Jump to content
Sign in to follow this  
GoldWeapon

Toitumine vastavalt treeningkavale

Recommended Posts

Olles olnud 2a treeningutest teatud põhjustel eemal, siis nüüdsest jätkan kuhu pooleli jäin. Olen 23a 64kg ning 172cm pikk. 2a tagasi ennem treeningute alustamist olin ca 59kg ning suudsin kasvatada ennast 63 peale. Peale treeningute lõpetamist kukkusin kaalus üpris kiirelt taas alla ning nüüdseks ilma treenimata kaalun 64kg. Tekkinud on kerget rasva kõhule, millest sooviks vabaneda ning moondada rasva kaal lihastesse. Esialgse eesmärgina seaksin ca 65 kilo ja vormis/lihastes ilma rasvata, mis kõhul ja veidikene ka mujal pesitseb ja endast märku annab. 

 

Kuna olen pikalt eemal olnud ning asjad ununenud siis oleks kena kui keegi annaks oma hinnangu vastavalt püstitatud eesmärgile ning vajadusel korrigeeriks nii toitumist kui ka treeningkava. Hetkel alustasin värskelt uuesti treeningutega ning käin regulaarselt 5-6 korda nädalas. Treenin varahommikul.

 

Treening kava

 

1 päev jalad

2 päev rind+ biitseps

3 päev selg+ triitseps

4päev õlad+ biitseps 1/2 harjutust+ kerge kardio kuni 30min

 

 

Toitumiskava 

 

Hommik peale trenni- proteiini sheik, kaerahelbe puder

Lõunal ca 12- 3/4 muna lisaks kõrvale kana vm liha

kell 16 - riis/tatar/makaronid (ca 100g) koos juurikatega, kõrvale värske salat või siis ainult supp

Õhtul kell 19/20- riis/tatar/kartul/makaronid (ca 100g), kõrvale liha/kala koos salati/juurikatega. 

 

Leian ise, et toitumiskavas oleks ehk õigem vahetada lõuna ja kella 4 toidukord omavahel ära? Olen miskipärast harjunud just lõunal sööma pigem kergemalt, samas kui vajadus vahetada ei oleks ka sellega muret. 

 

Lisan siia ka selle, et varasemalt kasutasin lisanditena proteiini ning kreatiini. Praegusel hetkel ei oska kommenteerida, mis oleks õige võtta? Saalis suheldes ühe härraga soovitas ta bcaa-d mida ka nüüd siis ennem trenni võtan ning peale trenni proteiinisheik. Kas kreatiini lisamine siia juurde tooks pigem kasu või keerab just luhta? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×