Jump to content
Ott Kiivikas

Sweden Grand Prix 2016 - 4 medalit Eestile! GALERII

Recommended Posts

16 aprillil toimub Rootsis, Malmös Sweden GP. Tegemist hea korraldusega võistlusega ja olen ise seal varem kahel korral võidurõõmu nautinud, korra ka absoluudi võidu tasku pistnud. Eestist on sinna minemas suurem võistlejate seltskond, alates bikiinist ja rannafitnessist, lõpetades klassikalise ja kulturismikategooria võistlejatega.

Praegu tean ,et Ene Tomingas, Kuido Jõgisalu, Peep Reinart, Kert Kaljula, Raigo Kuusnõmm ja mina plaanime seal võistleda, lisaks on huvi tundnud Agne Kiviselg.

Bodybuilding men GP Overall
1st 2000 euro
2nd 1000 euro
3d 500 euro

Body Fitness GP Overall
1st 500 euro
2nd 250 euro
3d 100 euro

Classic Bodybuilding GP Overall
1st 500 euro
2nd 250 euro
3d 100 euro

Bikini Fitness GP Overall
1st 500 euro
2nd 250 euro
3d 100 euro

Mens Physique GP Overall
1st 500 euro
2nd 250 euro
3d 100 euro

Womans Physique Open
1st 500 euro
2nd 250 euro
3d 100 euro

11051928_1216491215032534_29545436574603

Lisainfo: http://www.swedengrandprix.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetekel registreerunud sportlased.

