Jump to content
Kuido Jõgisalu

Kuido Jõgisalu FAST Team

Recommended Posts

Tervitus!

Jälle üks nädal mööda saamas. Trennid käivad suure hooga, täna kuues trenn järjest, homme ka kindlasti minek. Vaba päeva teen vist alles tulevasel kolmapäeval, siis olen terve päeva Tallinnas tööga seotud koolitusel. Hetkel on trennid väga mõnusad, energiat on ja jõudu jagub ka lõpuni välja ning lihastes on selline full feeling. Mitte nagu dieedi ajal, siis toss väljas pidevalt:D

Täna ärkasin, hommikusöök, askeldasime elukaaslasega natuke kodus, siis trenni (õlatrenn), lõunasöök söödud ja maale minek, vanaemal sünnipäev, seega tuleb väike cheat meal! :D Teate isegi, et vanaemade juures ei saa niisama käia, ennem ei tohi ära minna kui kõht ikka korralikult täis on:D

Pilt tänasest lõunasöögist peale trenni. Kanafilee, pruun riis, aedviljad ning Fast Hera80 šokolaadi sheik, tehtud apesinimahlaga.

post-37415-0-80976400-1442669571_thumb.j

Hoiame pöialt Otile ja Raigole, kes täna võistlevad Norway Openil!

Ning õhtul jälgin kindlasti selle aasta Olympiat, täna men's physique(meie keeles rannafitness)! Loodan, et Sadik Hazovic( 2014 oli teine) võtab see aasta võidu ära! :)

Vaata ka SIIT!

Sadik 3 days out Olympia. ULME vorm minu arust!

post-37415-0-83991800-1442670158_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Pole ammu kribanud. Mis vahepeal toimunud on, ega suurt midagi, ikka korralikult trenni tehtud! :) Viimase kahe nädala jooksul on olnud üks puhkepäev. Tunne on hea, lihased taastuvad ära, energiat jagub, seega ei ole näinud põhjust tihedamalt puhkepäevi teha. Kasutan igat päeva, et saaks ikka trennis käia. Kui tuleb ette päev, et ei ole tõesti aega trenniks, siis teen vaba päeva.

Ammu pole olnud nii vaikset nädalavahetust, kui möödunud nv. Olime elukaaslasega Pärnus, ei kimanud maale vms. Veetsime lihtsalt kvaliteetaega. Laupäeva õhtul mõtlesime, et läheks jalutaks natuke, õues oli väga mõnus ja vaikne, ning üks hetk märkasime, et oleme teise linna otsa jõudnud :D keerasime kodu poole tagasi ja koju jõudes näitas nutiseade, et jalutuskäigu pikkuseks ca 10km. :D

Kuna reede õhtul sai Kalamajakas (väga mõnus koht, soovitan soojalt!) cheat meali söömas käidud, siis valmistasin laupäeva lõunaks kergema eine(low carb), et patustamist natuke tagasi teha. :) Veisehakkliha, muna ja brokkoli.

post-37415-0-73070400-1443418593_thumb.j

Eile treenisin käsi, tegin alguses natuke kardiot, mõned harjutused kõhule ja siis käed. Eilne kätetrenn oli pigem selline pumpav. Toidulisandid mida tarbin, Fast workout INTRA, Hera80, Fast Pudding, Fast Whey3.

Valmistasin väikse video, kus mõned tehtud harjutused ka näha.

Peale trenni natuke magusat! ;)

post-37415-0-20084400-1443418867_thumb.j

Palju õnne eilsetele bikiini tüdrukutele ka! :)

PS: kuna olen filmimaailmas algaja, siis võttis natuke aega enne kui sain aru, et telefoni peaks külili keerama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei!

Pole ammu kirjutanud, miks? Ei teagi, kiired ajad, palju uusi mõtteid/tegemisi jne. Üks õhtu Tartus ja järgmine päev Tallinnas..vahel kisub jube kiireks :D

Õnneks ei ole treeninguid unarusse jäänud, trennid korralikud ja intensiivsed. Vaatasin, et viimane postitus täpselt 2 nädalat tagasi, selle aja peale ainult üks trennivaba päev. Tänaseks olen ca kaks nädalat koos trenni teinud Pärnu Spa&Sport spordiklubi eestvedajaga härra Ramiliga :) Ramil astub 31.10 Salmes lavale klassikalises kulturismis! Treenime hetkel Pärnu Tervise Sanatooriumi jõusaalis. Koos treenimine on andnud mulle palju juurde, Ramil on hea trennikaaslane, ei lase viilida! :D Eile rinnapäeval sai ka edukalt proovitud raskeid hantleid, mida pole ennem pingil surumisega kätte võtnud!

