Jump to content
Paldiski_kutt

Kokkutulek!!!

Recommended Posts

Mõte muidugi norm aga siiski kui juba nii palju rahvast on.Ma saan aru et vanad tegijad kokku saaks aga uusi tuleb iga päev terve persetäis juurde ja kui selline mass kokku tuleks siis kaoks vist asja mõte :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

amazonis on 3700 registreeritud kasutajat. 3200 neist pole ühtegi postitust teinud ega arvatavasti tee ka. seega 500 kasutajat, kes on vähemalt 1 posti teinud. aktiivseid kasutajaid aga nende seast max. 150. sellest hulgast tuleks heal juhul kokku 50 inimest, et ei olegi väga suurt pidu vaja.

suvine rand koos ca. 50 lihaselise ja muidu heas vormis oleva sportlasega ja proteiini sheikidega oleks päris bro :D kõik kenad neiud kohe rannas :)

aga teema algatajale : kas sa oled varem amazonis liige olnud või lendasid lihtsalt platsi, tekkis peo tuju ja panid oma mõtted kirja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võiks proteka shakesid kokku ka lüüa! :)

ehhe .. endal oli küll esimene mõte " Yay " ,aga siis tekkis nagu vasturefleks ... :) Mõte pole paha ,aga see on nagu reidiga ... see ,et ma reidis kasutajat oman ei tähenda ,et ma reidipeole tahaks :D)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas oleks mõttet teha mingit kogu foorumi peale kokkutulekut, minu arust mitte, sest need kes juba koos käivad käivad ikka ka pärast seda ideed, muidugi vaevalt see esimine ja viimane idee on! Sageli nagu teada on ei tunta tavaliselt uusi ning mina eriti ei poolda seda kokkutuleku värki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See mõte oli juba 3 aastat tagasi aga sellest ei tulnud midagi välja, kuna puudus sellel ajal tõsine organiseerimis- grupp. Ega see ei ole nii lihtne, et pakume välja kuupäeva ja koha ning ongi kõik. Selleks, et teha korralik üritus peaks pool aastat ennem juba ettevalmistusi hakkama tegema: toitlustus, ööbimine, transport, vabaaja tegevus, jäätmekäitlus, fekaalivedu ning kõikvõimalikud load jne.jne. Kui kellegil on aega ja tahtmist teha seda kõike ilma sissetulekuta siis andke tuld, kuid kahtlen selles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei pea tegema väljasõitu loodusesse murumängudele.

Esimene kord võib ju lihtsalt minna piljardit taguma, bowlingut mängima..

Ei usu, et üle 15 inimese tuleb. Aga sealt võib juba see nn "organiseerimis- grupp" välja kujuneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei pea tegema väljasõitu loodusesse murumängudele.

Esimene kord võib ju lihtsalt minna piljardit taguma, bowlingut mängima..

Ei usu, et üle 15 inimese tuleb. Aga sealt võib juba see nn "organiseerimis- grupp" välja kujuneda.

Ma arvan ka, et kohe ei pea tegema suurt üritust , kasvõi teeks mingi bowlingu mängu ürituse. Paneks kusagil rajad kinni nt: Kuulsaalis 5 rada kinni umbes 5 inimest rajal terve korrus mängijate päralt, pea huvilised tulevad kokku ja saab midagi tehtud ja siis vaatab edasi kas on huvi korraldada midagi suuremat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokkutulekuks võiksin Amazon.ee omalt poolt pakkuda kohana Arctic Bowlingut. Rajad oleksid Amazoni poraali poolt.

Samas võiks korraldada võisluse , Amazoni auhindadele. Aktivistid võiksid nüüd pead kokkupanna ja mõelda kuidas ja kes, mis rahvas sinna tuleb ja kes seda kõike koordineerib.

Natuke orgunnimist ja asi on paigas .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen m2nginud MUD-i kus tehakse igal aastal kokkutulekuid, aga ple sinna lihtsalt isu olnud minna...siin lehel olen k2inud ca aasta ja kasutajaks otsustasin registreerida alles hiljuti. aga fckin hea sait on ja asjalikke mehi kellelt n6u kysida ja kellele ise vbla tarkust jagada on siin kyll kyll. niiet mina olen 100% k2si. pole see 100km nii pikk ma kah tulla mul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Mul on selle kokkutulekuga idee korraldada see 1. mail- peale EKV kulturismis. Arvatavasti selleks ürituseks tuleb kokku palju amazoni külastajaid ja oleks ka kõige värskemad muljed ja palju vestlusmaterjali. Ise plaanin nendest võistlustest osa võtta nagu nii mitmedki siin ning ei oleks probleem kusagil peale võistluste pidulikku osa kusagil maha istuda ja vennastuda, sest teistel aegadel ma tõenäoliselt Tartust välja sõitma ei hakka. Esialgu ei olekski see üritus pikem kui paar tundi, eks siis muljete põhjal saab teha kokkuvõtteid.

EDU!

vend vähk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×