Jump to content
Reinart

Arnold Classic Europe 22-25 September 2017

Recommended Posts

 

21728250_1663292370372109_1529068824220376366_n.thumb.jpg.d0da01a23a4330b637d8b3e8ebd20924.jpg

 

22.-25. septembril toimub Hispaanias Barcelonas kõrgtasemeline kulturismi- ja fitnessivõistlus Arnold Classic Europe, kus on esindatud ka Eesti kulturismi- ja fitnessisportlased. 

 

EESTIT ESINDAVAD: 

Liis Rosenthal - bikiinifitness kuni 158cm
Jana Teder - bikiinifitness masters ja bikini fitness kuni 172cm
Reet Reimets - bikiinifitness kuni 169cm
Helena Mang - bikiinifitness kuni 166cm
Mariliis Mia Top - bikiinifitness kuni 162cm 
Janika Aavamägi  - bikiinifitness kuni 162cm
Michael Carret - klassikaline kulturism -180cm 
Michael Peterson -  Kulturism -  90 kg

 

AJAKAVA : https://www.ifbb.com/wp-content/uploads/2017/09/2017-ACE-Running-Order-1.pdf

 

ESIALGE NIMEKIRI: http://www.eastlabs.sk/arnold-classic/5873/2017-arnold-classic-europe-vieme-kto-bude-sutazit

Muudetud kasutaja Reinart poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna peaks võistlustules olema Mariliis Mia Topp, Liis Rosenthal, Janika Avamägi ja Michael Carret. 

https://www.ifbb.com - andmetel PEAKS kunagi mingi hetk LIVE pilt ka jooksma hakkama. Elame näeme! 

 

Eilsest kaalumisest/registreerimisest saab mõningaid pilte näha  SIIT

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere sõbrad! Andke ikka vahepeal jooksvalt teada, mis seal toimub ja kuidas meie omadel läheb. Endal ei ole hetkel võimalik ülekannet jälgida. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülekanne on nagu on... Raske midagi eristada.... Mariliis on sellise pildi pannud 10 minutit tagasi.. Seega peaksid lühemad tüdrukud kohe-kohe peale saama...

59c505694df18_ScreenShot2017-09-22at15_42_12.png.da69c107e801afdad1d25b4874a388c0.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
17 tundi tagasi, LiisA-L ütles:

Vene naised panevad kinni kõik :rolleyes:

Jah, mulle hakkas ka silma vene ja osade ukraina naiste ülivõimas etteaste. Minul, kes ma sellest spordialast eriti midagi ei tea, tekkis küsimus, et kas venelannad olid siis tõesti nii teiselt planeedilt või mängis rolli ka kohtunikepaneel? Võimalusel kuulaksin kõigi Eesti sportlaste arvamust nende võistluste kohta, kes seal osalesid. Kuidas oli organiseerimine- transport, toitlustus, pesemisvõimalused jne? Kas selliste võistluste korraldamine Hispaanias on ikka õigustatud? 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on nagu Olympiamxngud - vaata riigi suurust, vaata palju inimesi selle spordialaga tegelevad, omaette nendest tuhandetest valitakse vxlja parimatest parimad.. Loogiline, et sellistel vxistlustel vxidavad just nemad. Eestis tegeleb txsiselt* selle erialaga yks Helena pm, ega see Riga Cup vxit ei ole mingi suur saavutus bikiini-maailmas, et end suurte riigide tasemega vxrrelda. No pun intended. Kuigi minuarvates.. 166+ ja 172+ oli palju paremaid ( txsi kyll jxlle venelannasid :D ), kes oleks vxinud TOP6-sse jxuda. Jxi mulje, et bikiinis hakatakse jxlle uusi standardeid looma - vxhem lihast, pehmem, naiselikum. Ehk need "kogenud" bikiinitarid peavad varsti bodyfitnessisse liikuma oma muskulatuuriga :D 

P.S! Parim etteaste oli Bikini Mastersi tsikkidel. Poseerimine, etteaste, naiselikkus, enesekindlus - :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu võistlust jälgides jäi minule hoopis silma kehvasti paigaldatud rinnaimplantaatide jada pea igal pool. Naisena pole ma endiselt suutnud mõista, miks ei ole standard võistelda naturaalselt. Minu rõõmuks leidsin ka kaks naist, kes (tundus nii) võistlesid naturaalselt. Kindlasti oli neid veelgi, aga nemad jõudsid top10 ja top6.

Ma olen kursis, et kõik peab olema proportsioonis - aga samahästi võiks need kunstrinnad ära taanandada, kui kõik on ühiskonna vaikiva surve tõttu sunnitud need endale paigaldama. Tegelikult on ju nii, et igasugune iluideaal on õpitud. Võiks hakata proportsiooni ümber hindama. Vähestel (tipp)spordiga naistel jääb suur rind alles ja see ongi loomulik ja proportsioonis ülejäänud keha rasvaprotsendiga. 

Selle teemaga seostub alati naljakas küsimus, et mis harjutusega korvi suurust treenib siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×