Jump to content
mait00

Rind

Recommended Posts

Ega siin midagi väga teha ei ole. Tuleb lihtsalt vaadata hoolikalt oma harjutuste sooritamist. Näiteks kangi surumisel tuleb vaadata, et kangi vildakalt ei suru. Kang peab ikka põrandaga paralleelne olema. Ühe sovitusena võid kasutada rohkem hantleid, siis kindel et mõlemad lihased saavad võrdse koormuse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas hantlitega saad kompenseerida ka lihaste erinevat arengut, raskusi vastavalt muutes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan, et hantlitega on p2ris ebamugav teha, kui nad on erineva raskusega. Tasakaalu hoida on suht raske lihtsalt. Mul on endal vasak pool tugevam. Vasak biitseps oli m6nda aega 2 cm suurem, kui parem. Praegu on vahe v2henenud, aga siiski ei ole p2ris symmeetriline :D Ma ei tea, millest see tingitud on, ise olen paremak2eline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et inimese kehapooled poole samaväärselt arenenud on tingitud sellest, mis keha poolt me rohkem kasutame. Sina oled paremakäeline, teine on vasakukäeline aga ma olen oma silmaga näinud meest Kes kirjutas mõlema käega. Seega ongi otstargekas kasutada erinevaid raskusi nii kaua kui saavutatakse võrdsus ja siis võrdsete raskustega edasi treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah, mul on selline jama, et vasak trapets on suurem kui parem. Ja seda juba pikemat aega, oma arust olen küll ölakehitusi teinud vördselt, aga jah, paraku nii ta on. Kui kellelgi on soovitusi, kuidas neid vördseks saada, siis ootan huviga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×