Jump to content
Sign in to follow this  
Jackss

Meeletu potentsiaal kuid puudub oskus

Recommended Posts

Tere!

 

Olen 21-aastane noormees 180cm pikk ja kaalun vaid kõigest ~64kg, ilmselt on see ka alakaal? Olen olnud alati väga peenike ja mitte nii lihases inimene kuid soov oleks muutuda ja motivatsiooni on. Teen regulaarselt trenni igapäevaselt. Hommikul kätekõverdused ja 3-4km jooksu. Õhtul 6-7km jooksu ja kätekõverdused ja kõhulihased. Mingil määral ka väli streetworkout asjadel toimetamised. 
 

Tahaksin saada täpsemat toitumist selle trenni kõrvale ja kas on üldse lootust kunagi saada nö "turskemaks" kui jätkata sellega või läheks vaja mingeid lisaaineid. Kust leida eratreenerit kes oskab aidata ja juhtida tähelepanu olulistele punktidele näiteks kas tasubki niipalju trenni teha ja kuna peab puhkama ka jms. Loodaksin saada palju erinevaid vastuseid kuna olen tõeliselt rumal nendes küsimustes mis seotud treenimisega. 

Edited by Jackss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

Tubli, et treenid ning arusaadav, et iseseisvalt ei oska teinekord edasi liikuda. Oled sa kunagi ka jõusaalis käinud? Milline on sinu igapäevatoit? Sellise pikkuse juures võiks kehakaal muidugi suurem olla.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×