Jump to content
karmo101

Peegel ja kaal ei näita tulemusi

Recommended Posts

Tervist

 

Olen 15 aastane, 64kg, 176cm pikk

Söön päevas umbes 1500-1800(mõni nädalavahetus võib minna kuskil 2000-2200) kilokalorit, AGA ma ei söö vb kõige puhtamalt, näksin üsna tihti ja rasvad on päevas tihti 35-40%, Valgud on üle 20% tavaliselt

jōusaalis käin ma 5x nädalas(esmasp-reede) nendest 3x jooksen ma(20min 3.5km või 2x10min 2km) ülejäänud kahel korral on mul kehaline. Nädalavahetustel üritan liikuda natuke ja teen keharaskusega harjutusi kuskil 5-15 min

 

probleem selles et kõht on ikka ümar ja rasvane ja ei tundu väga palju paremaks minevat. Kas see et ma ei söö nii puhtalt mõjutab seda isegi kui mul on kalorid defitsiidis?Vōi on asi selles et seedimine on aeglaseks muutunud tänu sellele madalale kalorlusele?teen liiga palju trenni  :D?

 

ps-kas külma veega pesemine aitab rasvu põletada, lugesin et pidavat seedimist kiirendama ja pruunid rasvad pidavat aktiveeruma vms, või on see mingi suur müüt? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Esimese hooga pakun et sööd tõesti liiga vähe, ja fitness.ee tööriistade alt võtta BAV kalkulaator appi siis see näitab 1720kcal, see siis kaloraaz mis sul keha vajab kui oleksid 24h lihtsalt lamades! Kui liiga suur defitsiit siis keha stressis ja ei lase rasval minna! Ära tee liiga endale, söö rohkem ja puhtalt ikka! 

 

T.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vaata, kui sa yks pxev sxxd 1800 ja siis laed nv-l 2400 peale, siis see 'vahe', mis sa pidavat xra kaotama, kreedit lxheb deebetisse ja kogu su txx lxheb tuksi :D 

Kaalulangus algab kxxgist, vahet pole, et seal 20 min jalutad jooksuribal - kui sa koju tulles viskad helbeid ja krxbuskeid kxhtu, yldkokkuvxttes ei anna see mitte midagi.

Proovi peale kehalist min 40 min korraliku pulsiga cardiot teha ja jxrjepidevalt. Mingi cheat-MEAL vxib olla, aga kindlasti mitte cheat-DAYS. Pea vastu 3 kuud, hakkad tulemust nxgema. 

Ja xra treeni sinka-vonka 5x nxdalas, tee 3 trenni nxdalas, aga korralikult! Anna andeks, laps, olen vanakooli inimene: no pain - no gain. :) 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 1.12.2016 at 0:12 AM, karmo101 said:

ps-kas külma veega pesemine aitab rasvu põletada, lugesin et pidavat seedimist kiirendama ja pruunid rasvad pidavat aktiveeruma vms, või on see mingi suur müüt? :D


Misasja :D Ainuke asi, mismoodi see võib su energiat kulutada on see, et keha hakkab suurel määral sooja tootma, et vältida alajahtumist. Küll aga on see kindlasti päris ohtlik (ja mõttetu). Külm vesi ise sul nüüd küll mingit rasva ei põleta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 12/3/2016 at 13:13, Invention ütles:


Misasja :D Ainuke asi, mismoodi see võib su energiat kulutada on see, et keha hakkab suurel määral sooja tootma, et vältida alajahtumist. Küll aga on see kindlasti päris ohtlik (ja mõttetu). Külm vesi ise sul nüüd küll mingit rasva ei põleta.

 

Ohtlik? :D

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külma veega pesemine võib aidata, aga kes su veearved maksab? Sest paar minutit külma vee all lõdisemist küll nüüd mingit rasva põlema ei pane. Peale 120 kilo pealt alla tulemist on mul ka kaalu hoidmine olnud üks pidev näpuga järje ajamine kalorites. Eriti kuna ma ei ole enam väga noor, ainevahetuse aeglasem. Mõtlesin ka, et külm ja pruun rasv jne. Aga ma hakkasin siis väljas külmaga vähem riideid kandma. Tühjagi ma saledamaks sain. Küll aga sain kauba peale hea karastuse. Nulli juures on veel T-särgi ilm, kus võib tunde väljas tööd teha ilma et tunnekski külma. Ja pole aastaid külmetushaigusi põdenud, samal ajal kui ümberringi juba üks suur tatistamine käib :)
Nii et päris kasutu ei ole, aga rasvapõletuse seisukohast on küll kahtlane ...

pilt-kaevamas.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×