Bodybuilding -80 kg

Abdel Rahman Hikmat, Anytime Gym - Denmark

Mohamed Lotfy Nilsson, Elitnutrition

Raigo Kuusnõmm, Estonia

Bodybuilding -90 kg

Ott Kiivikas, Reval - Sport-Estonia

Niro de la Rua, Team Gymgrossisten Elit

Bodybuilding +90 kg

Mohamad Kaddoura, Alex Fitness

Tobias Jonasson, AL coaching

Marcus Salomonsson, Kraftcentralen

Women´s Physique

Johanna Indhage Team Justfit

Susanne Rydmyr, Team shapesgym

Mia Brobeck, Team Elitnutrition

Regina Strid Formafitness Malmö

Malou Holmström, XXXL Sweden

Body Fitness -163 cm

Hanna Wetterlund, Team JF Athletes

Wictoria Bräck, Team Steel Nutrition

Linn Borgström, Team JF Athletes

Elin Björkegren, AL Coaching

Mirjam Trujillo, Team MM Sports

Anna Bomar, Team Shapes Gym

Anna Karlsson TC strong by sweden

Eva Sederholm, TEAM ALIBA

Pia Jansson, Team Swedish Supplements

Carina Hallqvist, Team Elit Nutrition

Therese Hultberg, Shape by Sharam

Linn Jakobsson, Team Ironsport

Body Fitness -168 cm

Josefina Eriksson, Team Power Eskilstuna

Hanna Wetterlund, Jfathletes

Emelie Hilm, Växer Gym

Emma Gustafson, Team Gumse Gym

Jenni Torstensson, Muscle zone gym

Sanphuong Sam, Team Elit Nutrition

Emma Melin, Team Ironsport

Jenni Torstensson, Team Musclezone

Body Fitness +168 cm

Elin Cannerbo, Edererathletes

Jenny Packalén, Edererathletes

Emma Mellgren, Team Steel Nutrition

Kathleen Franke, Team Bodyfight

Maria Hasselmark, Team Better Bodies

Bikini Fitness -163 cm

Vanessa Kasumovic, Team MM Sports

Annelie Damberg, Team Gym Grossisten Butik

Sarah Svensson, Team Exhale Gym

Linda Colarte, Team MM Sports

Sara Guess Olsson, Team MM Sports

Sandra Solaric, Team Better Bodies

Anna Bogs Struglics, Team K.O. Store

Helena Tzimourtas, Team Chamoun

Sara Larsson, Team Chamoun

Frida Sharifi, Team K-O store

Malin Lamberg, Team Chamoun

Emelie Söder, Team Forever Fit by Better Bodies

Elvira Grönkvist Nyberg, MM Sports Team

Carolina Rahm, Delta Gym

Rebecca Wallman, Team Shape by Sharam

Sofia Forsberg, Team Ironsport

Cecilia Sköld, MM Sports

Amelie Claesson, Team Elit Nutrition

Kathleen Olsson, TC Srong by SWeden

Bikini Fitness -166 cm

Emma Cederholm, Edererathletes

Sara Jönsson Hammer Team

Jenny Hovenberg, Team K.O store

Julia Andersson, Team Svensk Sport Nutrition

Kajsa Bengtsson, Team Golden Physique

Erika Englund, Fitnessguru

Bikini Fitness -169 cm

Jessica Holmström, Team svensktkosttillskott

Elvira Pettersson, Team exhalegym

Faye Corbett, Team Diamond Fitness

Emma Johansson, Gladius Gym

Josefina Kristiansen, Team Tillskottsbolaget

Zana Rohani, Team Elit Nutrition

Adrienne Daudi Team Svensk Sport Nutrition

Marina Johansson, Team Kasra

Nadja Nielsen, Team Elit Nutrition

Bikini Fitness +169 cm

Lee Sheldon Huggler, Team Gymgrossisten Butik Göteborg

Tina Leinonen Team MM Sports

Lina Kroon, TC strong by sweden

Saynaz Mokhtari

Therese larsson, Team MM Sports

Michaela Svangren, Team Ironsport

Maria Regen, Team Svensk Sport Nutrition

Johanna Sonesson, Team Scitec Nutrition

Josefin Jensen, XXXl Sweden

Michelle Korén, Team JF Athletes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisan ka teise osa registreerunutest :)

