipa kergemalt :D

Üldiselt kui teha kord nädalas , siis mulle tundub ,et mul on seda jõudu rohkem viimase piirini punnitada ning vahest suudab isegi korralikult kuni 30 ühes korras teha .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõvad mehed - pole midagi öelda 150 - 300 kordust, ise ei tee üldjuhul üle 20 korduse seerias, tihtilugu ei tule isegi üle 10 korduse, hooajaväliselt ei treeni kõhtu üldse enne võistlusi 2 - 3 korda nädalas, 2 - 3 Hrjutust 2 - 3 seeriat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen Ottiga samal arvamusel, see 150 - 300 seerjat 4 ja 5 päeval tegemine ei anna midagi juurde. Vaid viib su KINDLASTI ületreenitus staadiumisse, mis otseloomulikult toob kaasa töövõime languse, praktiline näide oleks siis mäest alla jooksmine, kui kiirus lääb liga suureks ja jalad ei jõua järgi, siis käid kummuli. Algajal ei ole seerjaid mõtet üle 3 teha. Seerjas peak kordusi olema 8 - 10 mitte üle. Ah, et miks nii vähe?? Nu kui kergeks lääb siis võtke kettas hammaste või käppade vahele ja probleem lahendatud. Ise ma soovitaks alguses teha siit kõhule on Abs all olevad harjutused. Kui liiga kergeks lähevad siis annab raskusi juurde võtta nagu ma juba ülal ütlesin. Harjutus mida ma soovitaks kui midagi uut tahad: heida selili maha, pane jalad pingile mis on on nii kõrge, et jalad pingi peal olles oleksid põlvedega ühes tasapinnas, siis las sõber hoiab jalgadest kinni ja siis tõmbad näo põlvede juurde ja lased tagasi maha aga mitte päris põranda ligi muidu on liiga raske, kui liiga kergeks lääb siis raskused appi ja suurendad liigutuse amplituudi. Ise soovitaks Sul kindlasti treenida kõhu külgmisi lihaseid, need kaitsevad siseorganeid löökide eest ja lisavad samuti reljeefi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma teen astmete kaupa.. 4 astet on, algul alt üles, pärast alla tagasi (kokku 7). soojendus on tavaliselt 10 kaupa, seeriad 20 kaupa.. kui lihtsalt korra 20 teha, siis jääb väheks vist.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu näha on meeste treeningud seinast seina. Ott ei treeni massi ajal üldse ja vend vähk pea iga päev. Kuid üks on kindel - mõlemal on head kõhulihased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×