Ja loomulikult tekkis meil ka arutelu, et miks ma ei võistle sügisel. Eks ma olen sellele isegi varem siin mõelnud aga Ramil arvas, et olen täiesti viisakas vormis, ajab veel nii palju teravamaks kui jõuab ning võiksin ikkagi lavale 31.10 astuda. Ise olen viimastel nädalatel kahe vahel olnud, et ei oskagi kohe otsustada.

Härra Vähi kutsus eelmine nädal Ramilit Tartusse poseerima, lõin ka Ramiliga punti ja käisime üleeile reedel Eedani Fitlife's poseerimas, enne poseerimist ka jalatrenn. Panen siia ühe pildi hetke vormist

post-37415-0-96399600-1444586964_thumb.p

Märgiks siinkohal ära veel, et kaal on hetkel 89kg, kevadel võisteldes 82-83kg...nii et kaalu kevadiseks kindlasti ei tõmba :D

aga teen nüüd kolm nädalat kõvasti tööd ja üritan võimalikul targalt seda teha, et mitte väga lopsakust kaotada. Aga mõned triibud peaks kindlasti juurde saama ja lavale vast ikka lastakse :) Imre arvas ka, et kolm nädalat veel tööd teha, kõht teravamaks ning võib lavale minna küll. Imre, paranda kui valetan! :D

Eile jälgisin/ootasin uudishimulikult ja põnevusega sportlaste, kes Soomes võistlesid, tulemusi ja tegevusi. Ja no ikka korralikult kripeldas, et ise õigel ajal ei hakanud sügishooajaks valmistuma. Aga kes neid otsuseid teeb, ikka ise tehtud!

Rannapoistelt tubli töö! Kasparile õnnesoovid 2.koha eest! Ja muidugi Ott! Super! Palju õnne veelkord!

Hetke otsus on selline, et plaan 31.10 Salmes rannafitnessis lavale astuda, head tulemust ei oota aga annan endast parima! Ettevalmistust jätkan koos Ramiliga, koos treenimine annab mõlemale kindlasti hoogu juurde! Kolme nädala pärast tulevad Pärnus kaks meest ja hakkavad lammutama :D

Täna tegin ka Fasti toodete degusteerimist Pärnu Kaubamajakas. Kaubamajakas toimus kampaania Ostupromenaad ning samal ajal pakkus kõrval olev Boosti müügilett ka oma tooteid maitsmiseks, seega rahvast ja melu oli. Degusteerisin tooteid Luxus ja High Protein batoone ning Smoothie Mix'i.

Viimasel ajal olen lugenud, et Tartu kesklinna Fitshopis käivad pensionärid kõvasti degusteerimas...olen mõelnud, et miks küll!?! :D Aga täna sain seda ise ka kogeda, no võiks julgelt väita, et pooled olid pensionärid :D tunnevad tasuta kraami vastu ikka huvi! :D

post-37415-0-73233600-1444588608_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vorm oli sul väga viisakas ning usun et paugutaksid EMV-l päris korralikult. Oluline, et massi ei kaotaks sellest võimsast rindkerest. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilse õhtuga lõppes siis regamine Eesti meistrikatele. Võiks öelda, et minu kategoorias väga huvitav ja põnev nimekiri, kokku viis meest. Kasparit tean nii palju, et olen pildilt näinud ja vorm on tal kindlasti hea! Põhjamaade 2.koht ikkagi! Teised on täiesti võõrad minu jaoks. Hämmastavalt vähe on kevadisi võistlejaid lavale tulemas, mõtlen just rannafitnessi. Ega isegi ei plaaninud aga vean kogemuse mõttes, ennast lavale. Vorm tuleb selline nagu ta tuleb, ulmelist dieeti ei pea, ei ole mõtet ennast piinama hakata ning lihastele ei taha kiire dieediga liiga teha. Pilt on kindlasti läinud teravamaks kui eelnevas postituse oleval pildil aga natuke on veel aega ka, seega saab veel tööd teha! :) Hetke kaal 5kg suurem kui kevadel.

