Jump to content
MEE

"esimene rasv"

Recommended Posts

Nii.... küsimus siis selline. Nimelt olen pannud enda puhul tähele sellist asja, et kui nö dieedile lähen jälle siis need esimedes 4-5kg lähevad kergelt ja teised juba vaevaliselt. On kellegil samamoodi või kuidas kommenteerite? :D Kas mulle tundub või on sellel konkreetsem külg ka? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii see on et algul peab isegi pidurdama seda langust, et ei läheks liiga kiiresti. Asi selles, et iga kilo mis minema läheb, vähendab ka kaloraazi baasainevahetuse seisukohast ja õige pea seisamegi silmitsi sellega, et kulutatid energia hulk ja tagasisöödava energia hulk on sama ja ongi kaks valikut, kas kulutada rohkem või süüa vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seega on mõtekam tasa ja targu.... st et ma kaotan kuus ca 2kg. Et kas pidurdada seda siis? Kuna mul küll ei ole huvi pärast veel vähem süüa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihase puhul kehtib sama, mis kiiresti tulnud läheb kiiresti ka maha. See mõne kilone kaotus nn. peki arvelt ei ole suur. Peaksid ise jälgima keha. Kindlasti peaksid sa hakkama regulaarselt toituma ja tarvitama toidu kõrvale keefiri, hapupiima see pidurdab soolestikus jääkainete roiskumise, mis pikemas staadiumis avaldab organismile vanandavat mõju. Jogurt eriti ei anna midagi, sest seal on ju lisandid juures ja on majanduslikult ebaökonoomne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×