Jump to content
Sign in to follow this  
CookieRookie

Selgroo murd

Recommended Posts

Tere

 2,5 aastat tagas juhtunud õnnetuse käigus murdsin osaliselt 5 nimmelüli alaseljas/ selgroo osa. Peale 2 operatsiooni ja pikaajalist taastumist olen otsustanud taas hakata tegelema jõusaaliga. Viimased paar kuud olen tooninud keha ujumisega/aitab selgroo taastumisele kaasa. Kahjuks on mul keelatud sellised põhilised harjutused nagu jalapress ja jõutõmme, Kuna tegemist on väga oluliste harjutustega siis sooviksin nõu millega need asendada???

 

Ettetänades

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere!

 

Mõistlik oleks kokku leppida aeg silmast silma kohtumiseks asjatundjaga. Foormi vahendusel ei ole antud juhul tark otsus mingit konkreetset nõu anda ega konkreetseid nõuandeid täie tõsidusega võtta.  Vaatamata sellele, et siin on palju ja vägatarkasid spetsialiste. Asi lihtsalt selles, et su antud info põhjal ei tea keegi siin, millega täpsemalt tegu su trauma puhul ja kuidas sellest taastunud oled.

 

Alusta oma raviarstist ja las jagab tema sulle esmalt soovitusi, et mis ja kuidas. Ja las annab sulle edasised suunised, kelle poole pöörduda võiksid, kui soov jõusaalitreeningutega tegeleda. Palu anda soovitusi füsioterapeutide, spordiarstide; ka personaaltreenerite osas. Ehk oskab ja tahab aidata.

 

 

Parimatega!

 

Raimo 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×