Classic Bodybuilding -180 cm

Jens Hartler, Edererathletes

Sebastian Andersson, Team MM Sports

Dennis Andersson, Team MM Sports

Tomas Jakobsson, Team Chamoun

Calle Bolund, Team Tyngre

Jan Linde, Team Ironsport

Peep Reinart, Sparta SK Estonia

Jimmie Carpman, Team Elit Nutrition

Richard Bjuvhage, Ironworks Gym

Classic Bodybuilding +180 cm

Gerhard Marcher, Edererathletes

David Sundqvist, Exhale Gym

Erik Svantesson, Gymgrossisten butik

Calle Ekman, Gymgrossisten butik Göteborg

David Losell, Landskrona kraftsportsklubb

Rikard Zaar, Team Gumse Gym

Monir Hejazi, Team shape by Sharam

Men´s Physique -178 cm

Marcoci Tazvan Florin, Romanian

Simran Singh, Edererathletes

Josef Balevasi, BMR Sports Nutrition

Nikola Rushiti Team Proteinbutiken

Shahin Daneshgari Nejad, Team Golden physique

Richard Persson, Team K.O Store

Tuomas Viitala, Team Ironhouse Gym

Christian Foxberg, Nordicwellness

Hassan Nqila, Delta Gym

Ahmed Mohammed, Team Shape by Sharam

Henrik Otterström, MM Sports Team

Yosef Halim , MM Sports Team

Robert Silva, MM Sports Team

Daniel Skowronski, Body Science Team

Kert Kaljula, Sparta SK Estonia

Leo Steen, Team Chamoun

Mohamed Ali, Fit N Fight

Ahmed Abdelhafez, Team Elit Nutrition

Redir Nerway, Delta Gym

Mohamed Ali, Team BMR Sport Nutrition

Henrik Vu, Team K.O. Store

Law Shala, Workout Empire

Atif Agic, Team Elitnutrition

Men´s Physique -182 cm

John Nyström, Team K.O store

Robin Olsson, Team Better Bodies

John Nyström, FearlessFitness

Anders Höglund, Team MM Sports

Anders Toresson, Team MM Sports

Anton Stenberg, TEAM K.O. Store

Edin Vidjen, Team Musclezone

Dusko Komso, Team Power Eskilstuna

Men´s Physique +182 cm

Jonatan Ohlén, Gymgrossisten butik Göteborg

Jonas Barkman, Team Tillskottsbolaget

Jussi Ojakangas, Team Fairing

Daniel Nilsson, Hammer Team

Rasmus Sjöberg-Madsen, Team inshape

Jimmy Törnetoft, Team MM Sports

Robert Cret, Team Gymkostbutiken

Aso Ramazani, Team Proteinbolaget

Fredrik Hjert, Team MM Sports

Christian Nissen, Team Musclezone

Kuido Jõgisalu, Spa&Sport Pärnu Estonia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellel on võistlusmuusika tuleks see saata otse alltoodud mailile. See puudutab klassikuid ja kulturiste.

 

All posing music must be send to
loaded1962@hotmail.com
Use MP3 versions.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Quote

Ott Kiivikas and 14 other athletes from Estonia have sign in!


Welcome to Sweden Grand Prix.

Sweden Bodybuilding & Fitness Grand Prix foto.

 

Edited by AnneP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Complete competitor lists // http://swedengrandprix.com/notified.html

Bodybuilding -80 kg

  1. Raigo Kuusnõmm, Estonia
  2. Lukasz Kmuk, Poland
  3. Pierre Ågren, Team Power Eskilstuna
  4. Mats Ljung, MM Sports Team
  5. Fredrik Spång, Team Palmell
  6. Jonas Sleiman Delta Gym
  7. Vytautas Žylė, Oazis Lithuania
  8. Klaus Bjerg, Denmark
  9. Art Tosom, Denmark

 

Bodybuilding -90 kg

  1. Ott Kiivikas, Reval - Sport-Estonia
  2. Niro de la Rua, Team Gymgrossisten Elit
  3. Adam Danie, JK Fitness
  4. Samuel Blomgren, Iron Stable Bodybuilding
  5. Krzysztof  Skryplonek  Poland
  6. Daniel Alritzson Team Proteinbolaget
  7. Alaa Tillo, Team Just Fit
  8. Saleem Wasi, Denmark
  9. Brian Bonde, Denmark
  10. Alexander Strøberg, Denmark

 

Bodybuilding +90 kg

  1. Mohamad Kaddoura, Alex Fitness
  2. Tobias Jonasson, AL coaching
  3. Marcus Salomonsson, Kraftcentralen
  4. Markus Rinse, Team K.O. Store
  5. Jan Nordlund, Sussi's fitness Forever team
  6. Kevin Koxha, Team Haningehälsostudio
  7. Martin Göransson, Team MM Sports
  8. Ole Kristian Våga, Norway
  9. Wojciech Pieczaba, Poland
  10. Kamil Tanwic, Poland
  11. Mikael Gumse, Team Gumse Gym
  12. Piotr Ševčenko, VKFKS Lithuania
  13. Deividas Dubinas, Dubinas LT Lithuania
  14. Rasmus Charlie Sølvsten, Denmark

 

Women´s Physique

  1. Johanna Indhage Team Justfit
  2. Mia Brobeck, Team Elitnutrition
  3. Regina Strid Musclezone Malmö
  4. Malou Holmström, XXXL Sweden
  5. Rosanna Scharin, Team Better Bodies
  6. Lisbeth Grape, Team Gymgrossisten Butik
  7. Anna K Björkman Wallin, Gnesta Gym
  8. Alexa Levevik Team Gumse Gym
  9. Semiran Dag, Eliteteam Bodysciense
  10. Betinna Virenfeldt, Denmark
  11. Jeanette Johansson, Team Swedish Supplements

 

