Jump to content
Tomia

Kaalu kaotus puhke perioodil

Recommended Posts

Tere!

 

Kui ma pidevalt treening on mu kaal suhteliselt kõrgem, stabiilne(75-76kg, 180cm),(jõusaal(2h rauda), aeroobne treening(jooks 20min, 4km, iga teine treening), keskmiselt iga 2/3 päeva tagant) kui puhkeperioodil(kui selline asi üldse eksisteerib), kui ma puhkan rohkem päevi nagu nädal ( v. 5 päeva)( kukub mu kaal kuskil 73kg, ei julge rohkem puhata pärast läheb veel rohkem alla:D???.

 

Miks see minus küsimuse tekita on järgmine(faktid):

1. Pole esimene puhke periood kus nii juhtub.

2. Kuna viimaste kuude toitumine on täpselt sama(iga päev), töötlematta(peaks olema hästi seeditav), (2400-3000kcal(h-liha, p-riis, uba, 100g kaerahelbed hommik), kuskil min.300g-carbs, min.100g-prot, min.72g-rasv, min.33kiud)(ma söön iga päev täpselt sama toitu sama palju, lisaks näksiks päevalille seemned ja mandlid) (toitumine 3/4/5h tagant)

3. Puhkeperioodil ma üldiselt ei liiguta ennast üldse, käin 200m ööpäevas max.

 

Minu arvates peaks kaal päris suuresti tõusma just puhkeperioodil või jääma stabiilseks, inimesed kes ei liigu lähevad kindlasti paksuks või vastupidi?

 

Organism on keerulisem kui inimene suudab mõista(palju lahtiseid küsimusi meditsiinis), sellest olen ma ka aru saanud.

 

Kas keegi oskab midagi soovitada, või saab oma teadmisi minuga jagada?

 

Tänan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×