Jump to content
maxim

Biitsepsist

Recommended Posts

mina rääkisin

mingi 5 päeval nädalas (vahel rohkem, vahel vähem). asi selles, et treenin biica peamiselt kodus, mitte jõusaalis!! (hantlid olemas!) jõusaalis teen siis ylejäänud keha!!! muide sama asja kasutan ka õlgade treenimisel, ainult et õlgadele panen ka jõusaalis kõva rõhku"!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuule kes siis kakspea lihast 5 korda nädalas teeb.Kõiki lihased tehakse ikka üks kord nädalas ja niiet sa tunned et teed ikka mitte niisama kaks korda ühte ja siis võibolla ka midagi veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võite naeda või nutta, aga experimenteerimine tasub ikka ära! igal inimesel on treening ja areng individuaalsed ja ideaalse arengu saavutamisex ei sobi kõigile samad treeningmeetodid!! sellepärast tulebki experimenteerida!!! ja kui mingisugune treeningviis ideaalselt mõjub, siis ma ei näe kyll põhjust hakata seda vahetama sellepärast, et keegi arvab teisiti!! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see et kui sa tunned et sul biits kasvab võib olla et kasvu aeg 5 korda palju küll oleneb muidugi kuidas teed ja see et sa ütlesid et mingeid teiste soovitus sa küll kuulama ei hakka eks tee siis edasi nii ja sa saad ise ka aru kunagi hiljem et kuis ma nii ull olin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miau, su õigekiri annab küll soovida. Palun pööra rõhku sellele edaspidi.

PS. Ei pea tingimata 3-4 korda nädalas biitsepsit treenima. Saad hakkama ka 1 korraga nädalas. Tee superseeriaid näiteks. Ka see mõjub ?okina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ehh targad B) usun, et võimalusi on palju.. kõigil teil on õigus.. a ma ei tegele mitte esimest päeva jõutreeninguga ja oskan arvestada ka igasuguste yletreenimistega jms. see lihtsalt näide, mida mina hetkel kasutan. kordan veelkord, et üks treeningmeetod ei pruugi sobida sugugi kõigile inimestele, samuti tuleb arvestada endale seatud eesmärkidega!!!ei maxa kõike nii yheselt võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks mul läks enne 2 aastat kui leidsin sobiva treeningu kuid nüüd tunnen et juba pikemat aega tulemus nagu parim on ja tõesti suht individuaalne asi! B)

Muudetud kasutaja kame poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa võid loomulikult katsetada nii palju kui kulub, aga iga teadjam mees ütleb sulle kohe, et 5 korda nädalas ühte lihast teha on pehmelt öeldes bull shit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×