Jump to content
Davinson

kükid

Recommended Posts

Kui ikka korralikku soojendust ei tee ja kohe suurte raskustega lahmima hakkad, siis keerad põlved p...e!!!

Kui kasutad mõistlikke raskusi ja teed korraliku soojenduse siis ei tohiks midagi juhtuda. Aga seda peab ikka ise tunnetama, kuidas mõjub. Kui ikka kükke tehes/peale trenni põlved valutavad, siis tuleb ikka poolkükke tegema hakata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm.. ise olen 15 ja teen kükki ikka oma 8 seeriat. 4x täiskükk ja 4x poolkükki ja kordused 10-12x peal raskused kuni 130 kg ja siiani (ptüi-ptüi-ptüi) pole mitte mingeid probleeme olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm.. ise olen 15 ja teen kükki ikka oma 8 seeriat. 4x täiskükk ja 4x poolkükki ja kordused 10-12x peal raskused kuni 130 kg ja siiani (ptüi-ptüi-ptüi) pole mitte mingeid probleeme olnud.

130kg on päris tubli.... kas sa lased täiskükis ennast lõpuni ka või teed "poole-per$se" 90* kükke?

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, kas keegi üldse laseb täiesti lõpuni. Ise teen ka tunde järgi sinnani, kus säär ja reie tagaosa hakkavad kokku puutuma. Korralikud kükid ühesõnaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise lasen täiesti lõpuni.... võtab jala hästi läbi...

mul see ainus harjutus jalale kuna peale kangi pole peaaegu midagi...

jalapäev teen 4-6 seeriat kükki u. 7-10 kordusega ja koju minek... vaevaline

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise lasen täiesti lõpuni.... võtab jala hästi läbi...

mul see ainus harjutus jalale kuna peale kangi pole peaaegu midagi...

jalapäev teen 4-6 seeriat kükki u. 7-10 kordusega ja koju minek... vaevaline

aga kas mingeid muid, nagu näiteks käärkükk või siis good morning, ei tee? suht mõttetu päev jah muidu aint 6ks seeriaks jõuka minna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enne tegin jalapressi ka... aga see viidi ära... nüüd pole teda enam... :)

nu teen veel paar seeriat kõhtu ka....

aga tavaliselt võtavad need kükid nii läbi et on raske minema kõndida...

ps. jõusaal on tasuta... piiratud võimalustega kuid tasuta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lasen ka täiesti lõpuni, nii, et tagumine reielihas sääreihasega kokku puutub :) Muidu raskused on väikesed kuna kükki pole väga palju teinud.

Muudetud kasutaja Vinsanity poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei mõista kuidas te kõik niihästi painute et reied säärtega kokku. ja kuuldabasti see ei pidavat eriti hea liigestele olema. siis nagiu liiga sügavale lasta. endal kui ikka raskust kõvasti laduda siis lihtsalt ei saa väga alla lasta sest siis kaldub seljast liiga ette ja võib krõks käia :)

või olete kõik nii kapid et reied ja sääred nagu ronnil. lased 5 centimeetrit allapoole tiba nõjatad ja juba koos ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu põlvehädad on varasemast ajast tingitud, kuid eelkõige sellepärast, et tegin küll soojenduse 10 min ja siis soojendusseeriad, kuid pkorralikult ei saanud ikkagi soojaks. Kui hakkasin alla tegema säärte sirutusi ette, siis oli ka põlvevalu vähem ja saan uuesti korralikult kükkida. Tihtipeale kardetakse just teha mingi muu harjutus alla, kuna eeldatakse et jõud läheb kükiks ära, kuid võin kinnitada, et mõned pikad seeriad sirutusi ennne kükki, pigem tagavadf selle, et saad suhteliselt kähku hakata max raskustega kükkima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhilised liigesterikkujad on ka pallimängud, ma ise 8 aastat korvpalli mänginud ja ma ei tea juba piinlik on et ei paindu üldse, ei tea mis värk on, eriti põlvedest jne. Ega ma teen kükki ka naeruväärse raskusega, jalatrenniga tegin algust selle aasta algul :lol: Aga noh, millalgi peab ju alustama ka, või mis :unsure:

Muudetud kasutaja Vinsanity poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu põlvehädad on varasemast ajast tingitud, kuid eelkõige sellepärast, et tegin küll soojenduse 10 min ja siis soojendusseeriad, kuid pkorralikult ei saanud ikkagi soojaks. Kui hakkasin alla tegema säärte sirutusi ette, siis oli ka põlvevalu vähem ja saan uuesti korralikult kükkida. Tihtipeale kardetakse just teha mingi muu harjutus alla, kuna eeldatakse et jõud läheb kükiks ära, kuid võin kinnitada, et mõned pikad seeriad sirutusi ennne kükki, pigem tagavadf selle, et saad suhteliselt kähku hakata max raskustega kükkima.

paraku olen olukorras kus peale kangi ja hantlite pole midagi kasutada... mida siis soenduseks kasutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×