Body Fitness -163 cm

  1. Hanna Wetterlund, Team JF Athletes
  2. Linn Borgström, Team JF Athletes
  3. Elin Björkegren, AL Coaching
  4. Mirjam Trujillo, Team MM Sports
  5. Anna Bomar, Team Shapes Gym
  6. Anna Karlsson TC strong by sweden
  7. Pia Jansson, Team Swedish Supplements
  8. Carina Hallqvist, Team Elit Nutrition
  9. Alexandra Ljung, MM Sports Team
  10. Therese Vilrik Bruun, Team Masskinen Denmark
  11. Sarah Nordeke, Stell Nutrition
  12. Carina Isaksson, Team Better Bodies
  13. Susse Hougaard, Denmark
  14. Mette Kragelund, Denmark
  15. Therese Vilrik Bruun, Denmark
  16. Mette Daugaard, Denmark

 

Body Fitness -168 cm

  1. Josefina Eriksson, Team Power Eskilstuna
  2. Hanna Wetterlund, Jfathletes
  3. Emelie Hilm, Växer Gym
  4. Emma Gustafson, Team Gumse Gym
  5. Jenni Torstensson, Muscle zone gym
  6. Sanphuong Sam, Team Elit Nutrition
  7. Emma Melin, Team Ironsport
  8. Jenni Torstensson, Team Musclezone
  9. Therese Sandin, TC Strong by Sweden
  10. Gea Taalvelt, Spa&Sport Spordiklubi Estonia
  11. Tatiyana Pudovkina, HC GYM Estonia

 

Body Fitness +168 cm

  1. Elin Cannerbo, Edererathletes
  2. Jenny Packalén, Edererathletes
  3. Kathleen Franke, Team Bodyfight
  4. Maria Hasselmark, Team Better Bodies
  5. Josefin Kardell, MM Sports Team
  6. Sofia Eklund, Team Get Prepared
  7. Kristina Hansen, Denmark

 

Bikini Fitness -163 cm

  1. Vanessa Kasumovic,  Team MM Sports
  2. Annelie Damberg, Team Gym Grossisten Butik
  3. Sarah Svensson, Team Exhale Gym
  4. Sara Guess Olsson,  Team MM Sports
  5. Sandra Solaric, Team Better Bodies
  6. Anna Bogs Struglics, Team K.O. Store
  7. Helena Tzimourtas, Team Chamoun
  8. Sara Larsson, Team Chamoun
  9. Frida Sharifi, Team K-O store
  10. Malin Lamberg,  Team Chamoun
  11. Emelie Söder, Team Forever Fit by Better Bodies
  12. Elvira Grönkvist Nyberg, MM Sports Team
  13. Carolina Rahm, Delta Gym
  14. Rebecca Wallman, Team Shape by Sharam
  15. Sofia Forsberg, Team Ironsport
  16. Cecilia Sköld, MM Sports
  17. Amelie Claesson, Team Elit Nutrition
  18. Kathleen Olsson, TC Srong by SWeden
  19. Anna Stålnacke, Team Tyngre
  20. Vanessa Kasumovic, MM Sports Team
  21. Fabiola Bustos, Team Flex Sweden
  22. Caroline Aspenskog BMR Sport Nutrition
  23. Sara Säwar Franzen, Team Fairing
  24. Regina Krukovskaja, Audentes Fitness Estonia

 

Bikini Fitness -166 cm

  1. Emma Cederholm, Edererathletes
  2. Sara Jönsson Hammer Team
  3. Jenny Hovenberg, Team K.O store
  4. Julia Andersson, Team Svensk Sport Nutrition
  5. Kajsa Bengtsson, Team Golden Physique
  6. Julia Vivien, Team Nordiskt Kosttillskott
  7. Paulina Hermansson, One Day Crew
  8. Julia Volz Team Nordiskt Kosttillskott
  9. Nathalie Carlbrant, Team Fairing
  10. Frida Sjöström, Team Gymgrossisten Elite
  11. Anna Bose, Lessebos Styrkeklubb
  12. Camilla Just, The Just Effect Denmark
  13. Ann Sofie Gustavsen, Denmark
  14. Anja Sørensen, Denmark
  15. Stine Reitz, Denmark
  16. Karima Katja, Denmark
  17. Michelle Kicki Wagner, Denmark
  18. Zandra Dons, Denmark
  19. Trine Rathlau, Denmark
  20. Malin Kronmarker Team Steel nutrition