Tekkis ka võimalus osaleda sellel pühapäeval toimuval Riga Pearl võistlusel Lätis. Seda võistlust ei plaaninud üldse aga kuna olen perega puhkamas reede-pühapäev Jurmalas, siis miks mitte tagasi tulles Riias korra lavale minna :) Saab natuke harjutada seda laval olemist ennem meistrikaid :)

Riias osaleb minu info järgi 10 võistlejat rannafitnessis ning kõik pikkused lüüakse kokku, saab lühikeste laiade poistega kõrvuti seista :D

Eestist osalevad rannafitnessis peale minu veel Kaspar Tõnisson ja Marko Sildoja. Hoidke meile pöialt :)

Täna harjutasime Spa&Sport klubiga poseerimist, Ramil vaatas minu head ja vead üle ning mina temal samuti! Homme teeme veel poseerimist, harjutamine teeb meistriks! :)

Trennist praegu nii palju, et kuna olen puhkusel, siis teen kaks trenni päevas! Hommikul viin elukaaslase tööle ning ise saali kardiot tegema ja õhtuti Ramiliga jõutrenn. Täna teema jalapäeva!

Toidulisanditest lähevad praegu BCAA Xplode , muidu tarbin Fast Intrat aga kuna polnud mu lemmik maitset hetkel saada, siis mõtlesin seda proovida. Ananassi maitse väga hea! Veel Omega3, Vita-Min, High Protein Recovery ning magusaisu peletamiseks Protein Pudding! Mõnda aega tagasi hakkasin tarbima ka sellist lisandit King of Spades. Miks? Põhjus väga lihtne, copy-paste tootekirjeldusest: King of Spades on mõeldud täiskasvanud meestele, kes soovivad saavutada tervislikku testosteroonitaset, tõsta lihas- ja vähendada rasvamassi ning piirata põletikulisi protsesse oma kehas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel pesitsen perega Jurmala Spas. Eile tulime ja homme lahkume, selline mõnus perepuhkus. Mul on muidu kolm venda, vanem vend 26a ja kaks nooremat, üks 22a ja pisem 9a. Ema ja isa ka ning kõigil poistel peale kõige väiksema elukaaslased samuti kaasas. Pesamunal ei ole veel elukaaslast, minu info järgi vähemalt :D

Seega jõudes hotelli vastuvõttu oli selline tunne,et nagu väiksem turismibuss oleks just saabunud :D

Tänud vanematele selle väljasõidu eest!

Istun praegu spa jõusaalis ratta peal, 36min kardiot tehtud, 24min veel minna, seljatrenn tehtud. Kuna homme võistlus Riga Pearl, siis võiks tegelt trennivaba päeva teha, lasta kerel puhata aga ei! Jätkan oma praegust reziimi, sest Riia võistlus ei olnud väga plaanis, käin homme lavalt läbi, kuna olen ju Riiast kõigest 30km :)

Järgmine nv EMV põhieesmärk, nö peak week alles ees, siis puhkab ja tegutseb teisiti:)

Homne eesmärk on laval olemist harjutada, et EMV oleks sujuvam ja mugavam.

Hotelli saabudes lõime elukaaslasega minibaari külmiku tühjaks ja ladusime toidukarpe täis. Päris hotellitoiduga vormi ei hoia...kahjuks:D okei, eile lubasin endle restoranis peedi-kitsejuustu supi ning caesari salati:)

Muidugi hommikusöök hotellis samuti väga hea, valik suur ja saab oma toidud kätte. Muud toidud kaasas, lõunad ja vahepalad!

Spa jõusaal on nii nagu ta on, kõige raskem hantel 38kg ja trenazöörid ei ole mulle 190cm mehele mõeldud. Ei saa korralikku sirutust jne.

post-37415-0-43514600-1445681413_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii! Lõpuks siis kodus tagasi, kolm päeva Lätis ning selle ajaga sai nauditud kaks päeva spaad ja täna õnnestus saavutada Riga Pearl 2015 men's physique 2.koht. Kirjutan homme asjadest lähemalt ka! :)

Peaaegu oleksime poistega esikolmiku Eestisse toonud:)

Mina teine, Kaspar kolmas ja Marko neljas. Võit läks lätlasele.

post-37415-0-32821900-1445806825_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Peale Riiat on see nädal jube kiiresti mööda saanud, homme juba EMV. Päevad lähevad nagu tunnid :D

