Jump to content
Guest Kristiina

OTILE

Recommended Posts

Korduvalt olen öelnud, et kõige paremaid individuaalseid soovitusi oskan anda peale seda kui mul on selge inimese tervislik seisund. Selleks tuleks helistada Planet Sporti reserveerida aeg koormustestile, selle käigus annan nii toitumis kui treeningu näpunäiteid. Kui jälgite saadud soovitusi jõuate kindlasti enesele püstitatud eesmärgini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere ott, sa pidavat andma head nõu rasvapõletajate kohta?

kas nad on nagu steroidid? on nad tervisele kahjulikud, (seedimisele, südamele) on nad sõltuvusttekitavad, põhjustavad nad mingeid muid muutusi, tujukus, hormoonid?

pilk jäi peatuma ripped fast ja burners'il, kui üldse kasutada, siis kumb oleks parem? käin jõusaalis 2-3X nädalas, olen 20 aastane, 1-2 kilo ülekaalus. tahaks kiiremini mingit nähtavat tulemust saavutada. kirjeldus vastab nagu sellele, mida vaja (rasvakihi vähendamine, lihaste reljeefi rõhutamine), kas see preparaat on midagi sellist, mida peab koguaeg tarbima, muidu kaob efekt ära? jne.

oleksin jube tänulik, kui vastaksid, ei tea antud teemast midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere ott, sa pidavat andma head nõu rasvapõletajate kohta?

kas nad on nagu steroidid? on nad tervisele kahjulikud, (seedimisele, südamele) on nad sõltuvusttekitavad, põhjustavad nad mingeid muid muutusi, tujukus, hormoonid?

pilk jäi peatuma ripped fast ja burners'il, kui üldse kasutada, siis kumb oleks parem? käin jõusaalis 2-3X nädalas, olen 20 aastane, 1-2 kilo ülekaalus. tahaks kiiremini mingit nähtavat tulemust saavutada. kirjeldus vastab nagu sellele, mida vaja (rasvakihi vähendamine, lihaste reljeefi rõhutamine), kas see preparaat on midagi sellist, mida peab koguaeg tarbima, muidu kaob efekt ära? jne.

oleksin jube tänulik, kui vastaksid, ei tea antud teemast midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere ott, sa pidavat andma head nõu rasvapõletajate kohta?

kas nad on nagu steroidid? on nad tervisele kahjulikud, (seedimisele, südamele) on nad sõltuvusttekitavad, põhjustavad nad mingeid muid muutusi, tujukus, hormoonid?

pilk jäi peatuma ripped fast ja burners'il, kui üldse kasutada, siis kumb oleks parem? käin jõusaalis 2-3X nädalas, olen 20 aastane, 1-2 kilo ülekaalus. tahaks kiiremini mingit nähtavat tulemust saavutada. kirjeldus vastab nagu sellele, mida vaja (rasvakihi vähendamine, lihaste reljeefi rõhutamine), kas see preparaat on midagi sellist, mida peab koguaeg tarbima, muidu kaob efekt ära? jne.

oleksin jube tänulik, kui vastaksid, ei tea antud teemast midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole küll Ott, aga vastan siiski. Kui oled kõigest 1-2 kg ülekaalus, pole sul rasvapõletajaid küll vaja. Kaalust saad lahti toidusedeli muutmisega. Lisa valgurikkaid toite, samas vähenda üldist kalorsust ning rasva söömist. Kindlasti lisa jõusaali juurde aeroobne töö (stepper vmt.) Rasvapõletaja on eelkõige tegevsportlastele, kes võistlusvormi jõudmiseks enam kui 10 kg maha peavad võtma. Sinu 1-2 kg on tegelikult õige treeningkava ja toitumise juures vähem kui kuu küsimus (kusjuures see toit, mida peaksid sööma, ei ole üldse mingi vastik maitsetu dieet, nagu paljud propageerivad). Ja selge on see, et kui oled oma ideaalkaalu saavutanud, tuleb seda ka hoida st. mitte enda magusavajadusele vaba voli anda. Ühesõnaga:minu meelest võiksid rasvapõletajale mõeldud raha eest endale järgmise kuu jõusaalikaardi lunastada :-) Täpsemalt saad toitumisest ja õigest treeningust aimu, kasutades personaaltreeneri teeneid (kui pead nõutavat summat liiga suureks, võin öelda, et see info, mida treenerilt saad, on tegelikult kõvasti alahinnatud). Usu mind!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige parem rasvapõletaja on tervislik toitumine. Rasvapõletajad võivad anda hetkelist effekti, kuid ega neid ei tarvitata kogu aeg. Üldjuhul sisaldavad toimivamad rasvapõletajad ergutavaid aineid ja järelmõju inimestele võib olla erinev. Rinnalihaste tugevdamiseks tuleb siiski teha järjepidevalt erinevaid rinnalihaste harjutusi, ära looda kiirele muutusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

toitumisega ongi suured raskused, esiteks, kui mul on kõrval mees, kes sööb friikartuleid hapukoore ja ketchupiga :(, siis on raske mul seal kõrval porgandeid närida. ma lihtsalt ei ole nii tugev, sest mulle meeldib süüa. mitte just magusat niivõrd, aga eriti tervislikuks mu toitumist just nimetada ei saa.

muide, ma olen ülekaalus küll 1-2 kilo, aga ma kaalusin (kunagi ammu) siiski üks 10 kilo vähem.

äkki on mingeid täpsemaid toitumisnõuandeid? sest et ega mul pole õrna aimugi, mis on valgu-, mis süsivesikurikkad toidud. ja mida ma üldse süüa ei tohiks??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

toitumisega ongi suured raskused, esiteks, kui mul on kõrval mees, kes sööb friikartuleid hapukoore ja ketchupiga :(, siis on raske mul seal kõrval porgandeid närida. ma lihtsalt ei ole nii tugev, sest mulle meeldib süüa. mitte just magusat niivõrd, aga eriti tervislikuks mu toitumist just nimetada ei saa.

muide, ma olen ülekaalus küll 1-2 kilo, aga ma kaalusin (kunagi ammu) siiski üks 10 kilo vähem.

äkki on mingeid täpsemaid toitumisnõuandeid? sest et ega mul pole õrna aimugi, mis on valgu-, mis süsivesikurikkad toidud. ja mida ma üldse süüa ei tohiks??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×