Jump to content
uustulija

lõuatõmma

Recommended Posts

minugi puhas rekord on 17 l6uga...PS: mossemees: kui su s6ber 130kg surub ei t2henda et ta peaks ka h2sti l6uga t6mbama. mu klassivend kes surub rinnalt vbla 50kg t6mbab l6uga 12x puhtalt...sinu n2ite j2rgi peaks see klemm rinnalt v2hemalt 100kg lykkama

No sa saad nyyd kyll valesti aru.Ma lihtsalt tõin näite,et ei ole kerge tõmmata korralikult 27 lõuga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saab, aga mitte piisavalt ju. Kui sa isegi lõuga ei jõua tõmmata, no krt mida sa üldse jõuad siis. See ju kõige elementaarsem lailihase harjutus. Naised tõmbavad selle plokiga, mehed ikka peaksid oma keharaskuse üles suutma tirida ja 10 x.

jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah mina jaksan teha korralikult pealthaardes mingi 10 lõuga ,kuidseda venda,kes 27 korralikult ilma jõnksuta teeb tahaks küll näha.Igathes min sõber kes 130 surub teeb mingi 15 korralikku lõuga.

Meil kunagi koolis kehalise kasvatuse õpetaja soovitas,et kui tahate lõua tõmbamist harjutada tehke esimene päev niipalju kui jõuate ja teine päev kas siis samapalju või 1 rohkem ja nii ta tulebki!

tule järgmisel aastal TSGsse. proovin 35 lõuga ära tõmmata. ja kõik 27 lõuga on ilma jõnksuta, sest õpetaja ei loe neid ja ei ole mõtet ennast niisama väsitada.

aga kui ma tahaks teha nii plokki, kui ka lõuatõmmet, siis millega ma alustama peaks, sest näiteks peale ploki tõmmet ei jõua ma üle 7 lõua tõmmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris kurvad probleemid teil.. kui eesmärk on teha rekordit, siis on vist see plaan õige, et proovida iga päev 1 rohkem kui eelmisel päeval! aga kui eesmärk ikka massi suurendamine, siis 10 lõuga väga hea. kui jõuad rohkem, seo endale mingi kangi ketas kylge. siis tunned, kuidas oksad ei taha enam kokku minna!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×