Riiast tulin koju 2.kohaga, mis oli mulle suureks üllatuseks, kuna ise endale suuri eesmärke ei seadnud, plaan oli minna ja asi kaasa teha. Mingit mega kuiva/teravat vormi ei olnud, seega ei hakanud oma lootuseid kõrgeks ajama. Olen tulemusega väga rahul!!! Tänan inimesi, kes mind nüüd sügisel ikka lavale ajasid! :)

Riias sai ikka kogeda sellist põnevat korraldust nagu kevadelgi, pimedas grimmimine, kui lavale minemiseks oli aega veel 30min, siis järsku sai sellest 10min jne...Kõige lahedam oli muidugi see kui hakati kontrollima numbreid pükste küljest, et kes kus järjekorras olema peab, siis selgus, et mind ei olegi nimekirjas :D Hommikul sai esimeste seas ilusti regatud, ankeet täidetud, ankeedile pandi sama number, mis ma kohtunikelt sain ja kõik tundus korras olevat.

Kui aga hakati meid lava taha koguma tuli välja, et ma polekski nagu reganud. Sai siis saali kohtunike laua juurde mindud, pidin uuesti täitma oma ankeedi. Tuli välja, et keegi oli minu ankeedi ära kaotanud. Kähku lava taha tagasi, õli peale ja lavale. Õnneks edasi läks juba kõik hästi!

See nädal sai mõned trennid tehtud, nii jõudu kui kardiot ning ka poseerimist. Kolmapäeva õhtul oli enesetunne kuidagi kehva, kerisin varakult magama. Eile ärkasin sõin, viisin elukaaslase tööle ja läksime Ramiliga hommikust kardiot tegema. Kuid peale seda oli enesetunne ikka nadi, kraadisin ning tulemus kerge palavik. Seega jätsin eilse jõutrenni ära, õhtul oli temperatuur veel natuke tõusnud. Täna teen mõnusa puhkepäeva, ei midagi liigset! Hommikul tegime Ramiliga veel poseerimise tiiru, vormid on head ja midagi häbeneda ei ole! :)

Hüppasin veel peale poseerimist poest läbi, ostsin mõned asjad homseks võistlustele kaasa ning nüüd kodus. Võtan diivanil koha sisse, vaata mõne hea filmi ja lasen kehal ning vaimul puhata!

Olen ise oma vormiga rahul, homseks samuti kõrgeid eesmärke endale ei sea, teen seda ja näitan seda, mis oskan! Võidab parim ja teised peavad ülejäänuga leppima! :) Ennustusvõistlust on muidugi põnev jälgida! :D ENNUSTA SIIN!

Edu kõigile võistlejatele, kes homme laval! Ärge täna üle sööge, homme banketil maiustame! ;)

Näeme Salmes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Eile sai laval käidud Salmes Eesti meistrivõistluste raames. Tulemuseks 2.koht meeste rannafitnessi pikimas kategoorias. Olen tulemusega väga rahul! Otsuse, et sügisel ikkagi lavale minna, tegin ilma igasuguste kõrgete eesmärkideta. Kuid endale üllatusena suutsin koju kapile juurde hankida kaks hõbedast medalit ning karikat! :) Vormiga olen ise rahul, arvan, et 88,4kg juures suutsin näidata päris viisakat lavavormi. Eile autasustamisel ütles EKFL president Arnold Tokko, et kuivust oleks rohkem vaja. Õige märkus, ei vaidle üldse vastu! Kevadel käisin laval kehakaaluga 82-83kg(ettevalmistust alustasin 90kg pealt), siis oli vorm kindlasti kuivem aga tundsin ennast kui tühjaks pigistatud svamm. Hetkel on tunne mõnus, lihas on nö lopsakas ja ümar :D Nüüd on eesmärk kevadeks hoida/teha vormi, mis oleks teravam aga samas säiliks lihaseline lopsakus!

Eilsed meie kategooria parimad!

post-37415-0-86737600-1446398358_thumb.j

post-37415-0-04081900-1446398371_thumb.j

Võtaks siinkohal selle aasta kokku.

Peaaegu aasta on sellest möödunud, kui otsustasin proovida sellist ala nagu men's physique ehk rannafitness. Tunnen, et valik oli vist päris OK :) Osalesin viiel võistlusel ning tulemustega olen rohkem kui väga rahul!

