Jump to content
uustulija

lõuatõmma

Recommended Posts

paluju sõltub ka sellest kuidas seda lõuga teha. minuarust kõigepealt töötavad biitseps ja lailihas. siis edasi võibolla hästi väheke isegi rind. ja äkki seljapeal veel mingisugused lihased. kui vängerdad siis tötab kindlasti kõht ja jalalalihased kaah :);)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Halvad infoallikad sul ;) lõuatõmbed selja taha ei ole üldse kasulikud ja laiahaardega pullups pole ka suurem asi :)

Kui valdad inglise keelt piisavalt häst, siis saad siit sitelt kõik vajaliku teada:

Clicki siia xD

Kui ei saa aru, siis võin väikese kokkuvõtte teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Halvad infoallikad sul ;) lõuatõmbed selja taha ei ole üldse kasulikud ja laiahaardega pullups pole ka suurem asi :)

Kui valdad inglise keelt piisavalt häst, siis saad siit sitelt kõik vajaliku teada:

Clicki siia xD

Kui ei saa aru, siis võin väikese kokkuvõtte teha.

huvitav link.... räägb et viimase piirine ei tasu treenida...

pigem lõpetada seeria kui 1-2 jõuaks veel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilma lõuatõmbamiseta ei saa selga laiaks. Ronnie Coleman soovitab tõmmata ette poole lõuga, ja kindlasti laia haardega. See mõjutab lailihase laiust paremini, kui kukla taha tõmbamine. Aga vahelduseks võib kukla taha ka tõmmata ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul üks küsimus. Mul on nii, et lõuga ma piinlikult üldse ei jõua tõmmata. Rinnaltsurumised jne on ikka kõik normis enda arvates ja rööbaspuudel pumpamine, kuid lõuga ei jõua tõmmata, puhtalt enamgi veel mitte. Mis te aravate, kas asi võib olla käte pikkuses? Nimelt mul käed üsna pikad võrreldes teistega, nuh ikka kõvasti pikemad. Nagu nii on, et ma lõuga lõpuni nagu peale ei saa, võin 20 lahmida küll, kuid neist 12-13nel korral ei saa lõuga korralikult peale ja selles ongi probleem B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul üks küsimus. Mul on nii, et lõuga ma piinlikult üldse ei jõua tõmmata. Rinnaltsurumised jne on ikka kõik normis enda arvates ja rööbaspuudel pumpamine, kuid lõuga ei jõua tõmmata, puhtalt enamgi veel mitte. Mis te aravate, kas asi võib olla käte pikkuses? Nimelt mul käed üsna pikad võrreldes teistega, nuh ikka kõvasti pikemad. Nagu nii on, et ma lõuga lõpuni nagu peale ei saa, võin 20 lahmida küll, kuid neist 12-13nel korral ei saa lõuga korralikult peale ja selles ongi probleem B)

Lailihas on nõrk......lase kellelgi aidata ennest või sii tõmma plokke hoopis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ee rekordit tehes ei saa h2id lailihaseid...6igeks arenguks peaks ikkagi tegema mingi kymneseid seeriaid ja suht laia haardega..selleks et kymnene seeria piisavalt 2ra v2sitaks j2ta end ylesse mingi sekundiks seisma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguses ei ole eriti mõttet rippuda aga peale seeriat võiksid ikka lasta rippesse ja ~ 20 sek olla rippes, see peaks vabastama mingil määral lihased pingest. Üldiselt nendele Kes ei jõua lõuga tõmmata ei kupli ette ega ka taha: võtke kang ja suruge lõua juurest üles, alla järgmisel korral s.o seljapäeval tehke sama ainult suruge selja tagant. Haarde laius alguses peaks olema õlgadelaiuselt või isegi natuke kitsamalt.

Edit: Tänu Miin-i postile sain aru, et ei saa.....Need kaks harjutust, mis ma soovitasin on väga hea füüsilise arengu soodustajad aga otseselt ei treeni nad neid lihaseid mida kasutame lõugatõmbamisel. Et neid lihaseid treenida tuleks tõmmata rippkangi vastavalt kas, siis lõua ette või kukla taha.

Muudetud kasutaja St poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah mina jaksan teha korralikult pealthaardes mingi 10 lõuga ,kuidseda venda,kes 27 korralikult ilma jõnksuta teeb tahaks küll näha.Igathes min sõber kes 130 surub teeb mingi 15 korralikku lõuga.

Meil kunagi koolis kehalise kasvatuse õpetaja soovitas,et kui tahate lõua tõmbamist harjutada tehke esimene päev niipalju kui jõuate ja teine päev kas siis samapalju või 1 rohkem ja nii ta tulebki!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minugi puhas rekord on 17 l6uga...PS: mossemees: kui su s6ber 130kg surub ei t2henda et ta peaks ka h2sti l6uga t6mbama. mu klassivend kes surub rinnalt vbla 50kg t6mbab l6uga 12x puhtalt...sinu n2ite j2rgi peaks see klemm rinnalt v2hemalt 100kg lykkama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks lõugatõmbamine sõltub ka katsealuse kaalust ja otseloomulikult powerist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×