 

Bikini Fitness -169 cm

  1. Jessica Holmström, Team svensktkosttillskott
  2. Elvira Pettersson, Team exhalegym
  3. Faye Corbett, Team Diamond Fitness
  4. Emma Johansson, Gladius Gym
  5. Josefina Kristiansen, Team Tillskottsbolaget
  6. Zana Rohani, Team Elit Nutrition
  7. Adrienne Daudi Team Svensk Sport Nutrition
  8. Marina Johansson, Team Kasra
  9. Nadja Nielsen, Team Elit Nutrition
  10. Weronica Liljeroth, Edererathletes
  11. Agne Kiviselg, Spa&Sport sportclub Estonia
  12. Julia Friberg, AL Coaching Jönköping
  13. Malin Embla Norrman Team Eedererathletes
  14. Ene Tomingas, My Fitness Estonia
  15. Andra Vagur, Spordikeskus Teras Estonia
  16. Helen Randmets, My Fitness Estonia
  17. Miriel Widerström, Örebro kraftsportsklubb
  18. Kristina Narbutaitytė, Pegasas Lithuania
  19. Sandra Rosendahl, Denmark
  20. Bettina Bach, Denmark
  21. Natasha Garder, Denmark
  22. Natacha Lange, Denmark
  23. Andra Vagur, Spordiklubi Teras Estonia

 

Bikini Fitness +169 cm

  1. Lee Sheldon Huggler, Team Gymgrossisten Butik Göteborg
  2. Tina Leinonen Team MM Sports
  3. Lina Kroon, TC strong by sweden
  4. Saynaz Mokhtari
  5. Therese larsson, Team MM Sports
  6. Michaela Svangren, Team Ironsport
  7. Maria Regen, Team Svensk Sport Nutrition
  8. Johanna Sonesson, Team Scitec Nutrition
  9. Josefin Jensen, XXXl Sweden
  10. Michelle Korén, Team JF Athletes
  11. Ronja Rungberg, TC Strong By Sweden
  12. Julia Falkman, Team Elit Nutrition
  13. Linn Strand, Gladius Gym
  14. Frida Paulsen Stern Workout Empire
  15. Kirke Kirt, TÜ ASK Estonia
  16. Mya Lindahl, Delta Gym
  17. Diana Stankejeva, Oazis Lithuania
  18. Julie Speich, Denmark
  19. Nathalie Buhl, Denmark
  20. Camille Wagner Denmark

Classic Bodybuilding -180 cm

  1. Jens Hartler, Edererathletes
  2. Sebastian Andersson, Team MM Sports
  3. Dennis Andersson, Team MM Sports
  4. Tomas Jakobsson, Team Chamoun
  5. Calle Bolund, Team Tyngre
  6. Jan Linde, Team Ironsport
  7. Peep Reinart, Sparta SK Estonia
  8. Jimmie Carpman, Team Elit Nutrition
  9. Richard Bjuvhage, Team Sisu Nutrition
  10. Johan Boström, Team Fitnessbutiken Alingsås
  11. Nicodemus Nilsson, Nordic Sports Nutrition
  12. Siim Savisaar, TÜ ASK Estonia
  13. Patrik Kasra, Midland active
  14. Ahmad Seyar Jahani, Team Elit Nutrition
  15. Johnny Grape,Team Tyngre

 

Classic Bodybuilding +180 cm

  1. Gerhard Marcher, Edererathletes
  2. David Sundqvist, Exhale Gym
  3. Erik Svantesson, Gymgrossisten butik
  4. Calle Ekman, Gymgrossisten butik Göteborg
  5. David Losell, Landskrona kraftsportsklubb
  6. Rikard Zaar, Team Gumse Gym
  7. Monir Hejazi, Team shape by Sharam
  8. Torbjörn Swedin, Team Kasra
  9.  Jannick Weisschnur, Olympic Hamburg Germany
  10. Fredrik Ström, Team Better Bodies
  11. Henrik Kjellsson, Team Ironhouse
  12. Pontus Kerstis, Bjurhovda Atletklubb
  13. Thony Sundgren, Team Fitnessbutiken Alingsås
  14. Mohamad Baker Aziz, Denmark