Kevad:

I võistlus Lõuna Eesti karikavõistlused 2015 - 1. koht rannafitness +178cm algajad

II võistlus Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis 2015 - 3. koht rannafitness +178cm

III võistlus IFBB Latvian Open Championships 2015 - 6. koht rannafitness +178cm

Sügis:

IV võistlus Latvia Riga Pearl 2015 - 2. koht rannafitness absoluut (kõik pikkused koos)

V võistlus Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis - 2. koht rannafitness +178cm

Korralik saak esimese aasta kohta:)

post-37415-0-16183500-1446399324_thumb.j

Lisaks nendele karikatele/medalitele sain väga palju kogemusi, mitmeid uusi sõpru ja tuttavaid. Eesti kulturismi ja fitnessi maastiku õhkkond on väga mõnus ja muhe! :)

Nüüd võtan mõned puhkepäevad, ei tõsta jalga jõusaali:) Puhkan natuke sellest raua rebimisest, kuna viimased kaks nädalat tehtud peaaegu iga päev kaks trenni, siis keha karjub puhkuse järele! Õnneks ei ole hetkel suuri isusid nagu kevadel peale viimaseid võistluseid. Siis tahtsin kogu šokolaadi siit ilmast ära süüa ja muu kõik sinna kõrvale :D Kuna ma nüüd ei teinud läbi sellist kaalulangust, siis ei ole neid isusid tekkinud.

Aga ma ei hakka valetama, midagi head ju ikka tahaks :) täna ostsin poes näiteks tavalist valget saia ja Tartu limonaadi:D Käisin poes ja eesmärk oli magusat osta, valik osutus selliseks seekord. Saiale läheb muidugi Nutella! ;)

Aga rihma lõdvaks ei lase, natuke vb lõdvemaks aga mitte päris! Edasine eesmärk kõvasti trenni teha ja keha arenema sundida!

Siinkohal tänan kindlasti kõiki asjaosalisi, kes mind selle alaga tegelemisel kõvasti aidanud on! Suured tänud Ott Kiivikale ja Fitshopile, Spa&Sport spordiklubile, minu treeningpartnerile Ramilile, kes oli abiks hea nõu ja jõuga! Tänud kõigile, kes kaasa elasid ja pöialt hoidsid!

Ja otse loomulikult suurimad tänud minu elukaaslasele Kadrile! Ainult tema kahjuks teab, kui pahuraks ma muutun, kui ma olen näljane või võistluste pärast pinges :D

post-37415-0-34568700-1446400439_thumb.j

Mõned fotomeenutused sellest aastast:

Kevad LEKV

post-37415-0-39385600-1446400863_thumb.j

Kevad EKV

post-37415-0-19255300-1446400927_thumb.j

Kevad Läti meistrikad

post-37415-0-18720300-1446401009_thumb.j

Sügis Riga Pearl

post-37415-0-33108600-1446401081_thumb.j

Sügis EMV

post-37415-0-56082000-1446401161_thumb.j

post-37415-0-68435300-1446401179_thumb.j

Trennis näeme!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus!

Mis huvitavat toimunud on peale võistlusi :) ei muud midagi, kui et kaal on tõusnud 88,4kg pealt 91,5kg peale :)

Aga eks see ole normaalne ka, peale laupäevast võistlust tegin kolm trennivaba päeva ning see nädal olen endale ikka lubanud nii head kui paremat. Toidukarbid on päeval ikka kaasas nagu tavapäraselt aga nendest leiab ka kindlasti rohkem süsivesikuid kui enne võistlust.

Kolmapäeval tõstsin jala uuesti jõusaali, oleme Ramiliga teinud taastavad trennid, ei lammuta midagi! Esmaspäevast hakkab nö uus periood pihta, tugevad trennid jne. Paigas on ka uus toitumisplaan mille järgi tegutsema hakkan. Plaan on hoida kehakaalu 91-92kg vahel, sellise kehakaaluga ja uue toitumisplaaniga peaks hakkama jõunäitajad ilusti tõusma. Kui tuleb jõud, siis tulevad ka pikapeale lihased! Loodan vähemalt :D

Täna olen enne lõunat koolis, peale seda selle nädala viimane trenn, teen rahuliku trenni seljale. Homme on vaba ning tähistamist vajab elukaaslase sünnipäev. Nutella kook sai eile õhtul valmis ning singi-juustu kringel on ka tellitud! :D Sealt peaks saama korralikult energiat, et esmaspäeval uue hooga alustada :D

