Jump to content
UFC

Lihased

Recommended Posts

Miks kodus lihas ei kasva, kui tingimused olemas. Ma arvan, et oleks vaja trenni teha - muud midagi. Kalmusel on ilmunud ka treeningvideo kodus treenimisest. Alustamiseks on vaja suht väheseid vahendeid - mõned reguleeritavad hantlid jne. Ma arvan rohkem, et puudu jääb tavaliselt teadmistest ja tahtejõust. Kui inimesel ei ole võimalik saalis käia, ei pea ta veel oma mõtet lihaseid kasvatada maha matma. Kui paljudes kohtades eestimaal jõusaalid puuduvad... Ega saal üksi mingi imeasi ole, muud tegurid on tihti palju määravamad. Seega hakka aga pihta kasvõi lõua tõmbamistega ja toengus käte kõverdustega, ära ka aeroobset unusta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes väidab, et ma tingimuste all kettleri masinat mõtlesin. Minu mõte oli see, et kui ei ole võimalust saalis käia, saab ka kodus midagi ära teha, eriti alguses. Lihaste kasvuks vajalikud tingimused ei koosne üksnes tehnilistest vahenditest. Kui sa ei söö piisavalt, ei kasva ka lihas. Olenevalt ka vanusest ja kehatüübist toovad erinevad meetodid tulemusi. Oma kogemustest võin öelda, et kodus on võimalik trenni teha. Nimelt elan maal ja saali võimalust ei ole, on olemas elementaarne surumise pink koos kangiga 80 kg ja kaks paari reguleeritavaid hantleid. Pigem on probleem distsipliiniga. Ma ei ole saali vastane, mingil tasemel muutub ta kindlasti hädavajalikuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

piisab kahest ntx kuni 20 kg-ni reguleeritavast hantlist, nendega teed käsi, õlgu...mida iganes, võimalusi on palju. Kätekõverdused teevad rinda (sa ei tahagi ju suuri tisse omale, nagu naisel, seepärats piisab sellest mõõdukast koormusest, mida pakuvad kätekõverdused, saad varieerida kas teed jalad kõrgemal või paralleelselt maaga. Lailihase põhiharjutuseks on lõuatõmbamine, seda võid teha õues kuskil. Alaselga saad kodus teha, kõhtu, jalgu (teed hantlid käes käärkükki näiteks, samamoodi sääri) jne..mõtle ise

jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult saad kodus trenni teha. Ja ka lihast kasvatada. Alguses piisab 1 paarist tellitavatest hantlitest vähemalt nii kauaks, kui tundub, et nad kergeks jäävad. Aga, kui on olemas ka ka kang ja piisavalt raskusi sinna peale panekuks saad põhimõttelislt kõik lihasgrupid ära teha. Peab olema lihtsalt natuke fantaasiat ja teadmisi kuhu mingi liigutus mõjub. Muidugi pead toituma korralikult ja kui juba edasijõudnud oled siis ka lisaks toidulisandeid. Linna inimestele on muidugi selline asi nagu kodus trenni tegemine absurdne, aga usu mind, et tegeklikult see pole nii!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kodus treenimiseks on muudetavate raskustega hantlid väga head asjad. saad treenida nii käsi, õlgu kui rinda. + kätekõverdused + keretõsted (kõhulihastele) + kükid (võid kasutada hantleid [vms] jälle lisaraskustena) + jooksmine (jalad & aeroobne) . ja sebi paar sangpommi kah endale!

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui sa just väga kaugel lähimast jõusaalist ei ela saad sa ju kasvõi kord nädalas ikka jõusaali minna ja vaadata seal teiste tegutsemisi ja treenida selliseid lihasgruppe mida sul kodus suht võimatu teha

ja kodus sa ikka saad midagi teha parem ikka kui lihtsalt arvuti taga istuda ja tühja panna!

Edu igatähes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See 5000-10000 kroonine Kettleri masin ei loo veel mingeid "tingimusi".

Tegelt ikka loob küll, kui algaja oled. Kui veel Tallinnas ei elanud oli endal ka selline aparaat kodus olemas + hantlid ja sain suht hea baasi loodud küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D on olemas raamat kuidas 2 regullitaa hantliga võid savutada kulturisti keaha , suurema tahtmise juures saavutad kõik1

Tõsi või:D tahaks ise ka seda raamatud näha..räägi mulle kuidas sa kahe hantliga näiteks jalga treenid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge seda segamini ajage, et 2 hantlit ei asenda tervet jõusaali varustust. Muidugi 2 hantliga treenid ennast kõvasti vormi!! - ainult va tahtmist on vaja. Vaadake järgnevat lingi seal saate kõik vajaliku ja piltlikumat ülevaadet ei saa olla kus on näidatud mis harjutusega mis lihast arendad, siin see on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;)  on olemas raamat kuidas 2 regullitaa hantliga võid savutada kulturisti keaha , suurema tahtmise juures saavutad kõik1

Tõsi või:D tahaks ise ka seda raamatud näha..räägi mulle kuidas sa kahe hantliga näiteks jalga treenid?

no mine ja vaata :) see on täiesti võimalik, sul on lihtsalt loominguliselt mõtlemisest puudus :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D  on olemas raamat kuidas 2 regullitaa hantliga võid savutada kulturisti keaha , suurema tahtmise juures saavutad kõik1

Tõsi või:D tahaks ise ka seda raamatud näha..räägi mulle kuidas sa kahe hantliga näiteks jalga treenid?

no mine ja vaata :D see on täiesti võimalik, sul on lihtsalt loominguliselt mõtlemisest puudus :ph34r:

kahe hantliga treenid endale kulturisti jalalihased kaa??????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D  on olemas raamat kuidas 2 regullitaa hantliga võid savutada kulturisti keaha , suurema tahtmise juures saavutad kõik1

Tõsi või:D tahaks ise ka seda raamatud näha..räägi mulle kuidas sa kahe hantliga näiteks jalga treenid?

no mine ja vaata :D see on täiesti võimalik, sul on lihtsalt loominguliselt mõtlemisest puudus :ph34r:

kahe hantliga treenid endale kulturisti jalalihased kaa??????

hantlid kätte ja kükke :D. sellest küll kulturisti jalgu ei saa aga algus seegi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×