Jump to content
MP

Säärelihase kramp

Recommended Posts

Tere. Nii, mul läheb vasak säärelihas krampi, kui teen jalatagaosale jalgade kõverdamist kõhuli trenazööril. Isegi kui kerge raskusega teen. Oskate aidata?

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krampide teke on eelkõige naatriumi, mitte magneesiumi puudusest tingitud, piisab kui lisada õige pisut keedusoola vette. Endal tekkivad krambid tavaliselt just siis kui on võistlusettevalmistus- treening on intensiivne ja higi erituvus suur ja ka naatriumi kadu organismist, kuid iga kord kui need tekkivad lähen ja lisan vette pisut soola ja mõne minuti pärast ei kordu see enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on esinenud kramppe kui olen naiivselt arvanud et aega vähe ja jätan suurema venitamise peale trenni ära! :unsure:

just jalgu treenides pööran eriliselt tähelepanu venitamisele sest muidu tõesti võib tabada ebameeldiv üllatus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind on ka tabanud samasugune asi. Aga nüüd teen venitust säärtele iga seeria vahel ja ka peale sääre trenni lõppu. Nüüd sellest üle saanud. Aga seda, et see naatriumi puudusest tekkida võib, see mulle uudis, nüüd siis panen kõrva taha :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul tuli öösel une pealt kramp säärde. muud ei aidand, kui püsti ja jalutasin krambi ära. nii kui pikali sain, kohe uus kramp samma kohta.. :ph34r: päeval oli muidugi kõva trenn säärele.. et siis nagu soolast peaks sööma? sealt saab siis naatriumit w? ei teagi kuda NaCl organismis laguneb.. kloor läheb ka siis kuskile ju B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega soola sellepärast pea suurtes kogustes sööma, inimeste naatriumi eritus on erinev, mõni higistab vähem mõni rohkem. Inimene saab ka tavatoiduga piisavalt soola, kuid kui teile meeldivad magedamad toidud, siis võib õige pisut soola lisada. Sool on oluline minreaalaine organismi jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×