Edu Otile je Raigole kulturismi MM-il! Jälgi nende tegemisi:

Trennis näeme!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis huvitavat toimunud on peale võistlusi :) ei muud midagi, kui et kaal on tõusnud 88,4kg pealt 91,5kg peale :)

Mul 7,2kg tõusnud kaal. :D Alguses olin mures, et rasva ei teki peale, aga eile oli juba kõhu peal polster ka ja triibud hakkavad tuhmuma. :) Aga muidugi magu ja soolestik on ka korralikult toitu täis. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul 7,2kg tõusnud kaal. :D Alguses olin mures, et rasva ei teki peale, aga eile oli juba kõhu peal polster ka ja triibud hakkavad tuhmuma. :) Aga muidugi magu ja soolestik on ka korralikult toitu täis. :D

Ja selline see elu siis on, näeme hea vormi pärast mitu kuud hullult vaeva ning pärast toimub selle visuaalne nullimine päevadega :D

Aga samas see on viis oma kehale ja vaimule aitäh öelda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Täna oli väga tegus päev, nagu tegelikult vist kõik muud päevadki! :) Eile mõtlesin, et oleks vast õige aeg autole talverehvid alla panna, sain pika otsimise peale töökotta rehvivahetuse aja ja rehvid vahetati ringi. Läks 2h mööda ning Pärnus hakkas lund sadama, panin vist päris täppi selle vahetusega! :D (kahjuks lumi maha muidugi ei jäänud :()

Täna käisin Tallinnas asjatamas ning sain kokku ka sensei Otiga. :) Tänud Sulle Ott, et pühapäeval vastu võtsid! Panime Otiga paika kevadise plaani, eesmärk on võistelda mõnel suuremal välisvõistlusel. Täpselt siin praegu seda lahkama ei hakka (info jooksvalt), aga see on kindel, et tööd tuleb kõvasti teha. Seadsime eesmärgid vormile ning arutasime läbi ka treeningud ja toitumise.

Trenni lammutan praegu kõvasti teha, jõunäitajad tõusevad ja energiat jagub! Täna õhtul tegin jalatrenni. Söögi kohapealt olen teinud muudatusi, kuna hetkel ei ole dieedil, siis toitu on, mida sisse kühvaldada :)

Panen siia ka põgusa ülevaate, mida söön:

Hommik - Omlett (muna 2tk, kalkunisink), puder Fast Puddinguga (pudding annab mõnusa maitse ja teeb pudru kreemisemaks).

Söök 2 - Köögiviljad, täisterapasta/pruun riis, liha (kana, veis, siga, kala).

Söök 3 - Täisteraröstsai, tuunikala

Söök 4 - Köögiviljad, täisterapasta/pruun riis, liha (kana, veis, siga, kala).

Söök 5 - Liha (kala, kana) ja pruun riis

Õhtusöök - Köögiviljad, pähklid ja liha (kana, veis, siga, kala).

Ei hakka siin täpseid koguseid kirjutama, aga kokku on siin ca 3100kcal, millest 25% valgud, 35% rasvad, 40% süsivesikud. Toiduvalmistamisel kasutan extra virgin kookosõli!

Olen nii toitunud tänaseks juba nädala, hommikune kaal püsib 92kg juures. Aga plaan on nüüd pigem kaalu säilitada või paar pügalat alandada, aga mitte juurde võtta!

Pilt ka, pildil näha söök 2, 3 ja 4, värskelt homseks päevaks ette valmistatud. :) Samuti ka toidulisandid, mida tarbin: Pudding pudru sisse, Muscle+ peale trenni, hommikul ja õhtul vitamiinid, omega ja testosterooni tõstja. Olen endale hankinud ka mõned Protein Smoothid, mõnusad maitsvad vahepalad vahelduseks. Enne ja peale trenni lähevad ka veel BCAA kapslid.

post-37415-0-22282600-1448217250_thumb.j

Tehke trenni ja olge terved! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Kuits kõigi varasemate tänusõnade eest! Sportlasi on palju, kuid neid kelle kohta võib öelda, et nad lisaks on ka suurepärased ja abivalmis inimesed, nende arv on juba oluliselt väiksem! Sina seda oled ja ära kunagi unusta elu põhiväärtusi, milleks eelkõige ongi lähedastest hoolimine ja üksteise mõistmine. ;) Sinusuguste inimeste (õnneks on mul neid õpilasi veel ;) ) on lust mitte mingi kohusetundest tegemine, need inimesed on mulle ka sõbrad ja sõpru tuleb hoida, siis hoiavad nemad ka sind! ;)

