Jump to content
kuld

pusa

Recommended Posts

olen kuulnud, et lihased tuleb trenni ajal nn. soojas hoida ja näinud,et osad kannavad pusasid trenni ajal. kas on see nii ja peab see paika, et oleks siis hea trenni ajal kasutada pusa. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui saal on soe siis võib särgiga olla-põhimõte et külma ei saaks näiteks selg ja hilisemaid probleeme ei tekiks.Kõik sõltub temperatuurist.Kui ikka saal on soe ja paned mingi hullu vati selga ja tunne on nagu oleks saunas siis puudub küll asjal mõte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin mõned mehed ei ole küll asjaga väga kursis kui väidavad et põletad rasva rohkem kui higistad. Higistamisel ja rasapõletusel ei ole midagi ühist, st. sa võid meeletult higistada, kuid samas ei põletanud praktiliselt üldse rasva ja samas põletada rasva nii et piiskagi higi ei tule. Mida intensiivsem tegevus seda rohkem sa higistad - see on organismi kaitserefleks ülekuumenemise eest, kuid samal ajal põletad vähem rasva. Rasvapõletus toimub madalamal pulsisagedusel kui see on aeroobne tegevus, see ei kehti ainult intensiivse jõusaalitreeningu puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida soojemalt on inimene riides, seda suurem on dehüdratsioon ehk kaitse ülekuumenemise eest. Vee väljutamine organismist on intensiivne, samal ajal peaks jälgima, et joodaks piisavas koguses vedeliku tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paraku ei väljendanud ma ennast eriti selgesti. Harmooniline areng nõuab palju pingutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loogiline et ei võta. See on mingi saunanaiste jutt et kui istuda kile ümber saunas ja higistada niiet silme ees virvendab siis võtab täiega alla. Jah kui tõesti nii teha ja minna kaalule siis oled kergem aga see ei ole rasv vaid kehavedelik mida hiljem keha taastama hakkab. Rasvast on asi kaugel. Nagu hr. Kiivikas ütles siis higistamine ja rasvapõletus ei ole omavahel kuidagi seotud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega jah, see on peamiselt vedelik, mis kehast ära läheb ja tekitab natuke kuivema vaatepildi kui ennem. samas saunas nt võtab keha energiat küll, et selle kuumusega võidelda ja higi eritada, aga selle eesmärgil ei tasu küll rasva põletada, sest põletus on imepisike

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen ka poolt, et saunas ei ole mõttet käia rasva põletuse pärast, mõistlik on käia saunas, et suurendada organismi eritus võimet ning samas suurendada ja organismi jahutus võimet. Kuid jälle tuleb mängu tegur: ei ole mõttet selle saunaga üle pingutada, eriti leili temperatuuriga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina peale trenni saunas ei käi, sest mul on peale seda väga paha olla ja ega see saun peale tugevat trenni hea ei olegi.

mul on tihti nii, et trenn ei võta mind higiseks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma aga nii sisse mässitud, siis tunnen pidevalt, et keegi kägistab mind ja matab hinge. Siis peab ikka väga külm olema kui trenni käigus hakkaks lihas maha jahtuma. Oleneb ka vist muidugi intensiivsusest ja muust jamast. Pusad maha - eriti naised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no päris buhvaikaga (vatt ja venelase aju) ja karupükstega (villaded kootud talvepüksid) trenni ei tasu ronida vaadake ikka soojem koht, mis Te õues ikka seda kangi ubite, hantlitega tõmblete! Kui inimene on ikka normaalselt karastatud, siis ei ole eriti vaja karta 18 - 20 kraadist treening kohta. Kindlasti peaks vältima tuuletõmmet - vat see tapab, tekkitab vigastusi!!

Muudetud kasutaja St poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma k2in alati pusa ja pikkade pykstega. Aga saalis on suhteliselt jahe ja tuulet6mme ka. Mulle meeldib kyll trennis alati lihased soojas hoida. N2iteks aerutamises on see v2ga t2htis, eriti lyhikese distantsi peal, et lihased soojas oleksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×