 

Men´s Physique -178 cm

  1. Marcoci Tazvan Florin, Romanian
  2. Simran Singh, Edererathletes
  3. Josef Balevasi, BMR Sports Nutrition
  4. Nikola Rushiti Team Proteinbutiken
  5. Shahin Daneshgari Nejad, Team Golden physique
  6. Tuomas Viitala, Team Ironhouse Gym
  7. Christian Foxberg, Nordicwellness
  8. Ahmed Mohammed, Team Shape by Sharam
  9. Henrik Otterström, MM Sports Team
  10. Yosef Halim , MM Sports Team
  11. Robert Silva, MM Sports Team
  12. Daniel Skowronski, Body Science Team
  13. Kert Kaljula, Sparta SK Estonia
  14. Leo Steen, Team Chamoun
  15. Mohamed Ali, Fit N Fight
  16. Ahmed Abdelhafez, Team Elit Nutrition
  17. Redir Nerway, Delta Gym
  18. Mohamed Ali, Team BMR Sport Nutrition
  19. Henrik Vu, Team K.O. Store
  20. Law Shala, Workout Empire
  21. Atif Agic, Team Elitnutrition
  22. Issa Hussein, Danmark
  23. Alexander Ladsten, Norway
  24. Daniel Djurdjevic, Team Workout Empire
  25. Ali Torkniman, Team Better Version
  26. Per Robertsson, Team Shape by Sharam
  27. Mohamed Hamad, Team Larsen physique Denmark
  28. Hashim Youshaa, Denmark
  29. Faizan Sakhi, Denmark

 

Men´s Physique -182 cm

  1. John Nyström, Team K.O store
  2. Robin Olsson, Team Better Bodies
  3. John Nyström, FearlessFitness
  4. Anders Toresson,  Team MM Sports
  5. Anton Stenberg, TEAM K.O. Store
  6. Edin Vidjen, Team Musclezone
  7. Dusko Komso, Team Power Eskilstuna
  8. Aurélien Daudi, Team Svensk Sport Nutrition
  9. Pierre Ericsson, Delta Gym
  10. Isak Netzler, Edererathletes
  11. Islam Ali, Elit Nutrition
  12. Kevin Vega, Lynx Multisport Team, Göteborg
  13. Peter Bendtsen, Denmark

 

Men´s Physique +182 cm

  1. Jonatan Ohlén, Gymgrossisten butik Göteborg
  2. Jonas Barkman, Team Tillskottsbolaget
  3. Jussi Ojakangas, Team Fairing
  4. Daniel Nilsson, Hammer Team
  5. Rasmus Sjöberg-Madsen, Team inshape
  6. Jimmy Törnetoft, Team MM Sports
  7. Robert Cret, Team Gymkostbutiken
  8. Aso Ramazani, Team Proteinbolaget
  9. Fredrik Hjert, Team MM Sports
  10. Christian Nissen, Team Musclezone
  11. Kuido Jõgisalu, Spa&Sport Pärnu Estonia
  12. Marcus Grönroos, Team Tyngre
  13. Michael Hafström, Team Steel Nutrition
  14. Rafi Ohanes, Team ProteinExperten
  15. Dino Cordic, Team Mm Sports
  16. Hans Hiiuväin, Fittest Klubi Estonia
  17. Christian Nissen, Team Musclezone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juba homme stardib suurem seltskond Rootsi võistlema ja ülal on toodu ära ka otseülekande link, seega iga spordisõber saab oma lemmikule lives kaasa elada! Loodetavasti ka endal õnnestub korrata eelmise nädalavahetuse edu ja oleme ausad, et Rootsi GP on mulle olnud senini väga edukas kaks korda võistlenud ja tasuks kategooria võit + Overall 2014 ja 2015 kategooria võit ja 1 punkt jäi lahutama overalli võisdust...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes kus hotellis peatub ka? Ise platseerun Good Morning nimelisse,  ehk keegi veel samasse. 