Plaan sai ette joonistatud, puust ja punaseks, ära nüüd alt vea! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Kuits kõigi varasemate tänusõnade eest! Sportlasi on palju, kuid neid kelle kohta võib öelda, et nad lisaks on ka suurepärased ja abivalmis inimesed, nende arv on juba oluliselt väiksem! Sina seda oled ja ära kunagi unusta elu põhiväärtusi, milleks eelkõige ongi lähedastest hoolimine ja üksteise mõistmine. ;) Sinusuguste inimeste (õnneks on mul neid õpilasi veel ;) ) on lust mitte mingi kohusetundest tegemine, need inimesed on mulle ka sõbrad ja sõpru tuleb hoida, siis hoiavad nemad ka sind! ;)

Plaan sai ette joonistatud, puust ja punaseks, ära nüüd alt vea! ;)

Eeskuju ja õpetaja on tasemel! :) Annan endast parima!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei!

Uus kohupiim on vallutanud terve Eesti! :D Proovisime elukaaslasega ka eile järgi, kakao maitse tagasihoidliku maitsega, banaan hetkel kõige rohkem meeltmööda! Super toode inimestele, kes tahavad figuuri hoida ja tervislikku vahepala! :) Pärnust võimalik saada Port Artur 2 toidupoest, ostsin kohe mitu topsi, muidu saab äkki otsa :D

post-37415-0-45713700-1449137037_thumb.j

Trenni teen kõvasti! Teisipäevast alates treenin Tervise Paradiisi uues ja uhkes saalis. Ramil on sinna vinge saali komplekteerinud, kõigile midagi! Trennid koos Ramiliga nagu ikka, hoog on praegu hea, uus saal annab ka uue hingamise ja energiat juurde!

Hetkel käsil suurte kordustega nädal/tsükkel, 4 seeriat ja kordused vähemalt 15. Eile tegime jalgu, korralikult tõmbab jalad pakuks ära :D Täna on peale igat natukest istumist jälle tõusmisel tunda, et jalad lähevad aina kangemaks:)

Õhtul kavas rind-biitseps. Eile liitus meiega üks noormees, kes kevadel tahab rannafitnessis lavalauda proovida. Poisil potensiaali on, loodame, et teeb esimese ettevalmistuse korralikult ning esikolmik ei ole probleem! :)

13.12.15 pühapäeval toimub Tervis Paradiisis kliendipäev! Kui ennem ei ole jõudnud, siis tulge uut saali vaatama! :)

Kell 14-17 degusteerin ka Fasti tooteid! Kõik mekkima :)

Hetkel on kiired ajad aga katsun lisada mõned trennipildid ja ka videod lähiajal:)!

Jõudu ja trennis näeme!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei!

Uus kohupiim on vallutanud terve Eesti! :D Proovisime elukaaslasega ka eile järgi, kakao maitse tagasihoidliku maitsega, banaan hetkel kõige rohkem meeltmööda! Super toode inimestele, kes tahavad figuuri hoida ja tervislikku vahepala! :) Pärnust võimalik saada Port Artur 2 toidupoest, ostsin kohe mitu topsi, muidu saab äkki otsa :D

attachicon.gif20151203_070520_resized.jpg

Trenni teen kõvasti! Teisipäevast alates treenin Tervise Paradiisi uues ja uhkes saalis. Ramil on sinna vinge saali komplekteerinud, kõigile midagi! Trennid koos Ramiliga nagu ikka, hoog on praegu hea, uus saal annab ka uue hingamise ja energiat juurde!

Hetkel käsil suurte kordustega nädal/tsükkel, 4 seeriat ja kordused vähemalt 15. Eile tegime jalgu, korralikult tõmbab jalad pakuks ära :D Täna on peale igat natukest istumist jälle tõusmisel tunda, et jalad lähevad aina kangemaks:)

Õhtul kavas rind-biitseps. Eile liitus meiega üks noormees, kes kevadel tahab rannafitnessis lavalauda proovida. Poisil potensiaali on, loodame, et teeb esimese ettevalmistuse korralikult ning esikolmik ei ole probleem! :)

13.12.15 pühapäeval toimub Tervis Paradiisis kliendipäev! Kui ennem ei ole jõudnud, siis tulge uut saali vaatama! :)

Kell 14-17 degusteerin ka Fasti tooteid! Kõik mekkima :)

Hetkel on kiired ajad aga katsun lisada mõned trennipildid ja ka videod lähiajal:)!

