Jump to content
klemm

NO1

Recommended Posts

kas see tai kane NO1 on ka hea? et vaatasin et ta odavam kui whey lemon vms? kas neil on ainult maitsevahe v on midagi veel? mis on kõige parem proteiin mis siin amazonis müügil on ja mis annab kõige paremaid tulemusi?

tänud! :D

ja mida kujutab endast whey 1?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi no 1 te, kui see otsas proovi whey 1

ja siis whey 3, siis proovi universali tooteid,

siis proovi cell-muscle techi ja veel võid proovida

midagi mida ei nimetanud.Siis on vaheldust ja lõpuks

jääd ikka mingi oma lemmiku juurde.Kui ise ei proovi

ja küsid siis ikka nii, et kellele meeldib üks ja kellele teine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muscle-Tech tooteid tarbides on Jay Cutler jöudnud Mr olympia finaali. Tehke ise omad järeldused  :P

eintz: Rosinasaia ja teed juues on Rebasest saanud IT mees ning foorumi admin (kellel õigus inimesi pännida ja muidu siin foorumis jõmme ahistada). Nii et võid kah järeldusi teha.... :D

Need 'mul on pikem kui sul' jutud hakkavad üle viskama tasapisi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to Tsaar: mis valke sa veel peale whey1 oled kasutanud??et öelda et see just on see kõige parem valk!?Sa pole pooleidki valke proovinud mis maailmas toodetakse!!

kle ma pole nagu väitnudki, et see on MAAILMA PARIM valk. räägin, et parim nendest, mida mina olen proovinud!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muscle-Tech tooteid tarbides on Jay Cutler jöudnud Mr olympia finaali. Tehke ise omad järeldused  :P

eintz: Rosinasaia ja teed juues on Rebasest saanud IT mees ning foorumi admin (kellel õigus inimesi pännida ja muidu siin foorumis jõmme ahistada). Nii et võid kah järeldusi teha.... :D

Need 'mul on pikem kui sul' jutud hakkavad üle viskama tasapisi

tolerantsi härrased! freedom of speech! Ei pea ju ainult Tai Kane hea olema, võivad olla ka muud. Arusaadav, et Te esindate seda .. kuid ei tasu selle mainet alla viia ka, selle teema bannimisega või kuidas?

no offence härrased rauaneelajad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge mehed ...kas te ei usu mis Arnold räägib... Ott just tänu Tai Kanele ongi jõudnud finaali..Tänu süstale ja teistele headele ainetele oleksin mina ka sinna jõudnud, kui ma tahaks ja emme raha annaks.

Ja minu arust olengi tegelt mina parim, aga mind lihtsalt ei lasta kapist välja .Kuigi mul on veel palju areneda, et seal finaalis ka mingi normaalne koht saada...kui aus olla siis seal finaalis ei ole õiget tasetki va. Ott.

Loodan et saite must aru.

Igavesti teie Ramm.

NB! Samas otsin -16 aastasi noormehi, kellega õhtuti koos aega veeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on küll väga naljakas jutt siin minu nime all...kes see nupu vend siin oli ...Või ei taheta rääkida asjadest nii nagu naad on ..kahju siis tõesti...aga kas te tõesti usute et need kes siin kulturistide piltide peal on et need kõik on sinna pildi peale jõudnud tänu valgute söömisele ;) ....Te võite süüa neid valke nii palju kui tahate aga üle 80 kilo on juba raske puhast lihast juurde saada...Ja see nr 1 on üks igavane jama kraam ..sest ma tarbisin seda üks aasta aega ja mul tuli vast mingi 1-1,5klio juurde.

ja kas teise nime all esineda ei ole mitte karistatav ....Nii et mõtle mees kui siin nii esineda tahad!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te võite süüa neid valke nii palju kui tahate aga üle 80 kilo on juba raske puhast lihast juurde saada...Ja see nr 1 on üks igavane jama kraam ..sest ma tarbisin seda üks aasta aega ja mul tuli vast mingi 1-1,5klio juurde.

Kui lihas ei kasva on midagi ikka väga valesti olnud.

Mina arvan, et ületreening ;) või siis oled lihtsalt laiskvorst ja mõtled, et valgu söömisel lihas kasvab...

Kasvabki kui trenni õigesti teha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei eita et ott on heas vormis kuid ei imesta ka tema eluviise vaadates!

ise kasutan BIOloogilist tech valku ja saksamaalt pärit ja olen rahul!

lahustub hästi ja minupuhul toimib - seetõttu muuga ei eksperimenteeri ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×