 

Oleks hea kahasse nt grimmi peale panna. 

 

Oti vorm on terav nagu mõõk,  läheb andmiseks! 

Edited by haubits

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radisson Blue mina, Raigo, Ene, Kristo... eks õhtul peale registreerimist arutame, kes keda aitab ja kes kunas kohapeal peab olema, pikk päev ja mingi jaotus tuleb teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 tund tagasi, haubits ütles:

Kes kus hotellis peatub ka? Ise platseerun Good Morning nimelisse,  ehk keegi veel samasse. 

 

Oleks hea kahasse nt grimmi peale panna. 

 

Oti vorm on terav nagu mõõk,  läheb andmiseks! 

 

 

Peep ja Kert on sellises hotellis nagu Best Western Plus Hotel Noble House

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kulturismis astuvad üles Ott Kiivikas (Reval Sport) ning tema õpilane Raigo Kuusnõmm (Sparta Spordiklubi). Mõlemad mehed osalesid ka eelmisel aastal, kus Ott saavutas oma kategoorias esikoha ning Raigo võitis hõbeda. Mehed astuvad üles erinevates võistluskategooriates: Kuusnõmm kuni 80kg kaaluvate meeste seas ning Kiivikas klassis -90kg. Kui Kiivikas on sellel hooajal jõudnud osa võtta juba kahest võistlusel, toonud ära hõbeda, kulla ja absoluudivõidu, siis Kuusnõmme jaoks on tegemist hooaja avavõistlusega.  

Klassikalises kulturismis astuvad üles selle aasta võistlushooaega alustav Peep Reinart (Sparta Spordiklubi) ning 3 nädalat tagasi Saksamaal toimunud võistlustel väga hea vormi näidanud Siim Savisaar (TÜ ASK). 

Bikiinifitnessis võistlevad Andra Vagur (Spordikeskus Teras), kes saavutas hiljuti rahvusvahelisel debüütvõistlusel esikoha. Võistlustulle astub ka Ene Tomingas (My Fitness), kes tõi möödunud sügisel toimunud MM-lt suurepärase kuuenda koha. Lisaks osalevad veel Eesti Meister ning mitmetelt rahvusvahelistelt võistlustelt medaleid toonud Agne Kiviselg (Spa ja Sport spordiklubi) endine Nexuse lauljatar ning eelmisel nädalal esimest korda bikiinifitnessis üles astunud Helen Randmets (My Fitness) ning kunagine kergejõustiklane Kirke Kirt (TÜ ASK).

Bodyfitnessis astuvad üles Tatiyana Pudovkina (HC GYM) ja Gea Taalvelt(Spa ja Sport spordiklubi), kelle jaoks on samuti tegemist hooaja avavõistlusega. Mõlemad sportlased on varasemalt toonud medaleid ja finaalikohti rahvusvahelistelt võistlustelt. 

Rannafitnessis võistlevad eelmisel aastal Eesti meistrivõistlustel väga edukalt mitmeid kuldmedaleid noppinud ning juuniorite ja meeste arvestuse absoluutseks võitjaks kroonitud Kert Kaljula (Sparta Spordiklubi), 2015. aasta Eesti meistrivõistluste Men’s Physique +178cm kategooria auväärse teise koha võitja Kuido Jõgisalu (Spa ja Sport spordiklubi) ning 2015. aastal Eesti karikavõistlustel Men’s Physique +178cm kategoorias teise koha saavutanud Hans Hiiuväin (Fittest klubi).

Võistluste otseülekanne SIIT!

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 tundi tagasi, haubits ütles:

Kes kus hotellis peatub ka? Ise platseerun Good Morning nimelisse,  ehk keegi veel samasse. 

 

Oleks hea kahasse nt grimmi peale panna. 

 

Oti vorm on terav nagu mõõk,  läheb andmiseks! 

 

Siim, Gea, Agne ja Kuido on kah sinu hotellis:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×