Jump to content
Newbie

Kilod juurde

Recommended Posts

10 kilo ei tahaks uskuda . Algul kaob rasv ning selle asemele tekib raskem lihas ,aga 10kg juurde nii saada on suht kaheldav ... hästi läheb , siis 5kg oleks vast tehtav . Ise suutsin umbes 3-4 kg juurde saada .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõesti. nii kerge kaalu juures (60 kg) 3-e kuuga 10 kilo juurde saada on ikka suht utoopiline!! ma kahtlen, kas sa isegi 5 kilo juurde saad! Kui, kiis ainult rasva arvelt!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mai saa aru kust te seda loete, et tal rasva meeletult palju on. Inimene kaalub 60 kilo ainult. Ja mida väiksem on treeningstaa?, seda lihtsam on ka juurde võtta ju. Mina arvan, et see 10 kilo pole midagi nii utoopiline, kuna ise olen 1,5 kuuga, mil olen korralikus jõusaalis trenni teinud, ca 8 kilo juurde. Seda muidugi tänu kvaliteetsetele toidulisanditele, mille kohta teema algataja võib küsida PS teel. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mai saa aru kust te seda loete, et tal rasva meeletult palju on. Inimene kaalub 60 kilo ainult. Ja mida väiksem on treeningstaa?, seda lihtsam on ka juurde võtta ju. Mina arvan, et see 10 kilo pole midagi nii utoopiline, kuna ise olen 1,5 kuuga, mil olen korralikus jõusaalis trenni teinud, ca 8 kilo juurde. Seda muidugi tänu kvaliteetsetele toidulisanditele, mille kohta teema algataja võib küsida PS teel. :)

ma pole arvanudki, et tal rasva palju on!! ytlesin et sellist lisamassi nii kiiresti saab ainult rasva arvelt. kvaliteetsest lihasest vaevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea ikka. 60 kilone ikka väga kerge mees. et sinna 10 kilo juurde lisada, peab ikka kõvasti vaeva nägema!! ega see lihas ikka pärm ka ei ole, et tilgutad vett peale ja hakkab vohama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lihas vajab aega ,et kasvada... olgu trenn kui tugev tahes ,aga aega peab andma ,et taastuks . Toidulisandid on küll abiks ,aga tegu on vaid abimeestega , mitte imetegijatega .

Kõik sõltub toorikust millest lihaseid vormida tahad ,aga selleks ei teeks paha , kui rohkem kondil on peale naha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teed kõik 100% õigesti:toitumine, treening, puhkamine,+proteiin+kreatiin, siis võibolla midagi isegi võib õnnestuda 3 kuuga aga vist mitte päris 10 kilo.Kuid imesid võib ka juhtuda :) Aga miks just 3kuuga mix mitte rohkem?Kas siis enam ei hakkagi tegema kui saad oma 10kg juurde??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis te siin nuputate miks ja miks :) väike vihje ,praegu veebruar ,siis märts aprill ja mai ehk kolm kuud ja siis suvi :D kevad läheneb ja nüüd hakkab neid "suveks vormi" mehi tekkima. 3 kuuga ikka üsna raske 10kg juurde saada, a tänapäeval kõik võimalik...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mingi 6 kg oleks võimalik juhul kui päris õieti toituda ja proteiini piisavalt + kreatiin monohüdraat ja õige treening! kuid kui varem pole trenni teinud siis päris keerukas kohe leida sobiv treening ja raskused!

edu igatahes;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

freshmanil on öigus minu arvates. Algajatel on ju lihtsam juurde vötta, kui juba pikka aega treeninutel. Niiet ma ei imestaks üldse kui 10 kilo juurde saad 3 kuuga. Loomulikult öigete toidulisanditega, öige toiduga ning treeninguga.

Steroididega on muidugi teine teema juba. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

algajal raudselt võimalik...

endal sõbral on siuke organism,et nii kui palju sööb läheb räigelt rasva ja nii kui kread või protet proovib nii tuleb kilosi mühinal (kreaga miski nädalaga 3-4kg.) p.s. muidugi mitte puhast lihast... sellist "läbikasvand ollust" :D !

aga siin käib jutt ju 10kilost... mitte midagi konkreetsemat :P vb. ta ei tahagi lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun E46-ga. Algajal on 10kilo võimalik juurde võtta, kuid mitte puhast lihast vaid "ollust". Ma arvan et ta eesmärk ei olegi võtta 10kg puhast lihast ja kuna ta on algaja, siis õige toitumisega on tal võimalik võtta 10kg kehakaalus juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mõni mees teab kuidas legaalselt paari kuuga 10 kilo lihast juurde võtta, siis ma arvan, et Ott palkaks ta endale treeneriks. Kui aga tahad lihtsalt 10 kg. raskem olla, siis ei ole küll mõtet jõusaali minna. Istu kodus ja söö palju rasvast ja süsivesikurikast toitu ning ära end mingil juhul liiguta ilma äärmise vajaduseta. Enamusel inimestel ei ole niimoodi kolme kuuga mingi probleem 10 lisa kilo koguda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

60 kilone mees ei võta isegi rasva kolme kuuga 10 kilo juurde!!! mõtelge peaga.

60 kilo on ikka megakerge ju.. kustkohast see 10 kilo sinna tekib???? ma saan aru et mingi 90 kilone mees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×