Jump to content
Melder

Lihas täis ja kurnatud vs tühi ja tuim

Recommended Posts

Ehk viitsite põgusalt kirjeldada, kuidas tunnete treenides seeriate lõpus oma lihaste kurnatust ja nö „täis” tunnet?

Olen avastanud, et ise treenides kogen seda harva. Selle asemel on mul seeria lõpus lihas lihtsalt nö tühi ja tuim. Ei tunne enam ei lihast ega pingutust lihases. Loogilisel peaksin ju just lihast tundma ja sellist venitus/rebenemis tunnet? Samuti taastuvad lihased väga kiirelt ja "täis" tunnet ei jää.

Ehk teisisõnu näiteks 9 kordust jõuan kenasti teha ja 10. kord lihtsalt puudub igasugune jõud lihases. Ei ole võimalik pingutada ja vahet pole kuidas üritan, siis raskust enam üles ei saa. On normaalne, et see nii järsku tekib? Üsna hirmuäratav, sest ei taha mõne raskuse alla lõksu jääda. On ehk kellegil sarnast kogemust ja kuidas seda vältida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline tühi tunne on tavaliselt siis, kui toitumine on eelnevalt puudulik olnud, või defitsiit väga suur - siis ei jõuagi korralikult lihast läbi piitsutada... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk viitsite põgusalt kirjeldada, kuidas tunnete treenides seeriate lõpus oma lihaste kurnatust ja nö „täis” tunnet?

Olen avastanud, et ise treenides kogen seda harva. Selle asemel on mul seeria lõpus lihas lihtsalt nö tühi ja tuim. Ei tunne enam ei lihast ega pingutust lihases. Loogilisel peaksin ju just lihast tundma ja sellist venitus/rebenemis tunnet? Samuti taastuvad lihased väga kiirelt ja "täis" tunnet ei jää.

Ehk teisisõnu näiteks 9 kordust jõuan kenasti teha ja 10. kord lihtsalt puudub igasugune jõud lihases. Ei ole võimalik pingutada ja vahet pole kuidas üritan, siis raskust enam üles ei saa. On normaalne, et see nii järsku tekib? Üsna hirmuäratav, sest ei taha mõne raskuse alla lõksu jääda. On ehk kellegil sarnast kogemust ja kuidas seda vältida?

Lisa menüüsse rohkem süsivesikuid. Vabalt võib olla, et glükogeenivarud on liiga tühjad. Pump-efekt ei ole omaette saavutus. Ma isegi ei mäleta kunas mul viimati selline pump lihastes oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×