Jõudu ja trennis näeme!

Peaks pilgu peale heitma tõesti uuele jõusaalile. Hea lähedal käia!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ho-ho-ho fitnessi ja kulturismi huvilised :)

Detsember jõulukuu, kõigil kindlasti tegemist palju, endal küll viimasel ajal kiirekiire. Peatun korra oma foorumis ja kriban siin oma tegemistest.

Viimased nädal aega olen olnud haige, tatitõbi nöha tõmbas rajalt maha, kerge palavik ja nii terve nädala nagu zombie. Eelmisel nädalal ja nädalalõpul oli palju üritusi, kus sai käidud ja seetõttu jäi une ning puhkuseaega väheks. Rasked trennid sinna juurde ning sedasi organism järgi andiski. Pidage meeles, puhkus on oluline! Pole väga ammu haige olnud aga kui ikka ülepingutad, siis hakkab pisik paremini külge.

Aga enne seda olid trennid mõnusad, jõutase on selle aasta viimaste kuudega tõusnud märgatavalt. Ramiliga proovisime järgi ka uued 70kg hantlid selja päeval. Ütleme nii, et varsti oleks suuremaid vaja :D Väike klipp ka minu FB lehel:

https://www.facebook.com/kuidophysique/videos/429785663893147/

Haigusega suutsin kaalu hoida, kartsin, et söön rohkem kui tohin aga hoidsin ennast tagasi :) Nii mõnedki jõulupidustused ka juba möödas, kus olen endale head ja paremat lubanud aga seda kõike mõistlikult :)

Eelmine nädalavahetus laupäeval korraldasid sõbrad kodukohas Kullamaal vinge jõuluürituse, kus sai palju pulli ja saime nii mõnegi sõbraga kokku, keda näeb harva. Sellel aastal oleme elukaaslasega väga palju oma elustiili muutnud ning sõprade ja tuttavatega vähem kokku saanud. Kuid sõbrad jäävad ning tore on jälle näha!Tänud vinge ürituse eest korraldajatele!

post-37415-0-60606600-1450625881_thumb.j

Pühapäeval toimus Tervise Paradiisis Spa&Sport kliendipäev, kus käisin FASTi degusteerimas. Enne seda tegin degusteerimist viimati Pärnu Myfitnessis, kus huvilisi oli üllatavalt vähe. Pühapäeval oli palju spordisõpru, kes tundsid huvi toidulisandite vastu ning ka ala vastu, millega mina tegelen :)

post-37415-0-47513600-1450626236_thumb.p

Eile tegin esimese trenni peale haigust. Minu ja Ramiliga lõid kampa ka pealinnast minu võistluskategooria kamraadid Indrek ja Hans ning ka Indreku juhendatav pärnakas Harri. Tegime mõnusa rinna ja biitsepsi päeva, sai palju muljetatud ning ka korralik trenn tehtud. Mul on igatahes rinnad valusad :D Loodan, et pealinna poisid jäid muidu saali ning trenniga rahule :)

Indrek pürgib klassikalise kulturismi lavale ning Hansuga loodetavasti kohtume lavalaudadel kevadel :)

post-37415-0-31989700-1450626493_thumb.j

Järgnevaks kaheks päevaks toit ettevalmistatud ja uus nädal võib alata! Homme trennis õlg-triitseps! Olge terved ja ärge jõulude ajal söögiga üle pingutage :D

post-37415-0-95512600-1450626862_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haigusega suutsin kaalu hoida, kartsin, et söön rohkem kui tohin aga hoidsin ennast tagasi :)

Haigusega eriti ei peaks muretsema, et üle sööd, vaid toituma pigem keha tunde järgi. Saada paranemiseks vajalikud kogused kätte - kui kõht tühi, siis sööd piisavalt, et täis saada.

Selline fakt ka, et palavikuga, kõrgema kehatemperatuuriga, (mitte välistemperatuuriga) kasutab su keha tavalisest rohkem kaloreid.

Selle kohta:

http://slism.com/diet/normal-body-temperature.html

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2744512/

Kui huvitab, siis võid ise juurde otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×