Jump to content
sol

millega saaks lihased kasvatatud kiiremini?

Recommended Posts

Aastate jooksul olen suutnud oma toitumise selliselt paika viia, et lisasi ei vaja. Kõik vajalikud vitamiinid, kiudained, ravhapped saan toidust kätte. Muidugi on seda raske teha, aga olen põhimõtteliselt lisade vastu. Isegi oma proteiinishaked teen ise, mitte ei kasuta pulbrit.

Siis istume samal pingil. Minagi ei ole nende fänn, otseselt vastuliikumist ei tee aga ei propageeri ka neid. Ju mulle on midagi kahe silma vahele jäänud - eks ma siis arene.

Ega ma nüüd vastuliikumist ei korralda :D . Eks enamus kasutavad neid ja see on normaalne, endale aga need ei istu.

TO: Martell

Igal hommikul panen blenderisse: 350 rasvata kodujuustu, 2 suurt banaani ja piima ca 300-400ml.

Piima asendan vahest mahlaga, et maitse väga üksluiseks ei muutuks :ph34r:

Sellest kogusest jätkub mulle kaheks korraks. Ühe annuse joon päeval ja teise peale trenni.

Arvutasin kunagi umbkaudse maksumuse ka välja ja hind tuleb umbes sama, kui kasutada head proteiinipulbrit. Kokku sellepealt ei hoia, küll aga meeldib endale see rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõigepealt hakka korralikult trenni tegema ja seejärel hakka mõtlema toidulisandite peale, küll aja jooksul hakkavad lihased tulema, mõtle kui palju oleks maailmas Colemane ja Cutlereid jne ringi liikumas kui suured lihased tuleksid kuu ajaga <_< , jõusaalis on tähtis JÄRJEPIDEVUS <_< küll ka suured musklid aastate jooxul tulema hakkavad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis te sellest Whey1'st arvate muidu?Ning kreatiine ei soovita te võtta?

Whey1 üks täiesti norm valk, kuid mdia kallim seda parem tavaliselt. Kreatiini võtmisega mina isiklikult ei kiirustaks, treeni enne ilma kreatiinita(ei tea sinu treening staa?i), ning kui tuleb seisak arengus siis võta kreatiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
..ehk kõige lihtsam meetod siis, kui arvutad kokku oma päevase valgu koguse mida sa päevas tavatoidust saad, seejärel korrutad oma kehakaalu kahega ja lõpuks lahutad sellest oma tavatoidu valgu koguse, siis saad sa grammides oma kehale vajamineva valgu koguse <_<

Kas valgul ja valgul mitte vahe sees pole?

Ma alles algaja aga olen peale nädalast foorumis kaevamist aru saanud, et osasi valke omastab organism paremini ja seetõttu peaks kasutama just neid nn. Spetsiaaltooteid ehk Whey1 või No1 jne analooge?

Kui valgul ja valgu vahet pole siis pole mõetet neid jah tarbida kui oma valgukoguse tavatoidust kätte saan ja ma saan :-)

Kanamunad, kanaliha, kodujuust, piim, kohupiim ja mitmesugused pudrud ....neis saan oma rohkem kui vaja (ehk ca 160g) valku päevas lõdvalt kätte, seega poleks mul mitte mingit lisavalgu vajadust ja alles jääva raha võiks muude toidulisandite peale kulutada?

Parimatega,

Jussike @ natuke segaduses

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai siis whey2 ära ostetud, kuid selle peal pole kusagil kirjutatud, kuidas seda võtta tuleb.

Äkki keegi võiks mülle öelda mitu G pulbrit ja mitu ml vett ma pean segama ja mitu korda päevas?

Või võtan samamoodi nagu protein nr.1 võtsin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×