Jump to content
sol

millega saaks lihased kasvatatud kiiremini?

Recommended Posts

no kui jõusaalis käimise järgi jätad, ex siis toimub taandareng. kreatiiniga see kyll seotud pole :D osta kreatiin monohydrat

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt võib peale pikaajalist mitte jõusalis käimist täheldada hirmsaid kõrvalnähte nagu jõu langus, lihastoonuse vähenemine. Võib kaasneda ka lihasmassi ja lihaste reljeefsuse vähenemine ning kui süüa edasi samapalju kui trenni tehes, siis ka pekipolstri suurenemine. Ja sa veel küsid kas võib midagi halba juhtuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

amazoni poes pakutakse ka Nitric Oxide Boosterit. proovi järgi! hea asi on.

kas sa alles alustasid jõusaalis käimist või oled juba pikema staaziga käija? kui alles alustasid siis ei tasu kreatiini veel võtta ega NO tablette samuti. kui sa selle no1 ära tarbid võiksid proovida hoopis WDGP-d :P ise kasutan ja töötab supper hästi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas kellegil... endal WDGP ei mõjund üldse :D

ja üldse need Tai Kane tooted on nii nagu nad on... kui võimalust ja raha siis soovitan miskit muud vaadata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, mis asi see WDGP on? :ph34r: Ei suuda seda leida amazonist :D

Igatahes, No1 sai otsa mul :D

Et mida nüüd osta?

Muudetud kasutaja sol poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

neid teemasi on siin palju olnud kui palju gramme peaksid sa seda kasutama..ehk kõige lihtsam meetod siis, kui arvutad kokku oma päevase valgu koguse mida sa päevas tavatoidust saad, seejärel korrutad oma kehakaalu kahega ja lõpuks lahutad sellest oma tavatoidu valgu koguse, siis saad sa grammides oma kehale vajamineva valgu koguse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitu korda seda päevas tarvitada tuleb umbes? (mitu G)

1-2 annust päevas (1 annus 50g)

ise lasen ühe sheigi pärast trenni alla, muu saan tavatoidust kätte, ei tahaks päris pulbri peal ka elada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tervist, ei soovita igatahes seda EAS nitric oxide siit amazonist, kuna mingit mõju ei olnud, ei lihast ega jõudu, kõik sama.võibolla pool kilo tuli juurde, ei tea aga nüüd võtsin kreatiini ja pea nädalaga 1 kilo juba juures kuskil

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist, ei soovita igatahes seda EAS nitric oxide siit amazonist, kuna mingit mõju ei olnud, ei lihast ega jõudu, kõik sama.võibolla pool kilo tuli juurde, ei tea aga nüüd võtsin kreatiini ja pea nädalaga 1 kilo juba juures kuskil

nitric oxide ja kreatiin on kaks väga erinevat asja kui sa veel tähele pole pannud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist, ei soovita igatahes seda EAS nitric oxide siit amazonist, kuna mingit mõju ei olnud, ei lihast ega jõudu, kõik sama.võibolla pool kilo tuli juurde, ei tea aga nüüd võtsin kreatiini ja pea nädalaga 1 kilo juba juures kuskil

Ärgem esinegem nii jõuliste avaldustega. Kui Sulle ei sobi üks asi ei tähenda, et sa peaks hakkama tooteid maha tegema. Samuti ei toimi ka kreatiin kõigile inimestele. Nii, et lähenegem asjadele natuke "laiemalt".

Ja kui Sa pole siiani tähele pannud, siis oled AMAZON.EE foorumis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult ei tarbi mitte ühtegi lisa ja siiani olen kõik tavatoidust kätte saanud. Oma arenguga olen väga rahul. Õppige õigesti sööma ja loobuge pulbritest! :D

Muudetud kasutaja erxs11 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erxs-i idee on otseloomuliklt õige aga see kohe kindlasti raskendab toitumist s.t sa ei saa enam mingit nn. suvalist sõnnikut sisse ajada, vaid sa pead täpselt teadma mida kui palju ja miks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastate jooksul olen suutnud oma toitumise selliselt paika viia, et lisasi ei vaja. Kõik vajalikud vitamiinid, kiudained, rasvhapped saan toidust kätte. Muidugi on seda raske teha, aga olen põhimõtteliselt lisade vastu. Isegi oma proteiinishaked teen ise, mitte ei kasuta pulbrit.

Muudetud kasutaja erxs11 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aastate jooksul olen suutnud oma toitumise selliselt paika viia, et lisasi ei vaja. Kõik vajalikud vitamiinid, kiudained, ravhapped saan toidust kätte. Muidugi on seda raske teha, aga olen põhimõtteliselt lisade vastu. Isegi oma proteiinishaked teen ise, mitte ei kasuta pulbrit.

Siis istume samal pingil. Minagi ei ole nende fänn, otseselt vastuliikumist ei tee aga ei propageeri ka neid. Ju mulle on midagi kahe silma vahele jäänud - eks ma siis arene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×