Jump to content
prikull

mida tähendab?

Recommended Posts

noh et nagu pumpab lihased täis, siis nagu punnis lihased või nii peaks olema, aga siit amazonist ei soovita kellegil EAS nitric oxide boosterit osta, mis peaks tekitama ka pumba effekti aga selle hinna eest sain mina juurde mingi 1-1,5 kilo aint

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pumba efekt - pidev ja intensiivne vere juurdevool lihastesse.

Ise kasutan kah seda EAS -i oma ja ei saa kurta. Toimeaine on seal eelkõige arginiin ja pole siin mingit vahet kust sa seda saad. Kui asi ei toimi siis ju viga kuskil mujal.

1,5kg !!! Kui oletada , et see 1 kilo oli seal puhas lihas, siis pole tulemus üldse mitte paha. Lihasekasvul ja kehakaalutõusul on ikka vaks vahet. Kui siin mõni mees räägib, et ta võttis või kavatseb võtta paari kuuga 10 kilo lihaste arvelt, siis ... siis ei oska selle peale midagi öelda. Tuleks lihtsalt peale seda "ränka" kaalutõusu peeglit vaadata, sealt ennast kaeda ja siis tõele näkku vaadata, mille arvelt see kaal ikkagi tõusis?!

Kui esmatähtis on kaalutõus, miks raisata raha üldse proteiinidele ja muudele lisanditele - saiakesed ja kaks klaasi piima ajavad kah asja ära ju.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no võibolla on, hea ega jah aint lihast tulnud, rasva pole tulnud, aga jõudu eriti ei tulnud, lootsin et tuleb jõudu ka midagi juurde, aga proovin veel igasuguseid asju mida proovinud pole siis hakkan järeldusi tegema;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan praegu nox3-e - seda viimased 2 nädalat ja olen tulemusega kyll väga rahul.Selle ajaga on jõudu päris hästi juurde tulnud näitex - rinnalt surumisega +10kg, Z-kangiga biitsa +5kg, triitsa plokil +5kg, kükis +10kg, õlg kangiga +7kg.

Ja loomulikult lööb lihase korralikult verd täis ja veresooned on hästi näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suht kreatiin koosneb arginiinist ja glutamiinist..ma ple kumbagi kasutanud, ei nox-i ega satur8-t..tahaks proovida kyll aga valgud on mulle natuke t2htsamad...kuigi tahaks neid koos syya, siis on asjast nats rohkem kasu kah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pump-tech pole veel müügil, küll aga varsti jöuab. Ma tahan ise ka selle välismal palju kirutud pump-techi ära proovida. Kuna endal juba satur 8 ja nox3 proovitud, siis ehk oskan ka vörrelda nende kolme erinevusi ja milline siis parim oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi uus kraam on ka Storm - Universali oma. Seal kokku segatud erinevad Kreatiinid ja sama kraam mis NOX3-es. Kas keegi on juba proovinud???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×